Protěžové údolí / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/12/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ašada01

    To mi na mobilu dělá také, respektive sklidím dám něco vyrobit a už cítím jak to pomalu začíná tuhnout přejdu na zákazníky a už to také někdy spadne, prostě tu náročnost mobilní procesor a grafika nezvládne a crashne hra.
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne alpy na mobilu idu celkom dobre len raz za uhersky rok sa stane ze musim restart,no zistila som ze niesom sama co pozoruje maly prinos padatiek,nech tam mam cokolvek tak to pada dako mizerne :cry:
     
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pro ty kdo ještě váhaj vymněnit růži za prvosenku:
    [​IMG]
    Nemoh sem dohledat žadnej obrázek s růží,ale zdá se mi že dodávky prvosenky jsou kapánek nižší a tudíž zbejvá i dost na výrobu odznaků 1,kde stačí pouhých 528 ks,oproti 731 ks u růží!:) Musí bejt ale vytuněna na maximum!
     
  4. Astrala

    Astrala Pisálek fóra

    Ahoj
    z čeho padají sběrače ovoce nejčastěji? Potřebovala bych ho, ale doteď mi nevypadl ani jeden
    Nebo se dají získat i jinak?
    Dík za odpověď
     
  5. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Astrala, Sběrač ovoce je dostupný od 19 levelu v Alpách a padá opravdu velmi zřídka. Takže to chce vydržet. Nejlepší je sázet stromy z dlouhou dobou růstu, kdy je šance na vypadnutí předmětů vyšší.




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. babi49

    babi49 Pilný autor

    Já čekám na lopatku a stále z rostlin nic nepadá
     
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Taky se přidávám, že poslední dobou jantar a kvetoucí větev padají o moc méně, sklízím a pěstuji téměř stejně a cukříky jsem v zakázkách používala vícekrát, teď to nejde :( hezky si to upravují k obrazu svému xD :p

     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Já už chtěla psát kolem středy,že se mi nějak podezřele nedostává jantaru.Trvá to minimálně týden a to pěstuju a sklízím furt stejně.Jiných vypadávátek mám přebytek.:p;):)
     
  9. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Ahoj,
    chtěla jsem se podívat o jaké políčka se mi rozšíří severní lesy, až postoupím do 27 lvl, a nějak mi to nesedí, podle faq mám mít 22 polí pro stromy, mám 23, přibudou 4 budu mít 27 nebo 26? to už je jedno, to zjistím už brzo, spíš jestli to chce někdo spravit ve FAQ
    díky.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -družstvo- ahoj, mrknem na to ;)
    Hezkou neděli

    Edit: Opraveno
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  11. hansicek

    hansicek Expert fóra

    chcem sa opytať na Alicu Gamsbartovu level23:
    chce po mne zvýšiť skladovaciu kapacitu spotrebný tovar. V napovede pod otaznikom je, že zvýš kapacitu vymazaním položky, alebo jej pouzitim v konvertore ...nefunguje ani jedno
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Skali,
    díky, tak si ještě celý level počkám, ono to navýšení místa e až od 28 lvl.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hansicek - zdravím

    rozšíření kapacity.png
    Pokud si kurzorem najedeš na to tlačítko Zvýšit kapacitu, uvidíš tam level, ve kterém můžeš další rozšíření skladu provést
    zvýšit kapacitu 01.png
     
    -Jara05-, hansicek a duna.duna1 tohle ocenili.
  14. hansicek

    hansicek Expert fóra

    skali, to je mi jasne, ja len ze potom napoveda k dodavke klame a nabada hracov zbytocne minat alebo vyhadzovat tazko ziskane posilovace v nadeji, ze nebude musiet cakat na level v ktorom bude moct rozsirit sklad
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hansicek - ano, v tomto případě je taková informace mimo mísu.
    PS: zkusíme zažádat o změnu ;)
     
    Naposledy upraveno: 12/11/23
    .SilverAngel., -Jara05- a hansicek tohle ocenili.
  16. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Půjde také rozšířit sklad na plody stromů?Jsem 27level a z deseti druhů stromů je kapacita skladu 2000 dost malá.
     
    beruška-86 tohle ocenil(a).
  17. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj jana895, vše o skladu a jeho rozšíření nalezneš >>ZDE<<.






    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    To chápu .že nejvyšší kapacita je jen 2000kusů ale brala bych aspoň 3000,jako je to u rostlin.Zákazníci toho chtějí hodně a než se to napěstuje,přijde nová zakázka.
     
  19. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    jana895, samozřejmě zvýšení kapacity skladu by asi bral každý, ale je to takto nastaveno a je s tím třeba počítat. Když mám plody hned dělám odznaky, abych uvolnil místo pro další sklizeň. Zákazníkům dodávám když mám na splnění, pokud ne tak mají smůlu :).



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Tak už jsem nakopnul poslední 5

    Screenshot_1.png

    Ani na mě nevyskočila tabule s postupem, splnil jsem zakázku a kouknul se na plochu a už tam byla 31 ;)