Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Nějakou perlu mám, ale na náhrdelník to není. xD:cry:Chtělo by to nějaké upozornítko na farmě, co by pravidelně hlásilo - seber bednu, běž na ryby. U PC mám lísteček s červeným nápisem - PERLA. Tedy, přiznám se, že těch lístečků mám u PC více. Hlavně upozornění na Šťastný a veselý den slev. To je taky dobrá vychytávka. ;)
    No nic, jdu se proběhnout s hafanem a mám nějaké domácí resty, když jsem doma a mám volno.;)
    Pěkný den a hodně štěstí s nahazováním prutu.:)
     
  2. Petriša

    Petriša Aktivní autor

    Ahoj kajesy85

    Dob ZDE na stejný dotaz odpovídá. Bublina s řadou na magický stonek se ti zpřístupní až po odemčení sousedních bublin.

    Přeji ti hezký den
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mám jen 2 vybrané perly... zapomínám sklízet. chjo, zapomínaná akce...
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Mám 4 perly, ale zatím jsem bedny nechala v klidu a začnu asi v neděli, až odjedou návštěvníci, abych se "uklidnila" po tom náročném víkendu. Třeba budu mít štěstí
    Slibovali krásný, pomalu letní den, se nekoná, zatím......
    Přeji všem hodně štěstí při lovu ať vám perly dělají jenom radost!!
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Slibovali a splnili :) tady je na koupání na sluníčku hic.
    6 perel
     
    kutilka70 a evainfo tohle ocenili.
  6. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ještě že čtu příspěvky, jinak bych úplně zapomněla rybařit :eek: Aktivován první stonek a k dobru 9xperla. To ujde :music:
     
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vyzvedla jsem si na dvou farmách už Pikolku :), bo jsem měla po 10 perlách a chci jen jeden stonek a na ten získám perly z bublin, tak kdyby už žádná nedošla - a určitě dojde - tak už mi to stačí
     
    sovicka64, -Jara05- a kája53 tohle ocenili.
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Jak tak čtu, tak všichni rybaříte o sto šest. Tak jsem vzala kladívko a rozbila 27 kousků nasyslených beden. Celkem mám 14 perel. Odměny zatím nevybírám. Počkám na celkový počet a pak se rozhodnu. Musím začít dodávat do aktuální akce. Na žetony jsem opět zapomněla.
     
  9. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    tiež som si bola zachytať:D
     
  10. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    I já jsem trochu rybařila: [​IMG] ;)
     
  11. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tak ja sa tiez pridam ;),ulovky v norme , celkom slusne odmeny
    a takto to vyzera
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] :);) do konca akcie je este fura casu ,urcite to perly este da :p
     
  12. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož mám v liště 10x piccolo,tak ta jedna v krámku na mně jistě počká! Jedu na jistotu,tj na zisk obou stonků a pak se uvidí , kolik bude perel.:wuerg:
     
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    alexandrakerulova00 ty teda perlíš ;)
    Tak já mám taky aktivovaný stonek, zakoupenou Piccolo a zbyla mi 1 perla :wuerg:
    Tj. pokud budu chtít další dva stonky 7+4=11 a bublinu s 5ks a 3ks ještě nemám aktivovanou, potom potřebuji vylovit ještě jednou 2 perly :music: To pude a třeba ještě něco v Rybářském obchodě zakoupím :p
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mám enem 12 kuliček. Kupovat nic nebudu, počkám na konec, pak se to dycky sype ;)
     
  15. Coruska

    Coruska Aktivní autor

    To jsem to zas pos... 28 perel jsem prošustrovala za banány a dárečky a pak zjistila, že řádky jsou za perly?
    Nojo, co už? Jsem prostě šikulka, budu muset dál makat a lovit rybky.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Pocka stonek za perly i pote, co akce Ohen a sira skonci? Tedy ze akce jen otevira moznost ho ziskat, ale kdy si stonek vyberu je jedno?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tassadar11 funguje to stejně jako u minulých akcí a možnost vyzvednout řádek by ti měla zůstat až do konce akce Proradné vody. Samozřejmě je nutné mít odemčené bubliny, které s ním sousedí viz tento obrázek z FAQ.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Este vcera som mala perly na Piccolo (na riadky su odlozene), dnes vecer som chytila aj na kupon.
    Chcela som nazberat 10x Piccolo, ale vcera ked som dostala 9. kus, som neodolala a dala na ploche.
    Z vysledku som spokojna (aj ked som tuzila dostat same nasprejovane kvetiny kvoli BS, ktore by som z nich ziskala): 2x kvetinove melodie, 1x nemrtvy podklad, 1x trhac travy, 2x vecny lov podkladov, 1x genius..., 1x zabava v bazene a 1x tu dekorku na PL (hra dacosi).
     
  19. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na mé farmě to jde medvědovi nejlépe po ránu!
    Nachystáno na dva stonky:
    [​IMG] :)
    Už můžu vzít i bedýnku z krámu!8)
     
  20. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Dob : no "mělo by", ja nevim ze bych minule musel mit perly na stonky, nebo jsem mel vic stesti nez ted... mam 1 perlu a 1 stonek, takze tech 7 na další stonek bych mozna nemusel stihat... jasne ze akci bych mel dat, i když se nedari kolo promazat, ale hlavne nemam uplne cas tu byt ve spravnou chvili...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.