Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    zlatka2470 - ahoj, nevím, zda hraješ v samostatném klientu nebo přes webový prohlížeč. Já hraji v prohlížeči Edge a žádné takové problémy jsem nezaznamenala. Můžeš zkusit hrát v jiném prohlížeči, než běžně používáš. nebo ten stávající pročistit. Nebo u klienta můžeš zkusit klienta odinstalovat pomocí externího programu a nainstalovat znovu (návod ZDE). Také můžeš zkusit po přihlášení do hry jít rovnou do protěžového údolí.....nevím, jak výkonný máš PC/Ntb - i od toho se mohou odvíjet tvé potíže.
    V každém případě návody ny údržbu PC najdeš v technickém FAQ
    A také se můžeš obrátit na kolegy v dotazech - ať už technických nebo všeobecných.
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Náves zeje prázdnotou, mohly by už být zase nové úkoly :)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    aj mne dnes z navsi vsetci zmizli ani neviem kam xD
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    [​IMG]
    a stale trhovnici nedorazili , kde sa asi flakaju ?
     
  5. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak a už se ani nedostanu do protěž údolí.

    [​IMG]
     
    kocieva tohle ocenil(a).
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hrůza třepe kurníkem xD Ještě, že to nehraju :)
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zdravím
    Dneska jsem opět zaznamenal,že nemám dárek od lesníka(do konce zbejvalo 12 dní).Kompenzační balíček proběhnul (Kompenzační balíček (16.11. - 22.11.2023)
    A tak se znova ptám,jak ještě dlouho budu pociťovat účinky téhle kompenzace ?!? Už je to fakt otravný a trapný !:wuerg: Naposledy mně to postihlo 2.12.2023! Opravdu RT na platící hráče kašle? Prosím předat nahoru a konečně sjednat nápravu!
    Příště nechám tenhle dar nedar raději propadnout!:p
     
  8. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    kaolín11 již minule ti bylo doporučeno kontaktovat kvůli tomuto problému herní podporu. ;)
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  9. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    poradí někdo jak
    zvýšit?Děkuji
     
  10. slechtajara

    slechtajara Rádoby autor

    Tolik štěstí jsem dnes ani nečekal,místo 1200 ABZ - 36 krát výhonkovač.To se to postupuje jedna radost.
     
    kocieva a modro.ocko22 tohle ocenili.
  11. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky modro.ocko22

    kapacita skladiště na Plody alpských stromů je pouze 2000ks
    Musíš tedy plody ( pokud je nechceš vyhodit) dát zákazníkům nebo použít na výrobu odznaků , ev. vložit do konvektoru na recyklaci.
     
  12. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Děkuji,používám hlavně na výrobu odznaků:D
     
    lacrima tohle ocenil(a).
  13. zkroftova

    zkroftova Rádoby autor

    Ahoj, nejdou mi kácet stromy (mám merunka alpská)...celou dobu to šlo, od včera to přestalo fungovat....co s tím?
     
  14. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    zkroftova zkontroluj si, zda nemáš plné některé kategorie ve skladě (kmeny stromů a zelené palivo). Pokud ano, tak v nich musíš uvolnit místo. Následně půjdou stromy pokácet.
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  15. pepres

    pepres Zelenáč fóra

    Dosiahol som level 21, odomkol orchidey, ale na vyrobu crievicnika potrebujem "zahradny ryl". Za tyzden mi nevypadol? ani jeden. Kde robim chybu?
     
    -pinpi- tohle ocenil(a).
  16. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    pepres pokud pěstuješ alpské plodiny, tak chybu neděláš. Některé vyskakovací předměty mají nízkou šanci na vypadnutí.
     
    lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  17. kuba899

    kuba899 Rádoby autor

    Já jsem na tom byl nedávno podobně, aspoň 10 dnů ani jeden kus a pak najednou mě vypadlo snad 5ks za jeden den. A teď mě padá tak jeden za 3 dny.
     
    -pinpi-, modro.ocko22 a lacrima tohle ocenili.
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak poslední díl přede mnou ;)

    Screenshot_2.png

    [​IMG]
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Opět jsem dneska nedostal dárek,ikdyž do konce pomocníka ještě nějakej ten čas zbejvá!
    [​IMG]
    Nevadí,tentokrát čas nechám doběhnout opravdu až do konce a budu věřit,že tím to bude konečně ukončeno a vše OK!
    Vyřiďte RT,že stakovýma kompenzacema se může jít vyfotit!:p Příště si dám opravdu velký pozor,abych takovou kompenzaci odkliknul. Opravdu to zato nestojí! Navíc se stím ani nikdo nechce zabejvat.Jen je člověk pro smích!:wuerg:
     
    evainfo, babička-květa a DANKA722 tohle ocenili.
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky kaolín11,
    osobně se domnívám, že to máš v pořádku . Předplatné je na 30 dnů . Dárek lze vyzvednout každý den.
    To znamená 30 dárků - 1 dárek /24hodin . Dárek za tento den, kdy ti dobíhá čas ( čas od zakoupení tohoto předplatného),
    jsi vybral hned při zakoupení , počítej to jako první den - první dárek.

    Bonus k předplatnému
     
    Naposledy upraveno: 21/1/24
    radyn.m tohle ocenil(a).