Oznámení Proces přechodu na HTTPS - hotovo

Diskuze na fóru 'Technická oznámení' zahájená uživatelem Raziel, 23/3/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Raziel

  Raziel Guest

  Ahoj

  Naše IT oddělení mělo v uplynulých týdnech plné ruce práce s aktualizací našich her ze standardu http na šifrovaný standard https. Proces je již z větší části hotov, ale některé menší úkoly potřebné k úplnému dokončení tohoto přechodu stále probíhají.

  Objeví-li se problémy s přihlášením, obraťte se na naši zákaznickou podporu (http://www.bigpoint.com/support/) a my se vám pokusíme pomoci.

  Upozorňujeme, že naše fórum bude nadále využívat standard http. Přechod na https by znamenal značné komplikace pro naše uživatele a moderátorské týmy a výrazně by omezil využitelnost fóra. Proto bude fórum nadále vedeno jako http. Tato skutečnost pochopitelně nebude mít vliv na zabezpečení tvých uživatelských údajů, jelikož žádný přihlašovací proces není uskutečňován přímo na fóru a žádná citlivá data tedy nejsou přenášena přes nezabezpečené prostředí.

  Váš tým zákaznických služeb Bigpoint
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.