Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Bedys - také nad tím stále kroutím hlavou :p, když se trefím přesně na ten správný kruh, vypadne kdejaká šepleť a když se trefím mimo, vypadne Marlin, je to záhada, jak je to nastavené, ale to už je dlouho, už ani nepamatuji, kdy byl Marlin přesně na kruh
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, ono jde spíše o to jaká se použije návnada a jaké místo se trefí. I když trefíte perfektní místo, tak z toho nemusí být nutně Marlín. Viz tabulka. Jak přesně funguje rybaření se dozvíte ZDE.



    upload_2021-10-17_13-44-32.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    14087, kája53 a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Ato jsem myslel že se perel nedočkám:p


    [​IMG]
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky vezmu raději Pikolku, než dva stonky, ty mít skoro nemusím :p, ale uvidíme, jak to bude padat, zatím nic moc, vypadly 2 perly a 2 mám z bubliny
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Dnes jsem se konečně pustila do akce... tak snad něco "urvu". V tuto chvíli mám 0 ks Perel.
     
  6. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Môj medveď je slabý rybár.Ešte nechytil ani raz mečiara,ale za to mám 6 perlí.Mám odomknuté 3 bubliny na návnady,ale sa to vlečie.Uvidím ako to pôjde neskôr ak bude tých bublín na návnady viac aktivovaných.
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    já mám stále jen 2 perly z bubliny jinak mizerie
     
  8. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    ahoj, mohla bych se zeptat proč mi nejde odemknout bublina se stonkem, počet perel už mám a všechny dostupné žetony také, na jedné straně je bublina za 5 perel, na druhé za 4, mám jich 6, ale nic se neděje, děkuji za radu
     
  9. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj hroudov
    Dob ZDE na stejný dotaz odpovídá. Bublina s řadou na magický stonek se ti zpřístupní až po odemčení sousedních bublin ;)
     
    raddre tohle ocenil(a).
  10. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    Petriša
    ahoj, děkuji za odpověď
     
    findy22 a Petriša tohle ocenili.
  11. sejda621

    sejda621 Perspektivní autor

    Ahoj ,vyčetl někdo ,ví někdo ,kdy se otevřou ty tři stonky,aby se daly uložit perly?
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nato že je medvěd pěknej lempl,tak dneska nachytal 10 perel!!:)
    Super!8)
     
  13. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    kaolín11 neříkej, že nemáš tam nahoře protekci;)
    Gratulka veliká:p:D
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tohle je první takovej úspěch.Jinak to doháním až před koncem akce!:cry:
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    sejda621 - podívej se o pár příspěvků výše, tam se to dočteš :)
     
    -Jara05-, Apachie1 a kutilka70 tohle ocenili.
  16. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hned první tři bedny od medvěda dodaly perly, takže s bublinou jich mám už 8ks. Jinak návnady padají zatím jen obyč a premium.
     
  17. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja som zase na nule ale uz som si vybrala picolku ;):pxD Co bude dalej uvidime 8) Drzim palce nech aj Vam padaju perly :music:

    Tak mne prave prileteli 2perly:music:;)
     
    Naposledy upraveno: 18/10/21
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Zatím sbírám [​IMG] a na konci se rozhodnu xD
     
  19. 007lala

    007lala Pilný autor

    Koukám, že jsem na tom s perlami stejně špatně, jako při minulém rybaření. To jsem nakonec nedohrála, protože nebyly perly. Teď mám dvě ze hry, z lovení opět nic. Merlin padl snad jednou. Fakt mě to už neba, kdysi mělo rybaření daleko větší smysl a hlavně to mohl hráč aspoň trochu ovlivnit. Teď ne. Je náhoda, jaká mi vypadne návnada a podle ní je pak náhoda, jakou rybu za ní vylovím a další náhoda, co mi to vynese...

    Edit: Tak si stačí postěžovat tady na fóru a hned při prvním lovení najednou naskáče + 8 perel. Náhoda...?
     
    Naposledy upraveno: 19/10/21
  20. kajesy85

    kajesy85 Pisálek fóra

    ahoj nevíte prosím proč nemohu otevřít bublinu číslo 3 se stonkem? perly na to mám a bublinu číslo 5 která je vedle i číslo 1 mám odemklou
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.