Probuzení (23.10 - 31.10.2019) Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pavca42

    Pavca42 Perspektivní autor

    Poradíte prosím ? Kde najdu stonky, do kterých se dávají ty starší dekorky. Děkujiii
     
  2. irísek1960

    irísek1960 Vážený autor

    Mno tak vzhledem k tomu že se můžu probouzet jenom do pátku bo potom jedu pryč, podle počtu vypadaných flašulí asi nemá cenu hnojit muchomůry superkem, protože houby možná budou, ale to sklo nikoliv
     
    jana563, evainfo a romanafa tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, pokud tyto řady na stoncích nevlastníš ze starších akcí, můžeš je zakoupit v akci Probuzení v chrličském obchodě

    chrl. obchod.png
    chrličský obchod.png

    Pokud máš tyto řady v obchodě přeškrtlé, znamená to, že je už vlastníš a najdeš je na magickém stonku.
     
    zejdy66 tohle ocenil(a).
  4. romanafa

    romanafa Vycházející hvězda fóra

    Když vidím,jak lahve nepadají,tak prdím na muchomůrky a budu si pěstovat plodiny do úkolů v družstvu a počkám si na Hadí oči,třeba někdy budou
     
    fany2020 a jana151049 tohle ocenili.
  5. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    osobně mám jednoduché vysvětlení proč padá tolik padátek a proč jich je tolik potřeba. Stačí se podívat jaké se budou moci koupit koše a vše je jasné. Určitě se pár bláznů najde a RT bude mít vánoce. Tak šťastné a veselé.:p
     
  6. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No tak jsem začla a asi zase ukončím.Muchomůrek halda a sklenic pár.To nemá smysl se honit.Kupovat ani náhodou nebudu.Nejsem tak bohatá

    Pitrýsku nevzdávám.Jen počkám jak mi naskáčou skleničky a pak možná budu pokračovat.Ale kupovat je vážně nebudu.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/19
    jana151049 a evainfo tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Vytočeno 100% do stodoly,2x Jack, párkrát použitá zuzana a něco SH.Jeden řádek mi chybí z minula,tak musím zabrat. O víkendu nebude čas,bo jedeme někam na výlet!:)
    Muchomůrka 18.840 ks
    Láhve: 191 ks
    [​IMG]
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Po pár hodinách vzdáváte akci? Nějaký den bych tomu nechal ,-)
    Dodány 2 plné lahvičky, ale je to děsně hnusné pozadí, to se dalo čekat ,-)))
    A to ještě na noc z nějaké bedny vyskočilo celé doupě ďábelského psa. To už asi neusnu ,-)))).
     
    Naposledy upraveno: 23/10/19
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Zkusila jsem sklidit ručně, abych věděla, jak to z čeho padá. Z plného obrchlívu (mix) vypadly 2 sklenky, z 24 nočních třpytivých stromů taky dvě. Z cca 60 políček Drákulovy orchideje vypadlo 14 sklenic.
    Asi to vyklučím a dám všude pole.
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zpětná vazba ohledně nedostatečného vypadávání lahviček byla předána. Doufáme, že s tím něco udělají.
    Zatím to nevzdávám, ale nadšení mi také chybí :(
     
  11. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Nějak tomu nerozumím, musím probouzet oba chrliče, když třeba nechci hrát kostky? Nebo je omezený počet her každé minihry? nebo se nedá hrát, dokud nejsou oba probuzení, to se tam ale nedohrabu nikdy, takže bych ani nezačínala?
     
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem si rozpěstovala :), na noc zasazeno už na pidipolích, ráno sklizeno a umleto 3 lektvary, počítám, že jich bude asi 5 či 6 celkem a tím končím. Někdo v RT spadl na hlavičku a dal k pěstování na 2 plochách taková kvanta 8mi hodinovky, fujky
    xD:p
     
  13. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Opět z osmihodinovek po 45 lahvích , počkám, jestli RT pustí kohoutek nebo přidá plochy.Když ne .taky se nepřetrhnu..
     
  14. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak to nechápu,dodáno 6 lektvarů a kostky nejdou hrát. Pexeso nechci hrát. Může mi někdo vysvětlit, jak tedy rozehrát minihru _ Děkuji, ale tato akce je nějak překombinovaná. ;););)
     
    herda21 tohle ocenil(a).
  15. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    vůbec nevím kde brát sklenice jedná sklizen 8 hodinovky na hřbitově mám jen jednu plochu a 1 zakladní čast té druhé plochy. Nevypadla mi ani jedna sklenice.
     
  16. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    dobré ránko

    mamča50 - předpokládám, že jsi dodala 5 lektvarů jednomu z velkých chrličů (vlevo nebo v pravo podle toho o jakou minihru máš zájem) a jeden lektvar tomu malému uprostřed (ten jediný ti dá chrličskou minci, kterou potřebuješ ke spuštění mini hry) pokud ano, tak pod velkým chrličem se ti místo plus objeví chrličská mince - to značí, že klikem na ní spustíš min hru.

    rastaman19 - to snad ani není možné - pokud máš nějaké pochybnosti, napiš na herní podporu - ona prověří co a jak.
     
  17. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno,
    to je ale Probuzení - po ranní sklizni a pečlivém očesávání děsivých ploch stále nemám dost k tomu, abych mohla hrát minihru. Zatím to vypadá, že tahle "hra" je nehratelná. Pouze s nákupem, a to tedy ani omylem! To by ty odměny musely vypadat jinak - ale to RT zřejmě stále nechápe. Počkám, zda zpětná vazba od modíků bude k čemu, ale jinak od této hry upouštím.
    Palec dolů, hooodně dolů
     
  18. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    rastaman19
    No tak to máš s padátky skutečně problém...
    Kromě délky zrání komodit (rostlin, stájí či výroben) je pro množství padátek podstatné (a já bych řekl rozhodující), kolik entit hráč sklízí. Pakliže má k dispozici fakticky jen polovinu počtu možných entit (maximum 404, pokud k tomu nemá nějaké na maximum vytuněná Arboreta či Děsivé zvěřince, pak je to o trochu více), může počítat s přibližně poloviční rychlostí přísunu akčních padátek. Když k tomu připočtu nemožnost použití JC, které coby dekorace nelze na děsivých pěstebních polích použít, a maximální délku zrání děsivé rostliny 8 hodin, u stromů (bez svící a půlnočních dubů samozřejmě) pak jabloň temné královny (12h), je evidentní, že s padátky bude "problém".
    Sice můžeme urychlovat děsivé rostliny strašidelnou kyticí a případně řádkem a taky hnojem, to ale vnáší do celého pěstebního časového plánu takový nebetyčný zmatek, že člověk ne že neví, kde mu hlava stojí, ale neví, kdy má další sklizeň....
    Nemám rád akce, u kterých množství padátek závisí na tak krátkých komoditách, které jsou přístupné na děsivých plochách. Na druhou stranu to je jistý způsob vyrovnání hendikepu, který mají "služebně mladší hráči" oproti nám - dinosaurům Farmeramy.
    Jen nechápu RT - nebojí se, že jí my "dinosauři" (alias dojné krávy) vymřeme, když nás bombarduje akcemi, při kterých nemůžeme využít možností daných naším levelem a s tím související dostupností "dlouhodobých rostlin"?
     
  19. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahoj,jsem dokonale probuzená!Z 202 pidi duchů (6hodin): celejch 19 flašek?!!? xDxDxD
    To snad nemyslej vážně?
     
  20. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Tak bohužel jsem dodávala lektvary tomu malému, protože z ofika jsem to nepochopila, jak postupovat. Děkuji ale už to funguje. Fajn hru a mohlo by padat více skleniček. ;););)
     
    herda21 a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.