Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Tak jsem konečně otevřela slunečnicový vrch.Zatím jsem dala stromy,zítra popřemýšlím asi o chlévech.Hezký večer farmáři.;):);)
     
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Ze třech recyklací ani jednou ABZ :cry:
     
    -Jara05- a babička-květa tohle ocenili.
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Je to tam!
    [​IMG]
    Splnil jsem jeden opakovaný úkol u Šarloty (pěkně děkuji) a pokračuji v krasojízdě...xD
     
  4. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem dnes definitivně vyměnila houbičky za čekanku, snad už je tedy po mě trhovci nebudou každý den chtít (to bude úleva), stejně je po houbové sezóně a mohla bych jim dodávat tak maximálně žampióny ze sklepa :p

    [​IMG]
    Ovšem sklad na semínka by se teda hodil větší :oops:
     
    Naposledy upraveno: 17/11/23
  5. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj! Mám dotaz. Na ploše Severní lesy mi taky vyskakuje zahradnický rýč,ale ten se nikdy nepřipíše.Je to nějaká chyba?Děkuji za odpověď.Přeji pohodovou a krásnou neděli!;)
     
  6. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj rosnička007,
    rýč vyskakuje při sklizni plodin - viz FAQ
    upload_2023-11-19_9-33-1.png

    za mně se jedná o grafický problém, rýč má padat jen v alpských zahradách. Pokud tam se po sklizni připíše tak je vše v pořádku. Mně osobně se to stává, pokud sklidím zahrady a pak ihned lesy. V opačném případě prosím kontaktuj podporu.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/23
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte, nemá někdo recept na to, jak přimět Fedora, aby aspoň občas chtěl i věnečky místo větví?
    [​IMG] [​IMG] :wuerg::cry:
     
  8. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    dinoalesi - měla bych napsat - šťastná to žena, já mám 217 větví a 3 - slovy tři - věnečky. Co na to říci, že by si z nás RT utahovalo?
    Přeji pěkný a ještě lepší den, i když u nás bílo a teď do toho mrholí.
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jéé Jaruško, kdyby to šlo, hned ti aspoň 200 věnečků pošlu ;) No jestli si z nás utahují, tak to zrovna nemají moc vkusný smysl pro humor :pxD
    U nás taky bílo a místo mrholení tady tak nějak spíš sněholí a do toho sem tam proletí větší vločka, tak hezký zbytek neděle nejlíp u nějakého dobrého teplého nápoje :)
     
  10. beruška-86

    beruška-86 Aktivní autor

    ahoj,
    koukala jsem do FAQ k PÚ, ale našla jsem jenom přehled levlů, ale bez podrobností, co postupem do něj získám a opět jsem při postupu byla ošizena o vyskakovací okno, tak nevím, co mám k dispozici. Dá se to prosím někde najít aniž bych musela detektivně pátrat u jednotlivých FAQ budov, plodin apod.? Děkuji. Zuzka

    dinoalesi: já mám stále ještě opačný problém - zahazuji kvetoucí větve a nedostává se mi věnečků :D
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Irenka je nějak z formy!Chce jen dvě zakázky!
    [​IMG] :wuerg:
    Že by došlo k nějaké úpravě?!?:cry:
    Stejně nic nedostane,se krapet sekla,prvosenka vypadá jinak!xD:cry:
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    beruška-86 - zdravím, podívat se do přehledů plodin či stromů ve FAQ se mi nejeví jako obtížná detektivní práce, stačí kliknout a trochu porolovat...(těch stomů či plodin není zase tolik a potřebné levely u nich napsané najdeš)

    přehledy alpskách stromů a rostlin.png

    A přímo ve hře, třeba na cestě moudrosti nebo ve výrobní stanici, se dozvíš také potřebné informace
    nové stavební plány rostlin.png csta moudrosti nové plány.png
     
  13. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Řekla bych, že je to vymoženost od 29 lvl, taky mě to překvapilo, že už nemá chuť na ovoce :eek:
    [​IMG]
     
  14. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    • Nevkládej více příspěvků za sebou - použij EDIT
    To já vím a je mi to jasné.Ale vyskakuje i u sklizni stromů...

    Už vidím...že to může být grafický problém.Děkuji za odpověď,už jsem moudřejší. :)


    **** sloučeno
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj rosnička007,
    ano vypadá to jakoby vyskočil, ale opravdu nevyskočí .... jedná se chybu.
     
    rosnička007 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Konečně, opět vše vylepšeno! Padly nato všechny zahradnické odznaky.Naštěstí,další plodina je až v LV 33.Do té doby je snad zase nastřádám!
    Nyní je na řadě Jan Šedák,trocha sem ho zanedbával.:)
     
  17. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Už třetí den dostávám v recyklaci místo ABZ jen spotřební zboží. Raději už dávám recyklaci jen na 200, tam mi nepropadne tolik protihodnoty.
     
    sovicka64, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01
    Mě se osvědčilo otevírat hotovou recyklaci postupně a nikoli naráz.
    Recyklaci zadávám buď za 200 či za 100 tak, abych měl "sklizeň" v rozumnou dobu. Občas dám i za 400 (rovněž tak, aby to bylo v rozumnou dobu).
    I mně se stává, že odměna nestojí za nic... "Ale co?", řeknu si, "Je to jen hra...";)
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Kytka2001
    Já to mám dokonce tak, že mám sklizně po cca 3 hodinách, takže naráz sklízet nemohu. A stejně to nepomáhá.
    Chápu, že občas nejsou ABZ, ale už třetí sklizeň po sobě?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01
    Taky jsem měl období, kdy jsem měl v recyklomatu dojem, že hážu hrách na zeď či perly (víš komu)...