Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. BigClick

    BigClick Expert fóra

  2. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak stonka číslo 2 hotovo;)
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    ještě chybí dodat 2 žetony a budu mít rovněž hotovo.Zakoupena jedna piccolka,na bednu s neonky mi chybí jedna perla,ta ještě vypadne.
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Poslední stonek už je aktivní, na dokončení mi chybí ještě tři žetony. Medvěd nějak nechce pustit delux návnady, samé obyč a premium. Perel je dost, asi i nějaké zbydou, o banány nestojím, mám jich přes 6 tisíc.
     
  5. vladca

    vladca Stará škola

    asi takto ... 1x deluxe návnada a 3x marlin na háčiku :)

    [​IMG]
     
  6. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Všechny bubliny odemknuty a nyní sbírám lístky a chodím chytat ryby.
    Nynější akce se mi zdá lepší (perly přicházejí), než kterou jsme již měli (to byl krutý nedostatek).
    Farmaření zdar a pátku zvlášť. ;)
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Všetky stonky mám aj ja aktivované.Dnes získam 1 ženón a ten druhý to netuším kedy bude,ale snažím sa aj keď zo slimačím tempom:D:D.
     
    Naposledy upraveno: 29/10/21
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky tak, do posledního řádku jsem dal nádrže koupené ve výprodeji :) ještě vyzvednout perly za žeton a bude i bedna.
    Dlouhá akce, ale lepší než minulé rybaření.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    I když mám vše hotovo, tak rybařit budu dál, baví mě to :p, když chytím dobrou rybku a perly a dárky se hodí, vyzvednu možná i celý krámek
     
  10. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    vše otevřeno,zakoupeny bedny a kupon.Pokračuji dál
    .:)
     
  11. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Tak dva stonky a 5 perel, na treti je dost, něco ještě je v bubline, ale stále zadna odmena - no nemyslim ze bych hral tak spatne, ale nekolikanasobna nahoda není zrovna muj kamarad...
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Všechny bubliny otevřené, stonky aktivované, Piccolo bedna vyzvednuta :p
    Dnes medvěd perlil a přinesl 2x2 perly a tudíž na perlovém kontě mám 10 perel ;)
    To vypadá, že ještě něco obchodě zakoupím :music:
     
  13. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Tož hlásím, že mám hotovo. Získáno 38 perel. Takže nakoupeny stonky, bedna piccolo i bedna s neonovými výběhy (čuníci). Rybařit budu dál až do konce akce. Třeba ještě něco koupím.
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Dva stonky doma. Ale pořád nějak nevím ten princip rybaření. Trefím kruh, přijde mřenka. Bouchnu to někam mimo a hle, merlín xD
     
    sovicka64, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Všechny bubliny otevřeny, teď už jen sklízet bedny a rybařit.
     
  17. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Konecne dosazena bublina s poslední truhlou a je to lepsi - uz mam bednu za perly :)
    Ted ještě to pochroumany kolo roztocit, je nova odmena na nem, tak hura na to!
    Jo a poslední bublina jsou perly, tak dobry...
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě padaly dobře a tak mám co jsem chtěla, otvírala pravidelně na čas :D ať se daří všem ;)
    [​IMG]
    Samozřejmě budu pokračovat a možná vyzvednu to ostatní, ale už je to nepodstatné, tak na tom nebazíruju :D když nebudou padat ;)
    [​IMG]
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja uz mam tiez Hotovo ;) asi 2 den uz len chytam rybky :music: Perly padaju super ;) zobla som zatial picolku,kupon a 3 Pl :music: Teraz cakam na 1 perlu a bude Neon a snad mi este napadaju na tie 2 PL :) banany neriesim ale ked budu perly tak zobnem aj tie xDxDxD
     
  20. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Uz nemam co z obchoda kupit si.
    [​IMG]
    Zlate banany nepotrebujem, nech tam zhniju.
    [​IMG]
    Dufam, ze do konca akcie nеzabudnem chodit vyzdvihnut si debny s navnadami a zarybacit si, predsa nejake "male" odmeny za to dostanem, niektore z nich nie su na zahodenie.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.