Proměnlivé listí (13.9. - 19.9.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Do akce jdu, pelikány mám 4 stáje a hyeny taky. Ale při akci OaD se třeba, někomu šiknou.
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak jo, tohle mohu. Jen jestli se mi zítra povede v práci na odpolední 2x přihlásit při rozpěstování. Jinak až doma. Kolem si sice zatočit mohu, ale zda to bude produktivně strávený čas, to je u jiné instance. Takže asi budu vrhat vrtulky, pokud bude nějaký ten útok - tedy padající systém.
    Udělal jsem si propočet -5 dní, 4 sklizně za den a 194 polí minimum a máme to v pohodě v kapse. Noc nepočítám, ale dobrovolníci si ji mohou zkrátit.
    Ovšem, pokud není možnost sklidit v práci, nastupují pohopole pokropené vrtulkami a sh a vánočka. Na 8 hodinovou směnu to stačí. Na plonková pole dám vrtulky. Totéž možná dám na noc, ať to odsýpá.
     
    Naposledy upraveno: 12/9/23
  3. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,jsou uvedeny dva časy konce akce,který je ten správný?
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Řádek bude zařazen mezi ostatní.

    hanči54 akce skončí 19.9.2023 ve 22:00. Děkujeme za upozornění.
     
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Už mám nachystáno na zítra. Akce se jede jen na jedné ploše, takže i počty jsou poloviční, než obvykle. Děkuji za výpočty.
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký navečer všem :) tak akcičku opět o víkendu ráno a jestli padne nějaký bonusek z kola, bude to rychlé a bez útočníků, protože ještě vyspávají :D řádek je dobrej.

     
  7. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu vypadá to na pohodu není tolik padátek a kytky taky jdou ,všem přeji hezký večer
     
  8. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Pekný riadok, ale nebude. Škoda. Veľa šťastia pri plnení akcie.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Když je akce jen na jedné ploše, tak většinou moc neprotáčím kolo. Většinou si vystačím s 100% rostlinných výnosů do zlata i za cenu delšího pěstování s SH a ZSH. Ale zdá se,že melu pro špatné zvíře.xD
    [​IMG]
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Akciu budem plniť,odmeny sú za mňa fajn.Apropo GordonSargent, si zberateľ? S tým nakŕmiš aj tie moje a ani neodbudne. :p
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Ikona fóra

    [​IMG]
    to bude rýchlovka, aj na kolese sa mi ponúkla stovka do stodoly, no nezatoč si, mávam šťastie pred akciou, alebo potom až po:D
    riadky ešte stále viem odsledovať, aspoň si myslím:music:, ale tieto kombinované - nič moc -, tento by som si zaradila radšej do zvieracích, ako do iných, mám ich zoradené asi ako väčšina farmárov, v obľúbených všetky "neobľúbené", tie odkliknem hocikedy cez deň, ostatné kontrolujem pri hlavnom zbere..
    tak zajtra, dobrú noc;)
     
  12. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Danka, ne vždy se vyplatí zatočit si den před akcí protože ti kolo něco nabízí.
    [​IMG] když Ty sto, já dvěstě!xD
     
  13. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahoj!Do akce jdu.Jen jsem zaspala ,,přípravu,, na akci.No ale vypadá to,že by neměl být problém.Tak všem přeji hodně zdaru!
     
  14. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Jdu to zkusit bez přípravy. Minulou akci jsem tak tak zvládla, na tuhle snad bude více času. A když ne, tak je to prostě jen hra. Buď se zadaří anebo taky neee;)
     
  15. hanči54

    hanči54 Stálice fóra

    Ahoj,ještě nebyl opraven čas,stále je na diskuzi 14h.
     
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    hanči54
    Podle ofika by měla akce začít dnes ve 14:00. Máš nějaké jiné informace?
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Na obou farmách vytočeno 100% a spuštěný 2 Jackové :p
     
  18. sabma411

    sabma411 Perspektivní autor

    Co je zase.... :sleepy:
     
  19. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    [​IMG]
    KŠ zatím stávkuje. Protočeno cca 50 PL -.-
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kutilka70 - jsem na tom podobně, ale domnívám se, že akci i přes nepřízeň KŠ, zvládnu.;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.