Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Abych kvůli jedný vysazený višni protočil 11 000 bodů protihodnoty v meruňkách? Tůdle. Vracím se do probádaných končin, lanovka u mě bude jezdit naprázdno. Level 3 v Alpách mi bohatě stačí :wuerg::cry:.
     
  2. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Prosím, pomoc. Asi jsem úplná trubka, ale jak zasadím stáje......
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    šebejda - ahoj, jaké stáje ?
     
  4. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    šebejta Jestli myslíš ty nové, tak ty se dávají na farmu.
     
  5. šebejda

    šebejda Baron fóra

    papuánky,prot.prase,shirskký kůň ???

    eee...to mne nenapadlo, macca mi odpověděl
     
    -Jara05-, bačkora85 a moncicak7070 tohle ocenili.
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pro jistotu doplním, že z nejnovějšího updatu pro vysoké levely se vztahují k Protěžovému údolí pouze tyto novinky:

    Novinky k Alpským levelům:
    Vše ostatní je pro farmu. ;)
     
  7. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Ty bláho,to ma nenapadlo,že stajne sa sadia? o_O No,som v treťom lvl,ale nastavené je to dosť na vysoké dodávky.Dodávam zákazníkom,postúpim do ďalšieho lvl,ale ešte musím dodať 11000 protihodnoty,aby som sa vôbec dostal ku druhému stromu! A čo potom tretí strom?No a Severské lesy budú mať 4 ďalšie rozšírenia,len aby som stíhal vyrábať sadenice pre 1. les.8) No nič,nechal som sa uniesť,idem zasadiť nejaké kravy.
     
  8. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    tak mě lanovka nijak nezaujala -dodávání na styl sezon
     
    Trepifajksl a modro.ocko22 tohle ocenili.
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    No jo, všichni jste na horách a my co čekáme na hvězdy si zatím plníme stodolu paduánkami (pro ty kteří nemají splněné úkoly na dodávky zvěře v družstvu, jsou pro svojí protihodnotu nejvýhodnější), protestujícími prasátky a shirskými koňmi :p
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  10. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG] , nejde mi vyrobit [​IMG]
    na sklade to vyzera takto [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] . a teraz mi niekto poradte ako si vyzdvihnut tovar alebo co to je na vyrobenie [​IMG] tej tretej prisady .
    ako si urobit to miesto v skladisku . ked je vsetko sive [​IMG] .
    takze ani nasadit nemam co :wuerg:
     
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    alexandrakerulova00 pokud máš volný slot pro recyklaci, tak něco zrecykluj. Pokud ne, tak ti nezbývá nic jiného, než některé předměty ze skladu odstranit pomocí tohoto tlačítka.

    upload_2022-12-9_20-31-14.png
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm ,tak to je masakr. Zatím se mi podařilo nasbírat 18 klíčů a nijak nestrádám. A to ještě na mobilu mohu sadit jen 5 stromů!:cry: Tomu se říká farmaření s handicapem!xD
    Že bych pořizoval klíče na 72 hodin za FL,to mi teda nenapadlo. Pěknej přísun prašulí!o_O
     
  13. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Když to tak tady čtu, tak pomalu začínám ztrácet motivaci ke sbírání hvězdiček xD. Ále co, hnojiště je třeba ještě pořádně potunit, a spousta dalšího na stromě taky čeká, a čeká... :D
     
  14. alenal

    alenal Stálice fóra

    mohl by mi někdo poradit jak lze vyrobit naráz více humusu, nebo musím stále jen po jednom díky za odpověď
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    alenal, když posuneš na horní liště jezdcem o okínka víc.... záleží co ti nejvíc vyhovuje, ale nejideálnější pro obyč humus je to viz obrázek
    [​IMG]
     
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vypadá to, že zásoba paliva by mohla chvíli vydržet. :music:

    upload_2022-12-10_0-58-0.png
     
  17. satelit

    satelit Hvězda fóra

    Ještě mají Alpy svoje mouchy, ale ono se to poddá. xD

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG][​IMG][​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 10/12/22
  18. polacka

    polacka Vévoda fóra

    No hlavně aby opravili původní farmu, kterou poničili. To by bylo docela fajn.
     
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Docela to jde ;)

    Screenshot_1.png

    [​IMG]
     
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak kvůli dekorce Ledový jelen vyrábím velké sady s nářadím a recykluji - pokud se zadaří , bude za jednu recyklaci 400 bodů na postup a zítra ji budu mít. Obrstromy už se těší.
    Jinak už jsem už naštěstí princip hry pochopila. Jen časy nevyhovují. Když jsem u počítače, je to dlouho a když bych měla na každou sklizeň chodit, je to moc krátké. Tak sklízím zruba 4-5x denně.