Probuzení (23.10 - 31.10.2019) Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kralslnko

    Nevím kde jsi přišel na to, že na hřišti pro mazlíčky se neukazuje BZ/TBZ, když to dekorace poskytuje, mě to normálně ukazuje.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Fajn hru pezt
     
  2. elen45

    elen45 Expert fóra

    Pitrýsku taky se těším, až to skončí, ty potvory strašně žerou a točí se to jen kolem žrádla pro ně, teď budeme dávat 8hodinovky na padátka a těch už mám skoro 30000 od obou - myslím, že to bude jak píše kralslnko 1 zvíře a 50% BZ
     
    evainfo a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    a k tomu reprodukci od Marolda,
    je na ní Bitva u Lipan ...
    Do akce jdu .... nějaký relax potřebuji jako sůl ...
     
    Trepifajksl, spuntka a evainfo tohle ocenili.
  4. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Tak zatím jsem z infa vyčetl že budou 2 řádky s tím že jeden bude s kostkami a druhý s pexesem nebo co to je,jestli jsem to nepochopil prosím opravte mne
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Je to tak jak je psáno ve FAQ

    [​IMG]

    Žádné BZ nebo něco jiného ;)
     
  6. alenal

    alenal Stálice fóra

    Je zajímavé, že na hlavní a divoké louce máme pěstovat muchomůrku, což je rostlina, ale také nám tam má vypadávat ze stájí a výroben krvavé džiny do ukolu, který začíná 25.10. Ještě to má padat na Baha Ms. Třeba to asi bude stačit?
     
  7. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    alenal-Krvavý džem ,bude vypadavat len z tulidomcekov,alebo ho mozes ziskat ako darcek od suseda,farmářský obchod (koš)
    je to opravene v ofi o akcii -syrove pristatie na mesiaci
     
    Trepifajksl, spuntka a Y_n_O tohle ocenili.
  8. alenal

    alenal Stálice fóra

    Díky, to jsem zpětně nehledala
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Že bych z toho byla nějak odvázaná, to tedy nejsem. A protože od soboty do čtvrtka mám noční, tak ze začátku pustím nějaké ušetřené kapky a pak se to pokusím propočítat na pohopole se zbývajcím urychlovadlem. Stejně se určitě spletu a nebudu mít nic, co bych chtěla, matika nebýt můj kobylek... Ale pexeso i kostky jsou fajn, budu si alespoň hrát, než půjdu ráno po práci spát ;)
     
    pepino1972, evainfo a matlafous123 tohle ocenili.
  10. strsim

    strsim Pisálek fóra

    No paráda , kdyby to tak napsalo info ušetří nám čas a nervy a určitě bychom větší radost ze hry .:)
     
  11. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    pre pezt - ospravednujem sa, myslel som bonus ako % BZ.
     
  12. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahojte všichni - myslím si, že těch 50% je schválně. Co kdyby někdy v budoucnu zavedli upgrade, který by nám dal 2 zvířata. To bychom pak s použitím dekorky už dostávali 2 zvířata navíc a to už by asi bylo moc. (Když tak mě oprave jestli se pletu ;) )

    Jinak do akce samozřejmě jdu. Už jen proto, že teď se vše dělo v Měsíčním světě nebo v chovné ohradě (jak já říkám Oáze lásky) a pole jsou odpočatá. Prioritou jsou nové řádky a pak se uvidí.....
     
  13. helca.sju

    helca.sju Zelenáč fóra

    • Citace bez vlastního obsahu v příspěvku se považuje za Spam. Skali
     
  14. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sopti S dekorkou Kostky a draci budeme dostavat uz ted 2 zvirata navic, pokud pouzijeme Kadidlo se stribrnym plamenem, ktere pridava +1 Temna svetluska.
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Kaolín :), takové terno to není a těch 8mi hodinovek je spousta, víš co toho napěstuji v espertních? Ne ne, nenechám se zlákat i když ty minihry mám ráda, možná, že si tak dvě uhraji
    :p:music:
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    evoku57: tak já teda budu pěstit do akce. Expertní úkoly a expertní plodiny jdou mimo od doby, kdy jsem se k nim dopracovala. Akce jsou občas zábavné, třeba když ti před koncem chybí nějakých sto rostlinek... :)
     
  17. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 jasný, ale já myslela hlavně nemrtvou ovci a to rajče - ti sežerou i babičku ;)
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    sopti Jooo, kdyby jen babicku... zrovna nemrtvy vovce u me sezraly uz i vlka, tak jsou za trest v bedne -.-

    EDIT: Po te budeme mit za chvili vsichni, pac chytre hlavy vymyslely, ze pry je moc drasticka a Sipkova Ruzenka zas moc sexisticka.
     
    Naposledy upraveno: 23/10/19
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    matlafousko a máš po pohádce, jsou to otesánci xD
     
  20. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    matlafousku a spol dobré poledne,teď jsem přelouskala toto vlákno a zase sem si prodloužila život o pár dní,já se chlamu až mě zase začalo bolet bříško...a nemám v něm ani Karkulku ani babičku.
    Někdo tu zmiňoval krev a zabíjačku,hurááá pošlete mi jelítka,jitrnice ovárek...jé aha oni budou porcovat ovci...nevadí tak jehněčí klobásky,ty jsou taky dobré.Ještě do toho RT může zakombinovat husu a do teprve bude mazec,když se blíží ten Martin.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.