Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som si zobral Piccolku,Prvú stonku už mám od včera.Ešte mi zostalo 10 perlí a 5 získam z bubliny.Za ne si aktivujem tie dve stonky.Uvidím koľko bude periel a zoberiem za ne PL.Neónky nemusím a ZB mám dosť;);).
     
  2. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Dnes otevřeno 25 beden. Jen jedna prémiová návnada (dala však merliny). Aktuální stav perel 25 kousků. Nechci volat hop, dokud nepřeskočím, ale vidím to optimisticky. Hodně zdaru všem.
     
  3. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Tenhle obrázek ale tak úplně neodpovídá skutečnosti, ne? Nezačínalo se polem č. 1 ale polem č. 10. Já mám splněná pole 11, 16, 18 ale č. 13 se stonkem mi splnit nejde, i když perel mám dostatek. Tak nevím...
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Bizonka68 očíslování na obrázku slouží pouze pro účely tabulky s odměnami ve FAQ, kterou najdeš hned pod ním. Bublina č. 13 se ti zpřístupní, až budeš mít odemčené bubliny č. 15 a č. 11, ze kterých na ni ukazují šipky.
     
  5. Bizonka68

    Bizonka68 Pisálek fóra

    Díky za odpověď, myslela jsem, že stačí odemknout č. 11, z kterého na č. 13 míří šipka. Opravdu mě nenapadlo, že musím mít odemčenou i č. 15, která je součástí další akce. A tím tedy stonek z jedné akce získám až v průběhu další, přijde mi to nelogické.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Zatím jsem lovila pouze obyčejnou návnadu 31x- perel máme výpliv i já po 9 ks - další kolo bude příští víkend, abych to náhodou nepřekombinovala a nakonec akci, která se tak táhne nedokončila.
    Přeji pěkný a pohodový den!
     
    kutilka70 a evainfo tohle ocenili.
  7. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Můžu si perly, které zbyly v druhém kole převést do třetího kola, nebo je musím utratit v obchodě?
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matýsek1991, perly budou proměněny pokud ti nějaké zůstanou až po skončení akce 2.11. 22:00. Takže do té doby je můžeš bez obav získávat a utrácet. ;)




    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    -Jara05- a kutilka70 tohle ocenili.
  9. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No nevim, kdo ma perly tak ma optimismus, ale o tom to není - počet perel je proste nahodny, takze mam 8 perel a první stonek, takze na druhy sice mam, ale to je vse... podle mého se od minula moc nezlepšilo, jen uz mam pet zdroju pro bedýnky a tak snad bude na dva další stonky stacit...
     
    maribeja, kutilka70 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    První stonek už mám od někdy (nevím, kdy jsem doklikala potřebné bubliny), na další stonky připraveno, mám 20 perel. Tak snad našetřím i na Piccolku a něco k ní, nejspíš kupony, ať příští měsíc nemusím kupovat pomocníky, docela mi jich napadalo i z vehiklu... Ještě to musím sečíst, aby mi to vyšlo ;)
     
  11. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Koupila jsem první stonek a piccolku, ještě zbylo 18 perel. V obchodě toho ale moc ke koupi už není.
    Uvidíme, kolik perel ještě napadá, vezmu asi neonky a párty lístky, banánů i kuponů mám víc než dost.
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer u proradných vod :) z pikola byl opět Pogo, ale už je nachystáno na oba stonečky a jestli budou další perle, budu brát PL, protože marmelád a žlutých výroben není nikdy dost, že jó xD xD

     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj.
    Dnes se medvěd celkem dobře vyspal. A i když lovil spíše čudly, přibylo mi na perlovém kontě 2x2 perly :p
    Zakoupeno už bylo Piccolo 10 p. a stonek 5 p. V tuto chvíli 12 perel navíc + 5 jich čeká v bublině ;)
    Tak to vypadá, že mi nějaká ta perla ještě zbude na nákup v obchodě :music:
     
    Naposledy upraveno: 26/10/21
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :music:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    ;) ja se vznasim , ja si letam ....
     
  15. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    Jak si mám prosím aktivovat stonek oheň a síra? Je pořád šedý, ale úkoly jsem včera splnila. Je to můj první stonek, tak jsem trochu zmatená.
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mylenka9

    Je potřeba do něj umístit dekorace, tím že klikneš na obláček, a z inventáře vložíš správnou dekoraci, po vložení všech dekorací na všechny obláčky můžeš kliknout na ikonu řádku a aktivovat bonus.

    Fajn hru pezt
     
  17. mylenka9

    mylenka9 Perspektivní autor

    pezt Moc díky. Už jsem se lekla, že jsem udělala něco špatně a stonek po vší té dřině mít nebudu:)
     
  18. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ten môj leňoch sa dnes pochlapil na 7 návnad chytil 3 mečiarov a ostatné tie menšie.Dali mi 10 perlí čo je super.Tak že ich mám zatiaľ 20 a 5 získam z bubliny:D:D;).
     
  19. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Ahoj, poraydí mi někdo, mám dost perel a přesto mi nejde otevřít okénko 9 a 13, abych získala stonek, dí,y předem
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    dorotea14: Budu se opakovat a mnozí další také: hrej dál, získej žetony z akce a bude i stonek za perly.
    Několik příspěvků dozadu je i graf. zobrazení, rovněž v návodu.
     
    Naposledy upraveno: 27/10/21
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.