Prohlídka podvodního města (6.2. - 12.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahojky všem, na akci se těším, vypadá to na rychlovku. SK mám dostatek a něco se vrátí v odměnách. Uvidíme na šlechtění, snad bude i nějaký fajn pořádný přeskok :)). Všem, kdo se do akce pustí přeji mnoho úspěchů. Pěkný den a ahoj
     
    damate, evainfo a sovicka64 tohle ocenili.
  2. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    Splnit se to dá,ale taky záleží jak budou naskakovat odznaky při šlechtění.Je jich třeba celkem 3x 75.Asi nebudu mít dostatek krmiva.Hraju jen s tím co si udělám a vypěstuju sama.Nenakupuji za pravé peníze.Považuji nákup za peníze jako podvod.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    drahulína - prodej věcí za reál finance je nutný. Provoz on-line her něco stojí a tým, který hru vytváří, to zadarmo taky dělat nebude - jsou to lidé, kteří to mají jako zaměstnání - někdo je musí taky z něčeho platit. Ty bys taky asi do práce zadarmo nechodila, nebo ano ?
     
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Ach joooo,žádná akční na pěstování,žádná výmluva,proč nemůžu pěstovat dlouhodobky do úkolů,které se tak moc táhnou :)
    zubatých potvůrek i SK dost,takže se jim na ten chrup podívám.A 4000 sezóních bodíků se tuze hodí ;)
     
  5. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky, myslím, že jsem připraven. Žraloků skoro čtyři tisíce, SK dosti, můžeme začít.

    Mikeš - jasně, ty chvilky těsně před odtajněním, to šimrání v břiše, ta krásná doba velkého očekávání...!
    Blbý je, že většinou následuje chvilka zklamání. Ale i já už jsem za ta léta farmaření měl párkrát kliku.
    A v právě skončené lyžovačce také někdo juchal nad vyklubaným havýšem. A o tom to je. :D kája53
     
  6. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Nazdar Rybářky a Rybáři...

    Jako chlapec jsem snil, že se stanu lodním kapitánem, ale vzdal jsem to, když mi kdosi vysvětlil, co jsou to žraloci.
    No snad akci nevzdám..?
    :D
    Tak že do tanku v tank!
    Vlastně do žraloka v žral!
    No je to nějaké křivolaké!
    o_O
     
    Naposledy upraveno: 5/2/20
  7. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    To že mi nejdou najednou umístit nádrže na žraloky na plochu, to je taky součástí této akce?? >:(
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  8. -migos-

    -migos- Veterán fóra

  9. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak do akce, jdu růžový výběh + dílna ... super (jen škoda, že nebyli v RT stejně štědří jako u rysů, kdy byla v odměnách i růžová dílna... nu což, aspoň výběh bude...) Jdu naplnit tulidomek a zbytek zítra po začátku akce.
     
  10. cepope1

    cepope1 Pisálek fóra

    Dobrý den, mám dotaz, proč mi najednou nejde ve mlýně krmivo pro žraloky?
    Díky za info.
     
  11. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    cepope1: Musíš nejprve odemknout sochu v opičím chrámu, mrkni zde.


    Hezkou hru ...
     
  12. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Pudová akce :D: Paryb dosti, SK dosti a BB na 4,5 dne - to bude brnkačka, to "pude" ;).
     
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    tyhle šlechtící akce zbožňuji, žádná dlouhá příprava a za pár minutek hotovo, ještě by k tomu mohly být nějaké přeskoky, jenže to bych chtěla asi už moc :D
     
  14. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Do akce samozrejme ako inak idem :) Bude to rychlovka a aspon si doplnim stodolu ak este nepridaju daku akcicku :D Pekny vecer prajem :)
     
  15. cepope1

    cepope1 Pisálek fóra

    Ale doteď to šlo a nemusela jsem nic odemykat, to je nový?
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    cepope1: žraloka převedli ze speciálních (vzácných) zvířat mezi obyčejná, takže jako všecchna zvířata co se dají koupit v obchodě, se musí aktivovat v opičím chrámu
     
  17. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny podvecer vsetkym,,tak na tuto akciu sa tesim,,a kvitujem ze ::Žraloci budu mít po dobu trvání akce dvojnásobnu protihodnotu.V stodole nieco cez 1600ks tak uz len nech to pada.A odmeny v celku fajn aj ten ruzovy chlievik zraloci potesi,,a este sa mi paci grafika na vyrobne nahrdelniky zubov,,tie sa podarili..
    tak vsetkym nech sa dari,,:):p
     
  18. Brumík

    Brumík Aktivní autor

    migos: díky, i když jsem to četla, nějak jsem to přehlédla. Ale jinak je to pro mě nepochopitelné...zpětně si aktivovat chov žraloků. Je to nefér, bych řekla.
     
    -migos-, Veselka a evainfo tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Brumík - funguje to tak u všech zvířat na Baha, jsou-li přeřazena ze vzácných mezi běžné - takže si chlívky můžeš pořídit v obchodě za krejcary. Před tím jen z tajemných stájí - tedy za FL. Pandy, velbloudi, anakondy... to mají stejně - aktivace za ZB.
     
  20. petatuckova

    petatuckova Zelenáč fóra

    Kdyz mam aktivovane runy na zraloky, proc mi nejdou slechtit?
     
    maribeja tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.