Procházka do nebe (5.7. - 11.7.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/7/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ráno všem :) tak já začnu zase zítra brzičko ráno jen na hlavní louce, bude čas na pěstování i hraní a den by měl stačit (ještě

    jsem nekoukla kolik je potřeba kytí). Tuto minihru jsem dlouho nehrála, tak děkuji za připomenutí dionalesi za odkaz na ukázku od pezta s výstřižky. Vyzkoušeno, funguje to skvěle, to pojede jako po másle :D ;)

     
  2. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tak tentokrát nevím....minule to byl takový fofr, že tužka nestačila, tak jsem dělala jen první. Na hrátky s PC výstřižky a malování jsem už mimoň, tak to nezvládám. No třeba i nějak špatně odehrané hry by mohly dosáhnout stonku.
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    evainfo
    Maličkost Evi
    ;)



    Tak dumám.... poškádlit kolo, či ne?.... začne akce ve dvě, či ne?.... toť otázka téměř Shakespearovská.... když už jsem si odstřelila v pondělí ty řádky, to je dilema, to je dilema....:music:xD
     
  4. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím farmáři, základní příprava hotova. Doufám že tentokrát začne akce včas. Všem krásný sváteční den.
    [​IMG]
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Teď jsem chtěla na PÚ a ono mi to skočilo na divošku a mám sklizené stromy, chjo, proč ta farma tak zlobí? ;)

    Edit: akci rozjedu až zítra, dnes rozpěstuji a budu sklízet jen na hlavní louce, abych si zítra sklidila stromy, možná, že je i nechám a budu stále pěstovat jen na hlavní
     
    Naposledy upraveno: 5/7/23
  6. Štika

    Štika Mistr fóra

    Tato akce je pro mě navždy vyškrtnuta,dorty ani za nic. Nejde mi to a nikdy nešlo.:oops:
    Klidně vynechám ušetřím si SH, PL a hlavně nervy.
    Kdo zdobí přeji nesražené krémy,nadýchanou šlehajdu,čerstvé ovoce a nepřipálené korpusy ;)
     
  7. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Trochu jsem se překlikl (spíše unáhlil) a místo akční, jsem zasadil dlouhou znovu abych měl padátka hned ze začátku "v náběhu" a nějak jsem si neuvědomil že na druhé ploše mám stromky. No nic, začnu teda až asi zítra z rozpěstováváním.

    -------------------------------------------------------------------
    Na zachycení obrazovky, můžu doporučit Gadwinprtscreen kdy si můžu v nastavení pohrát s mnoha možnostmi, v nastavení si to normálně navolím na "klávesu-prtsc" (Gadwinu udělím přednost před klasickým vyfocením, takže mi to udělá obrázek jen v Gadwinu a ten klasický po zmáčknutí to ignoruje, mám tedy obrázek jen jeden) v nastavení mám že mi obrázek zůstane viset na monitoru dokud ho neodkliknu, posunu si ho bokem - systém si sám zapamatuje že je obrázek mnou posunutý bokem a při dalším vyfocení se mi sám objeví bokem - a když ho uznám za dobrý, můžu zelenou fajfkou uložit do složky, nebo červeným křížkem smazat.

    Můžu si nastavit i velikost, detail, rozměr, barvy ....... Když si uděláte minutku, tak si prográmek můžete stáhnout v xy jazykových verzích. Mám tedy češtinu a nemusím to složitě překládat nebo hledat jiný.


    DODATEK : RT má u mě malinkej "!" za obrázek u stonku a akce protože jsem dostal chuť na roládu a mamča říkala že jak půjde z práce tak mi v obchodě 2 vezme ..... ach jo. V životě nebudu vypadat jak Stallone v době největší slávy (ale ty plány tam byly už od střední)
     
  8. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Zadej prostě do vyhledávače "Gadwin"
    Mě to vyhodilo hned asi 300 odkazů.
    Nejde ti psát soukromě, takže nemůžu hodit přímý odkaz a nebo napsat odkud to můžeš mít.
    Nerad bych dostal ban.

    Poslal jsem holoubka ve hře.
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    babina51 a marketka47 tohle ocenili.
  10. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    marketka47 : mazat si to nemusela.
    Teď to tu studuju a nemůžu to v češtině najít + to má i jiné menu, takže se asi program časem dost změnil a vyvinul, tak se omlouvám za špatné informace.
    Já ten program mám už hooodně dlouho, čili budu mít jinou verzi, kde to mám česky a v menu asi 150 možností jak to chci.
    Co teď vidím tak je to jen anglicky a v menu to má možností tak 5.

    No i tak, program je to dobrý, tak to bude asi chtít jen vyzkoušet co to umí.
     
  11. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    To je na mě moc složité.:sleepy:
     
  12. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Děkuji Vám už to mám stažený a jde mi psát soukromě a i jsem už odpověděla, Ve ,,Stahuj to píše,že je to má i čečtinu,tak uvidíme,vyzkoušíme;)
     
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Tak jsem to zkusila,ale bohužel tam ta čeština není,i když píší +čeština,anglicky neumím,takže i když to může být supr prográmek,pro mě né:cry:
    Ale jinak je to opravdu pěkný program,umí toho hodně,zatím si ho nechám,nedám mu žádné preference,jen se budu učit co umí,je to zajímavé;)
     
    Naposledy upraveno: 5/7/23
  14. babina51

    babina51 Veterán fóra

    kaolín11-jela jsem podle návodu,ale první dort dopadl katastrofálně.Rozpůlila jsem obrazovku,dolů v liště klikla na výstřižky dál klikla na nový,obrazovka ztmavla,dort jsem dala do rámečku a nic se nepřeneslo.Tak nevím mám pokračovat nebo to zabalit.Peto121-mobil mám z roku raz,dva-než bych to vyfotila tak bude dort fuč.
     
    Naposledy upraveno: 5/7/23
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    babina51 jednoducho zobrazí sa torta,odfotíš mobilom,hneď zobrazíš a môžeš skladať.Je to jednoduché,rýchle.
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    babina51 Zkoušej napřed na nečisto třeba na to přijdeš, já zase nemůžu na to přijít jak si mám dát farmu na levou stranu a výstřižky vpravo abych to měla blíž, vím že se to musí chytit a posunout, ale na pravé straně to nemám za co chytit.
     
  17. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pezt, neříkal si včera že nemáš co dělat?:p
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 5/7/23
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pro všechny kdo chtějí používat program Výstřižky a skica pro hru.
    Farmu si kousek zmenšíme pomocí lupy v prohlížeči, nebo v klientovi. Poté si otevřeme program Výstřižky a skica když jej máme otevřený, chytíme myší horní okraj a přetáhneme na levou nebo pravou stranu, až se jako ta daná strana vyplní pustíme tlačítko myši a objeví se nabídka, který z otevřených programů chceme na druhou půlku.
    Zde malý video návod

    [​IMG]

    Snad to podle toho zvládnete ;)
     
  19. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Já si na klávesnici zmáčknu klávesu okna (logo windovs) + šipku doleva nebo doprava, podle toho na kterou stranu chci co umístit ;)
     
  20. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj GordonSargent

    No jo já zatím jen pěstoval a do hraní jsem se pustil až teď (viz videjko), byl jsem s dětma v jedné dětské herně tady kousek od nás, tak budu mít zpoždění ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.