Proradné vody (13.10. - 2.11.2021)/Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/10/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamča50 nejedná se o chybu. Bublina s řadou na magický stonek se ti zpřístupní až po odemčení sousedních bublin viz tento obrázek z FAQ.

    [​IMG]
     
    moncicak7070 a evainfo tohle ocenili.
  2. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Děkuji za zprávičku.:):):)
     
  3. satelit

    satelit Hvězda fóra


    ;) Tak dneska perlím... ;)

    [​IMG]
     
  4. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den všem :) si myslím, že název "Proradná voda" je velice výstižný na naše RT, se zase předvádí xD první hod byl Marlín, pak dvě Chobotničky, jeden placatý Trojzubec a teď chytám jen samé rybí kostičky, či klepeta a taky mám dvě perly z bubliny .. heč :D


     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    evainfo - ahoj, no nevím, na co si stěžuješ. Můj medvěd chytá jenom ty mrňky. Jestli to takhle půjde dál, dostane do kožichu -.-
    upload_2021-10-14_16-41-34.png
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Děkuji za nabídku, nepřijdu, máte tam prý černou tmu, nerad bych chytil něco jiného než rybu ;).
    Mám 2 perly za otevření bubliny, jinak samá čudla i nástraha na houby a ne na pořádné ryby.
    Jo a čtěte, nejen ofi, ale i příspěvky na fóru.
     
  7. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak dnes konečně perlím :music: Marlína jsem sice nechytla, ale zato se mi podařilo ulovit 6x perlu :inlove:
     
  8. Kostejnesmrtelny333

    Kostejnesmrtelny333 Znalec fóra

    Tak jsem po dlouhé době zas tu a hle jde se na ryby trošku zamotaný ale to se poddá ještě jsem nečetl návod ale už to tu bylo nasbírám návnady a jde se na šupináče.Petru zdar
     
  9. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    nějak jsem stále nezjistila, kde budu brát žetony, jeden mi přistál a ani nevím odkud, ať hledám jak hledám, tak v odměnách je nikde nevidím, asi špatně hledám, ale opravdu je nevidím :cry:
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - ahoj, žetony získáváme v odměnách z akcí:
    upload_2021-10-14_20-1-58.png
    Momentálně tedy z probíhající akce Děsivý krok v čase. Další dvě akce nás teprve čekají :)
     
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Nepoužívej odpověď s citací, pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Stačí dotyčného (mě) oslovit. Děkuji Skali
    Skali
    ***odstraněna zbytečná citace

    to jsem si přečetla, akorát je nevidím v odměnách, kdy je dostanu, nebo opravdu špatně koukám
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 14/10/21
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hroudov - je jich tam pět ;)

    upload_2021-10-14_20-18-57.png
     
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Ahoj, dostaneš je až splníš patro u staveb (viz Skali) a objeví se ti u bublin kam je dodáš.
     
    moncicak7070 a -Jara05- tohle ocenili.
  14. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    • Prosím necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov a napiš zprávu - Dave Lister
    Pitrýsek47,
    ahoj, už jsem se konečně zorientovala, no tentokrát mi to trvalo nějak dlouho, ale přece, děkuji ;)


    ***Odstraněna citace***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 15/10/21
    Pitrýsek47 tohle ocenil(a).
  15. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    4 perle toto jede toto frčí;)
     
  16. p-eetra

    p-eetra Vážený autor

    nástraha deluxe a jsou z toho 3x marlín. Jen tak dál, a bude na rybí polévku :inlove:
     
  17. Bedys

    Bedys Zelenáč fóra

    Nějak nechápu ty kruhy při lovení ryb... snažím se vždy zastavit když svítí nejvíce zelený pruh, při tom malém kruhu, a stejně lovím jen ty malinké rybky... při jakých zásazích mají prosím skákat chobotnice nebo marlína? Asi to dělám špatně... :(
     
  18. valenta4

    valenta4 Pisálek fóra

    Zdravím vás všechny. Kdo mě prosím poradí, mám otevřených 6 bublin,, zásobu 8ks perel a stejně mě nejde otevřít bublina se stonkem č.1.... Co mám špatně,kdo prosím poradí. Děkuji
     
    kája53 tohle ocenil(a).
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    valenta4 - už je tady podobná otázka (40) i odpověď od modíka(41) - musíš počkat na další akce, potom půjde dát perly a otevřít stonek.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj.
    I s otevřenou bublinou, perel zatím 10ks :p No uvidíme jestli se štěstí unaví a padne i na ...... xD
    Krom všech stonků, pokud tedy budou akce splnitelné, bych ještě ráda získala alespoň Piccolo :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.