Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olčaML

    olčaML Obyvatel fóra

    Tak jsem to konečně po všech útrapách dala . Bylo to náročné !:p
     
  2. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Že byste prodloužili dobu trvání této akce o den, to vás nenapadne?
    Snižovat účinnost cen u jiných akcí a to až v průběhu akce to je tu normální-viz letní hry nebo jak se to jmenuje!! Ale když není možné se přihlásit mnoho hodin tak pak dělat mrtvého brouka to je standard
     
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    takze diky výpadku akce nedokoncim .... díky moc díky RT velké díky
     
  4. katerina.viktorie

    katerina.viktorie Pisálek fóra

    Děkuji..
    Stejně to díky včerejšímu výpadku nedodělám.. :-/
     
  5. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Škoda, včera večer se nešlo přihlásit, ta jedna otočka mě bude chybět :sleepy:
     
  6. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    Ahoj, pokud jsem to zkoušela, tak nešla celou noc a nemohla jsem sklízet, takže padátka nejsou, krabic je dost, a dolezu tak sotva ke stonku a poslední dekorka je v nekonečnu. Jsem zvědavá jak nám budou chybějící čas kompenmuonzovat. Teď to sice jede, ale nic moc a uprostřed každé stránky mi stojí alchymistická laboratoř -zajímavý efekt, všem přeju úspěšnou hru
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Koukám, že jsem včera akci dodělala jen tak tak :( je mi líto všech snaživců :oops: vím co je to za nervy, když se snažíte dohrát akci a nejde farma, věřím, že akci prodlouží a že bude nějaké všimné ;) nestresujte se, nervy máte jen jedny a je to jenom hra :) hezký den všem ;)
     
  8. Natalli.

    Natalli. Pisálek fóra

    Taky mě chybí padátka,celý včerejší večer se nešlo přihlásit, jen to načítalo. Myslela jsem, že je problém u mě, teď tady čtu, že stejný problém mělo hodně farmářů. Nevím, jestli má čas akci prodlužovat, ty dorty stejně za moc nestojí:sleepy:
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všichni - dortová akce bude prodloužená. Přesný čas ukončení této akce bude upřesněn.

    Přeji fajn hru
     
  10. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    11.7.2023 mně to nepustilo vůbec hrát. Nemohla jsem si ani vybrat s kalendáře odměnu. Nenačetlo se mi to až dnes ráno mně to pustilo hrát.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  11. obrisud

    obrisud Pisálek fóra

    a ted už to zas nejde. super
     
    tony13257 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Včera, než jsem šla na noční, zasela jsem zbytek na divošku a na hlavní pórek, aby to do rána dozrálo. Včil mám pajdátka, nemám akční plevel. Už je zaseto, zalito, pohnojeno. Ulovila jsem tedy bednu s neonovými výběhy (stejně tam bude něco, co už mám mockrát, ale naděje umírá poslední xD), ještě snad ulovím ten podivuhodný stromeček, ať dá cokoliv. Hraju si ráda, a když je šance, vykročím jí vstříc. Teď du spat, v podvečer uvidím, co ještě naplánovali na mou farmu ;) Pikolky daly křeččí past a florenový klobouk.
     
  13. goro19

    goro19 Pilný autor

    Rád bych věděl jak to prodloužení akce pomůže těm co mají ranní směnu?
    Zřejmě dnes nepůjdou ani spát.
    To nemůže být to prodloužení delší?
    Za mě nepovedená akce.

    E
    A navíc ve 14.OO začíná další pěstovačka s padátky, na kterou se nelze připravit,
    mám-li prodloužení využít.

    Y_n_O - zřejmě to máme každý trochu jinak. Někdo si rád hraje na moderátorku fóra, "mile" a bezdůvodně okřikuje a napomíná hráče a jiný kritizuje, když hra nefunguje. S tím asi nehneš.
    24 hodin je asi na celém světě stejně dlouhých.
    E2 A hele, příspěvek, na který jsem reagoval, zmizel.
     
    Naposledy upraveno: 12/7/23
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ROZA57 - zdravím, žádosti o padátka patří pouze do vlákna k tomuto účelu určenému Zasílání a výměna dárků

    PS: Nepoužívej při psaní Caps Lock - zaprvé se to špatně čte a zadruhé je to v rozporu z pravidly fóra, neboť je to považováno za křik a my tu na sebe nekřičíme :)
     
    moncicak7070 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Je to fuška, ale díky prodloužení to dám....
     
  16. panslamacek

    panslamacek Aktivní autor

     
    goro19 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Tak takový prodloužení je mi k ničemu
     
  18. žufánek

    žufánek Rádoby autor

    Tak vážené RT vzhledem tomu, že nebyla včera večer farma vůbec k použití jsem dnes musela za 8 Florenů otevřít kalendář, žádám vás o navrácení na moji farmu a připsání těch 8 Florenů, já je musím pracně za své reálné peníze kupovat, tento výpadek nebyl zaviněn mou vinou, děkuji!
     
    moncicak7070, goro19 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera jsem přiletěla z dovolené, kde jsem sice pěstovala na mobilu, ale minihru jsem nechala na doma. Chyběla padátka, tak jsem aktivovala 200% do diamantu, 100% do zlata a 2 Jacky s tím, že to pak využiji na doplnění stodoly. Akci jsem zvládla v pohodě dodělat, ale pak farma zamrzla a bonusy vyletěly komínem. Prodloužení hry mi rozhodně nepomůže.
     
    moncicak7070 a bačkora85 tohle ocenili.
  20. mariejosefa

    mariejosefa Obyvatel fóra

    trochu nerozumím tomu prodloužení
    na časomíře se nijak neprojevilo, mám tam konec za 6 hod.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.