Prohlídka podvodního města (6.2. - 12.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    Pravda, pravdoucí...
    Taky se mi dosypaly hodiny dříve a já mrznu na perónu.
    A v této akci se nakonec zarůžovělo!
    Hedž!
    Krásné ráno všem...
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
    k.vitek, burds a Xenie6161 tohle ocenili.
  2. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Ano díky už jsem si všimla
     
    burds tohle ocenil(a).
  3. papulice

    papulice Veterán fóra

    ahoj poradíte někdo kde najdu doprovodné úkoly k šlechtění žraloků,v družstvu je nemohu najít děkuji
     
  4. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsme na tom asi všichni stejně.Já měla žluté krůt\.Ty mi fakt chyběli.Hned je dnes pošlu vláčkem třeba k něčemu budou
     
  5. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    No zubatých potvůrek jsem zas tolik neměl, ale zato SK dost, tak jsem to dal dohromady a akce už bude hotova... Zlatých banánů mám spousty, takže není žádné zle. Pěkná akce, ale můj hlavní problém to stále neřeší....mravenec, havýš a teď ta kudlanka....Hlavně ten Ferda už mi utíká hodně dlouho....
     
  6. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akcičku budu dělat o víkendu. Hlavní bude expres.

    papulice: Úkoly se otevřou až po skončení této akce.


    Hezkou hru ...
     
    papulice, modro.ocko22 a -mustella35 tohle ocenili.
  7. elen45

    elen45 Expert fóra

    tak se musím taky pochlubit - Ze 3 skoromravenců oranž, páv. , žlutá stříhárna, žl. čáp, z havýše - or. páv (už mě ty mravenci fakt nebavěji) - to už jich bylo a pořád nic

    jardo.draku mě k tomu chybí ještě 6 stromů
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
    jarda.drak6 tohle ocenil(a).
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Žasnu podruhé, mám ho havýše ,-)))
     
  9. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    tak já už mám akci také hotovu :)
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  10. herda21

    herda21 Expert fóra

    Tak, podvodní ruiny jsem právě prozkoumala skrz naskrz... Vše hotovo, během jednoho dne. Až je mi to líto, taková krásná a pokojná oblast, hned bych se tam ještě chvíli zdržela :) Však si mohu scénu nechat na obrazovce, když právě nepracuji, jako tapetu :-D Všem, kteří dokonáno mají, velká gratulace, ostatním zdárné a bezproblémové dokončení :)
     
  11. jarda.drak6

    jarda.drak6 Mistr fóra

    elen45 o stromech mi raději namluv... pracně jsem horko těžko sehnal Wolemii a hned jsou další opičí pomeranč atd...Za tu wolemii jsem v OaD dal papouščí strom.....
     
  12. erudy

    erudy Pisálek fóra

    Ahoj, môže mi niekto poradiť? včera som spravil celú akciu. Ale ako pátram márne pátram žiadne jazierko žiadna nádrž dokonca ani tie čo sa mi nepodarilo pred dvoma týždnami umiestniť na Baha (asi5 možno menej - možno viac zmizli) teraz teda pátram po výsledku akcie a kde nič tam nič. iba tie na stonku sa mi podarilo umiestniť včera. Dnes pátram no asi osud žraločí ich asi stretol velké požrali malé? ozvite sa komu nabehli budeme pátrať spoločne!
    Erudy
     
  13. Natali1465

    Natali1465 Veterán fóra

    Ahoj erudy,

    musíš si nejdříve aktivovat sochu žraloků v Opičím chrámu v páté místnosti, pak se ti žraloci opět v liště objeví.
    Přeji ti fajn hru Natali
     
    Peto121 tohle ocenil(a).
  14. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. Zuzka43

    Zuzka43 Perspektivní autor

    Ahoj, kompletně jem ukončila akci i s továrnou na žraločí zuby. Bohužel jsem ji v inventáři(bedně) nenašla. Prosím pod čím nebo kde ji mám hledat. Moc Děkuji za radu.
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zuzka43 - ahoj, nejdříve bych zrestartovala hru (zavřít a znovu se přihlásit), pak bych šla znovu kouknout do inventáře na Baharamě, zda výrobnu mezi ostatními výrobnami nenajdeš.
    A podívej se, jestli jsi výrobnu už nepoložila někam na plochu, třeba na plantáž apod.....
    Pokud ani tak výrobnu nenajdeš, napiš na herní podporu.
     
    Naposledy upraveno: 8/2/20
  17. janinka165

    janinka165 Znalec fóra

    Konečne hotovo. Minula som na to skoro všetky grajciare. Super krmivo som vytiahla aj z päty. Presnorila som celú farmársku halu. Predala som všetky žraloky a nakoniec som si musela zopár kúpiť. Nakoniec som si pomohla zlatou kačkou ktorá mi dala dosť super krmiva na dokončenie úlohy. Teraz len uložiť všetko na plochu.
     
  18. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Pokud ti bude mravenecek chybet i pri dalsim O&D, ozvi se mi. Ted se mi jich vylihlo vic, nez chci a potrebuji.

    elen45 - toho druheho navic rada poslu tobe, az to pujde. Pokud do te doby nebudes mit premravencovano :). Ozvi se mi :)
     
  19. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, akci jsem dělal až teď, čekal jsem na deluxe parfémy. Větší přeskok, akorát jeden a to ze základu na pilonose. Líbí se mi, že hned vím, který šlechtěnec je na výrobnu, protože má pod břichem náhrdelník. Větší šlechtění žraloků bude příště až dochovám dostatečné množství rybiček.


    [​IMG]
    prozatím takto
    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  20. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jste mě navnadili, ale u mého šlechtění deluxe parfémy moc nepomohly, jeden jediný přeskok, co stál za řeč, byl na tygra, tak nic moc. Nevadí, třeba příště to už vyjde.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.