Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj wallik68

    Nemůžeš použít více boosterů než máš pokusů, pokud máš více boosterů než aktuální počet krabic tak to ukazuje správně.
    Kolik to to ukazuje boosterů tady ?

    Screenshot_1.png
     
  2. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    oki dík za info
     
    pezt, babina51 a maribeja tohle ocenili.
  3. .mamaz.

    .mamaz. Pilný autor

    Prosím o radu: co mám dát na noc za plodinu, abych měla nějaká padátka? Díky za pomoc.
     
    babina51 a moncicak7070 tohle ocenili.
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .mamaz. - na padátka je nejlepší co nejdelší rostlina v základu. Dobré je mít nějakou plodinu poštelovanou ve skleníku třeba laskavec, šafrán...

    Přeji fajn hru
     
  5. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Tak jsem hru ukončila u počtu 3 dortů.Mám starý telefon a psát barvy na papír nestíhám.Taková spravedlivá soutěž pro každého.
     
    Naposledy upraveno: 6/7/23
  6. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Nakonec musím zůstat u malování, výstřižky mě blbnou už i minule se mi to stávalo takže jeden dort špatně.

    [​IMG]
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak hlásím, že mám také dopečeno ;). Akce skvělá :). Všem, kdo má hotovo, gratuluji ;). A těm, co ještě dortíky zdobí, přeji zdárné dokončení ;). Mějte se a ahoj :):)
     
  8. eifel31

    eifel31 Zelenáč fóra

    Ahoj, potřebuji poradit. Jde mi to strašně pomalu a jsem zatím jen u 340 a to sázím furt. Jak to mám zrychlit. Díky za radu.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    eifel31 - ahoj, sázet a sklízet bez prostojů, na malá políčka s MJS a alespoň s hnojem, využít obě plochy...Pokud máš nějaké bonusy ke sklizni (100%, 200%) z kola štěstí nebo z inventáře (bonus celkových výnosů S/L nebo rostlinných výnosů), vyplatí se pěstovat na komfortních polích se SH (do slotů vánočku, bílou nevinnost), lze použít ještě i zuzino ultrahnojivo (vrtulky)....
     
  10. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    uááá, chybí mi padátka... no, budu muset na noc zaset nějakou dlouhodobku.
    A jestli jsem si všimla dobře, tak padátka padají jen na Hlavní louce. A tam mám nastěhované 3 JC. Tak to už víc nevyšperkuju -.-


    EDIT:
    Aktuální stav 965 bodů.
    Pomocí Výstřižků se mi daří dorty seskládat na 100 %.

    Časomíra do konce akce 106 hod.
     
  11. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Já nechápu jak už může mít někdo včera hotovo....napěstováno by bylo, ale aby něco vypadalo k tomu, to ne,
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Chybí mi 5 her do konce, nejsou padátka a to na noc byla dlouhá ;)
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    905 a chybí pajdátka :( když mám bonusy tak to zas nepadá :sleepy: chjooo
     
  14. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Vůbec se mi do akce nechtělo , tak jsem si včera a dnes udělala vše co jsem potřebovala a protože je venku nedýchatelno aspoň pro mě,začínám právě teď když někteří už končíxDKam dorazím to se uvidí a protože kolo je skoupé, spoléhám na vlastní zdroje.
     
  15. Štika

    Štika Mistr fóra

    Dorty nesnáším protože jsem to nikdy nestíhala a paměť mi vynechávala hned při dvou dortech ,natož při třech.
    Přemohla jsem lenost,protože to nic jiného nebylo a pročetla jsem všechny návody ......tímto děkuji všem,kteří sem dávají rady.....vyzkoušela výstřižky a nakonec mobil.
    Vyhrál mobil, né že by hned napoprvé jsem to dala, pár dortíků skončilo za skřípání zubů v odpadkovém koši ale nakonec jsem to dotáhla do konce ,stonek maká a dorty doufám budou až za rok. xD
     
  16. ldivacka

    ldivacka Magnát fóra

    Zdravím, kombinace dortíků absolutně nestíhám zapisovat, tak jsem přešla na focení mobilem a je to super ;). Přeji všem ať se daří.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Hotovo, vše tužka a papír, ale s boosterem :)
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jo :music:
    pečení.png
    S výstřižky to šlo jako po másle ;)
     
  19. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Dostat se do fóra je hotové unikum...
    Mám 2025 bodů a chybí padátka. Času dost, tak to dám, ale nevím, jestli budu mít to štěstí se sem zase dostat :p
    Na dorty používám mobil, vyplatil se mi už minule a protože skládám dorty večer, tak se potmě špatně čmárá tužkouxD
    Všem, kdo mají dopečeno gratuluji, kdo ještě peče, hodně štěstí .....
    Všem krásný letní víkend;)
     
  20. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akci asi nedokončím. Zkusila jsem hrát a docela to šlo. Jen jsem díky připojení prokaučovala jednu hru za 60 bodů. Jinak vše na maximum. Udělala jsem si orientační propočet a do konce bych potřebovala ještě cca 31 dortů. To při dovolenkovém módu nedám. Asi bych napěstovala, ale ta padátka... Dortíky jinak baví, jako vždy. Konec fňukání, hurá na snídani a na pláž...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.