Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak sem nakonec zjistil jak je to s tím humusem.Že je různá kvalita,pouhým okem skoro nerozeznatelná.:cry:
    Mé dodávky:
    Zvířata: 1x strašidelná světluška( padaj z beden)= zisk 4x malá sada nářadí
    Rostliny: 2x ponurý květ = zisk 4x základní humus
    Stáje: zde se zbavuji žlutých stájí (. Např. 12xžlutej nosorožec + nějakej zbytek) = zisk 555x zelené palivo.
    Hlavně je potřeba posuvníkem nahoře navolit,co vlastně chci vyrobit!!!!!
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  2. matalenka70

    matalenka70 Pisálek fóra

    Koupila jsem bobříka lesníka jak ho mam použit ,.kde ho nejdu díky za pomoc

    už jsem na to přišla sazím už
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 9/12/22
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11

    Pokud potřebuješ základní humus tak se vyplatí nastavit tuto protihodnotu, se ziskem 4x základní humus, plus je možné získat jako bonus ty další dva, pokud je kolečko u jednotlivých položek plné získáš tento počet, ty ostatní potom náhodně

    Screenshot_1.png


    Ahoj Ketty28

    Je potřeba vyrobit odznak arboristy a odemknout runu na cestě moudrosti, poté půjde Višeň vyrobit a zasadit.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Komu nejde vysadit strom, je potřeba si jej dát do oblíbených nejlépe na druhou pozici a poté půjde vysadit

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Ahoj wallik68

    Není potřeba tolik plodu ale jejich protihodnota, ta vychází tedy na nějakých 524 kusů
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Díky
    Už jsem nato přišel!;)
     
  5. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Není to dnes nějaké šprajcnuté? Ráno jsem doplnila stav hvězdiček na 2521 kousků, ale runa na stromě se nechce otevřít a píše mi "Není k dispozici 2500 hvězdiček". Zatímco pod stromem, Tvé hvězdičky: 2521.
    Nepomohlo ani vymazání cookies, mezipaměti webových stránek, historie prohlížení a nové a nové pokusy..
     
    Richards76 tohle ocenil(a).
  6. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mirae máš otevřené i předešlé runy? Pokud ti nějaká na cestě k runě Protěžové údolí chybí, tak ti odemknout nepůjde.
     
  7. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Aha, to nemám! Takže v tom to je. Moc děkuji za pomoc/radu :)
     
    Dob tohle ocenil(a).
  8. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak nějak mi nejdou zasadit meruňky alpské. Mám vyrobeny dva kusy, kliknu na hromádku otevře se okno, kliknu na meruňku a nic. Tohle nechápu. Celá sekce zatím o ničem. Opravdu nechápu myšlenkové pochody tvůrců. Taky mi farma od doby zavedení blne. Jede pomaleji, načítání hapruje, musím hodně restartovat. Jak v googlu, tak ve stáhnutém prohlížeči.
     
    moncicak7070, Lišiak-Vuk a -Jara05- tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bubla321 bohužel se jedná o chybu. Momentálně ji lze obejít tak, že klikneš na políčko, otevřeš secí tabulku a stromek přetáhneš do horní části mezi oblíbené. Z této části ti již půjde zasadit.

    upload_2022-12-9_12-21-33.png
     
    -Jara05- a Štika tohle ocenili.
  10. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak už jsem se dostala k višni - systémem pokus omyl se mně nakonec vše podařilo otevřít.

    V e-mailu ve zprávě od Farmeramy je bónusový kód na :
    • 10x hvězdička
    • 2 000x zelené palivo – NOVINKA!
    • 20x výhonkovač – NOVINKA!
    • 2x sladká výměna – NOVINKA!
    • 20x booster rychlosti – NOVINKA!
     
  11. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Prosím, může mi někdo poradit, jak otevřít další strom. Nějak to nemohu najít. Level 3 by měla být třešeň. Děkuji za radu a fajn hru všem;););)
     
  12. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    mamča50 ahoj, přečti si příspěvek č. 264 na této stránce od pezt
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Právě jsem postoupil do 3 levelu a mám stejný dementní dotaz jako všichni ostatní,jak otevřu další strom. Ze hry je to absolutně nepřehledný a prokousávat se neustále fórem se mi nechce. Fakt nešlo kliknout na strom a odtud přesměrovat na potřebná místa?!? Nějakým zázrakem sem našel snad i runy,ale stejně nevím co mám dělat a jestli vůbec mám vše potřebné. Fakt mi to začíná nebavit.:wuerg:
     
  14. angelika979

    angelika979 Zelenáč fóra

    Ahojte neda sa mi nasadiť stromy ktoré som výroba, má v sklade tri kusy a nemôžem ich dať na plochu.
    Ďakujem vám za odpoveď.
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  15. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Pomalu jsem se prokousala do 3.levelu a už makám na řezivu,abych si mohla nasadit višeň.Aha,tak višeň se nekoná.Jdu číst FAQ.xDxDxD
     
    Naposledy upraveno: 9/12/22
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    No ono toho nejde víc, koupila jsem pomocníky a nejdou sázet stromy páč když pokácím strom tak se musí stránka aktualizovat a pak to jde
     
  17. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    kaolin v té runě klikni na to + já kdybych nedodávala zákazníkům, tak jsem mohla mít višeň, tak asi jednou sklidit a snad už bude.
     
  18. badaji

    badaji Obyvatel fóra

    Někdo tu radil, dát stromy do oblíbených. Zkusila jsem a zasadit šly.
     
    -Jara05-, Pitrýsek47 a bačkora85 tohle ocenili.
  19. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Děkuji. Nějak jsem to v těch popisech nepochopila, ale jak vidím nejsem sama.;););)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Takže to není jak jsem si myslela, že v té cestě moudrosti se dostanu k višni, tak to teda nevím jak se k ní mám dostat.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.