Prohlídka podvodního města (6.2. - 12.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pajap264

    pajap264 Pisálek fóra

    Já mám žraloků dost ale na trhu se žralok vůbec nedá najít. Mělo by být přece vidět že k dispozici je nula . Ani to svoje nevidím . No vidím že to není obecné nastavení tak píšu na podporu
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  2. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Myslím,že to půjde.Žraloků 3187x,SK 7716x.
    FA222....BAHA510
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pajap264 - ahoj, máš aktivované žraloky v opičím chrámu za zlaté banány ?

    žraloci.png
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    -Kuteno- ahojky, určitě z nich odznaky budou, jen ta tabulka bude staršího data a ještě tam nejsou dopsaní. Nahlásím to k doplnění, ju. Díky za postřeh. Pá ;)
     
    Naposledy upraveno: 5/2/20
  4. kája53

    kája53 Expert fóra

    Mikeš - ono je to asi jedno, z jakých tajemniček nám vykouknou žlutí krtci.
     
  5. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Na mém trhu beznadějně vyprodány včely i motýli :)
     
  6. pajap264

    pajap264 Pisálek fóra

     
    raddre, evainfo a Skali tohle ocenili.
  7. burds

    burds Titán fóra

    Tak jsem se dívala žraloků 2001 ks .Akci jsem čekala když jsem chtěla vyhodit žraloky na plochu a chtělo to po mě otevřít sochu.Napřed jsem na to před týdnem koukala jak blbec ale pak mi to došlo.Předpokládám,že jde o akci na chvilku.
     
  8. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    tieto akcie milujem :);)
    su raz dva hotove,za predpokladu,ze je dost zvierat a sh :)
    [​IMG]
    tak snad som pripravena
    odmeny su tiez celkom prijatelne
    len by to chcelo ,, poriadne bb,, aby to nebolo len o genetike ;)
     
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pajap264 - žraloka převedli kvůli jeho šlechtění ze speciálních (vzácných) zvířat mezi obyčejná (takže lze nádrže zakoupit běžně v obchodě za krejcary). S tím je spojená nutnost aktivace v opičím chrámu, stejně jako u dalších obyčejných zvířat - jako panda, velbloud, anakonda...apod. Až přijde jednou doba, že budeme šlechtit třeba hrochy nebo tygry, bude situace stejná - nákup stájí volně v obchodě, ale nutnost aktivace za ZB.
    ;)
     
  10. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Vypadá to dobře,těším se na to.
     
    modro.ocko22 a evainfo tohle ocenili.
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Skali prosím ťa chcel by som vedieť ak chcem šľachtiť rysov tak mi nebudú padať odznaky savcov?Lebo v tej tabuľke nie sú medzi savcami napísaní.Ďakujem za odpoveď.
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno- kuk tady
    Budou ti vypadávat aj z rysov :)
     
    moncicak7070 a DANKA722 tohle ocenili.
  13. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Žraloků kolem 500 ks,SK moc nemám,ale ono to nějak pude ;)
     
    modro.ocko22, evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  14. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    -Kuteno-, mrkni medzi cicavce, savce my nemáme;)
     
  15. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Právě proto. Když vycházím z toho, že Farma nemá s realitou moc společného, očekával bych vtipnější pojmenování,
    (jako je např. pečený krocan, myšák kuchař, odsouzená vrána, rys hádankář, husa cestovatelka ..... apod.), ale s tím
    si RT hlavičky nenamáhal.
    Neměl jsem napsat divné, ale vážné.

    kája53 - vždyť, říkám, že stejně pofičí do lišty.
    Ale nepatrný rozdíl v tom vidím. Když máš v liště několik činčil a v odměnách je opět činčila sama nebo Puntíky,
    je to jiné, jako když ještě nemáš mravence (mám) a v odměnách je skoromravenec. Chvilku máš aspoň naději.
    :D
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    DANKA722 však som aj 50 x na tabuľku pozeral savce alebo cicavce to je jedno ale rysov som v tabuľke nevidel.Myslíš keby tam boli napísaní že by som sa pýtal?
     
  17. 70zinka

    70zinka Rádoby autor

    ja som ich tiež na trhu nevidela, až keď som odomkla v chráme, zrazu boli... aj stajne mi predtým zmizli
     
  18. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    U nás na trhu (AM) je jich zatím dost.
    Ve stodole 879
    Do akce asi půjdu. Mít "zubárnu" byl vždy můj sen .... moc rád trápím lidi :music:
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Kuteno- to je v pořádku, že ses zeptal, však zjistíme jak to je ;)
    Je toho hodně, nás málo a tak se to všechno nestíhá. Občas se někde něco zadrhne :)
    Edit: už je tam rys doplněný
     
    Naposledy upraveno: 5/2/20
  20. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Pro "zuby" si tedy taky půjdu, i když si myslím, že pak půjde pořídit ve městě. Ale tohle bude větší vzrůšo. A co teprve takový růžový žralok... Hmmmm.... už se těším
     
    burds, evainfo a JOLANKA73 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.