Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Eliter

    Eliter Pilný autor

    Ahoj.
    Jestli se bude dát hrát bez téhle nepovedené novinky, tak budu hrát dál. Ale seká se celá farma, možná je načase si po skoro 13 letech dát pauzu.
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nakonec jsem dala vyrobit pár stromů, ale je to děsná nuda, opruz, fakt toho asi nechám, body vůbec nepřibývají :p
     
  3. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Nefunkční mám i denní bonus pro přihlášení. Nevím, prostě mi nic pořádně nefunguje a nemůžu hrát.
     
  4. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Malý průzkum s odpověďmi:
    1) Jakou akci hráč provádí v Protěžovém údolí v aplikaci Farmerama nejčastěji?
    - Jezdí lanovkou...
    2) Jakou akci provádí hráč v aplikaci Farmerama v Protěžovém údolí úspěšně nejméně často? - Restart hry pomocí F5 - ten může provést jedině po jízdě lanovkou do údolí...
    3) Jakou akci provádí hráč Farmeramy po zjištění problémů v aplikaci v Protěžovém údolí? - Opustí aplikaci a jme se marnit čas do prohlížeče (např. chrome)...
    4) A jak je tomu v chrome s vyzvednutím vychytávek nutných pro zisk sazenice stromu? - Prakticky stejné jako v aplikaci, jen hráč má k dispozici tlačítko/ikonku pro obnovu stránky, čili nemusí nastoupit do lanovky pro jízdu do údolí - stačí jet jen jedním směrem...
    5) Má pocit RT, že hráčům předložila něco skvělého, od čeho se (kvůli zvýšené atraktivitě hry) nebudou moci odtrhnout? - Zřejmě ano, ale vlivem tohoto nedodělku dosáhne spíše opaku, tj. menšího zájmu o hru...
    Poznámka:
    Hurá, mám svých prvních 25 ABZ! :DxD Ale že to dalo práci - a přitom je to taková bl.... (filmová hláška alá Pelíšky)

    A další neskutečný úspěch...
    [​IMG]

    ...podařilo se mi postupně po mnoha útrapách vyrobit a ve stejný čas i zasadit 6 meruněk!
    Jak málo stačí hráči ke štěstí!xD
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    jan.svatak - mluvíš mi z duše, přesně jsi to vystihnul, škoda a tak se všichni těšili xDxDxD
     
  6. domiks1

    domiks1 Pisálek fóra

    Meruňku mám v liště, ale nejde dát na plochu. přitom už tam 3 rostou. Jinak se hra děsně seká. :cry:
     
    arnoblani a Bokonon tohle ocenili.
  7. karbar

    karbar Vévoda fóra

    Tak ještě ke všemu to nemá svůj mlýn?
    Tak to snad ne.
    Teď se mi to bude na farmě akorát plést.
    Dávám mlít krmivo podle počtu kusů.
     
  8. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    No tak já jsem stále v háji ..... Včera jsem zasadila, sklidila, porazila 5 stromů. Teď jsou tam dva a třetí nejde zasadit. Restartuji neustále, protože jinak nic nefunguje. Chápu, že je to novinka tak se vyskytují chyby, ale už jsem z toho celkem znechucená (byla jsem natěšená), štve mě, že farma nejde hrát bez aktualizace. Snad se to časem spraví a třeba dostanu chuť pokračovat.
     
  9. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Mám to stejné, nachystané stromky nejdou nasadit 8)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak asi ani to novoroční předsevzetí nebude. Chovat obludky na farmě, kde už tak není místo? Mlet krmivo ve mlýně na farmě, když nestíhá i běžný provoz? Tak tudy cesta nevede.
    Pokud zapojí produkty z Alp do běžných akcí, kde už tak míchají dodávky z Baha a Farmy, asi se smutkem v duši farmu opustím a bude vymalováno...
    Ta úvaha o zapojení produktů není jen z mé hlavy, stejně uvažuje i sousedka...

    EDIT: mohla bych rostliny, zvířata i produkty nakupovat na trhu a uvolnit kapacitu na farmě. Ale nechci. Od začátku hraju farmu tak, že si všechno vypěstuju, vychovám i vyrobím sama. Ano, je to svým způsobem strategická hra, ale já jsem farmu začala hrát proto, že se od všech těch strategických hodně moc odlišovala. Byla milá a klidná.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
  11. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    evainfo zdravím, také se s tím trápím. Nakonec jsem ty stromy meruněk dala do oblíbených a vysadila jako na farmě rostliny.
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Přidávám se do klubu, taky mi nejdou sadit stromy, asi je to rozbitý :cry:
    Edit: davidson a pezte, díky moc za radu a info, funguje to :)
     
    Naposledy upraveno: 8/12/22
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Ano je to rozbité, oprava kombajnu jak se zdá rozbila něco jiného.
    Pokud dáte strom do oblíbených tak potom lze vysadit.
     
  14. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Díky za radu takhle mi to šlo
     
    -Jara05-, davidson00 a bačkora85 tohle ocenili.
  15. cudla

    cudla Pisálek fóra

    Ähoj hraju farmu 13 let ta lanovka je promě příjemná dekorace farmu si budu hrát jako doposud za mě je to velký omyl cudla
     
    Bokonon a enkeli tohle ocenili.
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hah já už na to přišla asi :D první strom se tvoří haha :D
    [​IMG]
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Kolegovia v Germánii opravili 1 chybu a ďalšie dve spustili,teraz opravili tie dve a ďalšie 4 nabehli.... Včera mi to ako-tak šlo,dnes doobedu som x krát reštartoval,ale teraz je to už psycho.Vyvezieš sa hore,nezasadíš,tak sa zvezieš dolu a tam polovica vecí nefunkčná, momentálne mi už 2-3 min načítava aj farmu po reštarte. Tak ako ďalej?
     
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, tak jsem něco zkusil, ale nekamenujte mě :D




    Hezkou hru ...
     
  19. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Som uz lvl3, zacala som vyrabat to, co je potrebne na prvu ceresnu (CZ visnu). Uz vsetko mam, ale chyba mi tam tlacitko Vyrobit, u predosleho stromu je, u noveho - nie.
    Ah, ah...
    [​IMG]
     
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bigclick všechny stromy kromě meruňky alpské je potřeba nejprve odemknout na cestě moudrosti. ;)