Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, dnes se mi od rána nedaří otevřít zakázky od alp. zákazníků. Na vše ostatní když kliknu, tak se otevře, jen zákazníci ne.:sleepy:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ldivacka - ahoj, skoro se bojím napsat, že u mě v pohodě (někteří jsou na to hákliví) :oops:
    Takže jen můžu doporučit - zavřít komplet hru a zkusit znovu, nebo zkusit v jiném prohlížeči (ale jestli to pomůže ?)
    Hezký den
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se neboj,já se také nebojím!xD
    Jinak s těmi zákazníky je to fakt občas mrzuté.Někdy mi nejde dostat se k nim z plochy,tak jdu do města a naopak.Stejně tak na výrobu stromů,nebo plodin.Tam to řeším přechodem na druhou plochu a většinou si nějak poradím.Chce to zkoušet a ne furt skuhrat!Někdy stačí chvilku počkat atd....
    Ale tím teda nechci nějak omlouvat RT.Měli by krapet zabrat,aby hra šla lépe!:wuerg:
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky s tím už pár dní bojuju, nakonec se tam vždy nějak dostanu, ale trvá to než se to otevře.... zkoušela jsem i vypnout ohňostroj, jestli to nemá vliv, ale zdá se že ne....
     
  5. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Nejde mi to od rána, asi od šesti to průběžně zkouším. A i vypnout hru, i přeskočit na jinou plochu, lesy nebo zahrada, zkouším vše, nepíšu sem po prvním nezdaru. Budu to prubovat celý den a to by bylo aby to neklaplo :p.
     
  6. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Protěžové údolí nemohu obstarávat už třetí den. Seká se to, sklidit se nedá ani s pomocníky natož ručně, hra zamrzne.
     
    -Jara05- a ldivacka tohle ocenili.
  7. goro19

    goro19 Pilný autor

    Opravdu? xD
    Já sú tak šťastné, že ten jeden háklivý si ještě doposud Protěžové údolí neaktivoval. Aspoň má o jeden důvod méně k rozčilování.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Na lanovku sa nemôžem dostať načíta sa to na 100% a ovečky sa natrásajú s fúrikom div ju nevysype s neho statné plochy idú v pohode,kde sa zase stala chyba?
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
  9. -SHEMA-

    -SHEMA- Zelenáč fóra

    Opravdu, nejde se dostat ani na zákazníky a nemohu se dostat ani do konvertoru
     
    ldivacka tohle ocenil(a).
  10. mzeleznikova

    mzeleznikova Perspektivní autor

    ahojky nerada si stěžuju farmu hraju skoro od začátku a moc mě baví ,ale nemohu se zbavit pocitu, že s přidáním protěžového údolí farmu provázejí potíže
     
    modro.ocko22 a Mikeš tohle ocenili.
  11. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, tak po celý den to zkouším a nic, nepustí mě to do konvertoru a ani zakázky jsem neotevřela. Takže vlastně nejde nic pěstovat, protože mám plný sklad a nejde se toho zbavit :-(
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  12. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Idivacka
    A zkoušela jsi se odhlásit (nejlépe to celé uzavřít a spustit opětovně, F5 nestačí, psal o tom již pezt a to zde)?
    Bohužel jsou prostě problémy se zpomalením hry (zejména na původních plochách Farmeramy, Bahamaramy a nyní i na původní ploše děsivky, tj. na Hlavní louce, na Divoké louce a na Úplňkových polích), my moderátoři s tím máme stejné problémy a naše možnosti nápravy jsou poněkud omezené...
    Zdá se přitom, že pokud si člověk "počká", každá další následující sklizeň na Hlavní louce již tak dlouho netrvá...
    A otázka na závěr: Hraješ v klientu nebo v nějakém prohlížeči? Zejména u klienta je důležité nespoléhat se na F5...
     
    -Jara05- a ldivacka tohle ocenili.
  13. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Ahoj Kytka2001 , hraju přes Google Chrome a dnes jsem počítač restartovala a problém bohužel furt trvá. A rychlost hry mám dobrou, nemusím čekat, po této stránce šlape vše ok. Prostě počkám, třeba se to nějak nakopne a zase to začne fungovat xD.
    Díky

    Je večer a hurá, už to funguje, divný. Se to nějak samo nakoplo :music:xD.
     
    Naposledy upraveno: 29/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejde se dostat do alp, ovečky na 100% a dál to nejde :cry:
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    evokus57 - na základě Tvé informace jsem "šla" do Alp - u mě i u výpliva úplně v pohodě jsem se tam dostala.
     
    evainfo, evok15 a bačkora85 tohle ocenili.
  16. evinana

    evinana Expert fóra

    dostat se tam u mě dá, ale je to horší než to bylo. Zadat výrobu je děs, minutu trvá než naskočí časomíra aby se mohlo zadat další. Sklízení je také dlouhé. Dle rad jsem vypnula v nastavení ohňostroj a teď už zase je zapnutý. Nevím proč musí být při vyzvednutí výroby, taková událost to přece není. Každopádně já ho opět nezapínala
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana, změny v nastavení se musí udělat z Hlavní louky. Bohužel uložení v Alpách nefunguje korektně.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. evinana

    evinana Expert fóra

    Dave já vím, také jsem to tak udělala a byl vypnutý dva dny. I dopoledne byl ještě vypnutý a nyní běží. O nic nejde, vypnu si jej znova

    Edit - právě jsem ho chtěla vypnout a je vypnutý a přitom vyzvednu např řezivo a je tam;)
     
    Dave Lister a -Jara05- tohle ocenili.
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem se potrápila, vyčistila jsem prohlížeč a bylo to ještě horší, hodinu jsem se s tím trápila ;) tak jsem farmy vypla, zrestartovala celý PC a trochu to pomohlo, do alp už se dostanu, ale vše trvá neskutečně dlouho
     
    smoulinek123 a -Jara05- tohle ocenili.
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ajaj :). Děkuji za info. Už je to nahlášeno.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.