Probuzení (23.10 - 31.10.2019) Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/10/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Tak ofiko jsem přečetl 3x a stejně se nechytám, takže to asi rovnou odpískám a nebudu se zabývat další akcí které nerozumím.
    Jo, moc rád teď vzpomínám na tupé info o 3 řádcích kdy nebylo nutné to číst 8x a bylo jasné co se po mě chce.
    Tady netuším ani co mám pěstovat a nebo mlet abych se vůbec k něčemu dostal.
     
  2. Iwuska

    Iwuska Stálice fóra

    Ahoj. Moc dlouhé na mě to číst. NEZÁJEM o tuto akci
     
    Veselka a malanek70 tohle ocenili.
  3. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra

    No je to guláš!
    Navíc neslaný a nemastný.
    Uvidíme až to začne, pak se na to kouknu, stávající úprava infa je k ničemu.
    Závidím některým hráčům co se v tomto guláši mají čas vyznat.
    No: Zahulíme uvidíme...
     
  4. doben

    doben Ikona fóra

    Bezejmenný pěstuj akční, sbírej padátka a mel Lektvary probuzení, pomocí kterých si odemkneš minihry (chrlič vlevo a chrlič vpravo) a získáš za ně také Chrličské mince (chrlič uprostřed), díky kterým můžeš minihry spustit. Za odehrané minihry dostaneš kromě beden i Hvězdičkové mince, které můžeš utratit v obchodě. ;)
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    Druid.Panoramix co už v mém věku, je to poslední neřest a radost co mi zůstala, když už ze hry ji nemám. No a ještě rudě zveřejníš nehorázná numera, prostě co udělám, to bude, další krabičku cigaret už ze mně nevymáměj a propo, prosila bych, když tak kolegyně
     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jestli to dobře chápu,tak na nové stonky potřebuji:
    30x550 = 16.500 ks muchomůrky
    30x56= 1.680 ks lahví
    Dekorace s tak krásnými bonusy ,případně oželím!o_O Hlavně jsem teda zvědavej,jak budou padat lahve na krchově!:eek:
    Kontrolní dotaz,nechybí u nových dekorací nějakej BZ bonus?!?
     
    Naposledy upraveno: 22/10/19
    Alice, maribeja a matlafous123 tohle ocenili.
  7. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    raddre - no, už tady byla i horší numera ke splnění a zadařilo se. ;) Ta moje červená, to je jen taková malá rozcvička..... uvidíme, co s tím provede těch 8 hodin pěstování a vlastně jen 2 plochy na farmě. Ale co už, byli jsme tu za Rakouska, budeme i po něm. Omlouvám se za toho "kolegu", ale není mým zvykem číst profily hráčů a tak se stane to, co se stalo v našem případě.:):) Inu, nikdo není dokonalý. 8)xDxD
     
    matlafous123, raddre a mituli tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kaolín11
    Dle podkladů tam žádné další bonusy nejsou uvedeny, ale koukneme na to:)

    EDIT: tak opravdu jen to co je uvedeno ve FAQ

    [​IMG] [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 22/10/19
    evainfo, matlafous123 a kaolín11 tohle ocenili.
  9. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Takže celej měsíc budou dekorace hnít v liště?!? Pak jedna aktivace a zase do lišty?!? Tak tyhle dekorace opravdu musím mít!!!!:wuerg:xD:cry:
     
  10. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Po dlouhé úvaze akci nejedu ;), bo nemám ráda 8 hodinovku a odměny nic moc, spíš nic než moc, až se RT polepší a nebudou tak lakotný, tak se do akcí zase pustím. Zatím zas jen plnění úkolů na expertní plodiny, stále jich je málo
    :p:music:
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    evoku57
    Řádky nejsou zase tak nejhorší.V jednom máš bednu ,ze které semtam vypadne úplňkový booster a druhej ti dá +50% BZ na krchově!;)
     
    elbedna a matlafous123 tohle ocenili.
  12. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Pokud prázdné lahve budou padat po stovkách z každé sklizně;)na těch dvou plochách, pak možná zkusím a pak uvidím...
     
  13. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To mi hlava nebere. Od kdy je 50 % celé zvíře?
    Že bych zrovna na procenta chyběl se mi nezdá.
    A 2,25 hod. je u trvání dekorace také celkem zajímavý údaj.
    :D
    Božínku, tak do toho se nejspíš nepohrnu.
     
  14. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    ahojte ludkovia, (Mikes a spol), podla mna tam chyba ciarka - su to dve odmeny desive zviera a +50% BZ - len by medzi nimi mala byt ciarka. Mne sa zasa nepaci nova aktivacia za 36 hodin - ked desivka obvykla trva 24 hodin :).
    Este pre pezt - ani ine dekoracie, ktore su na ihrisku pre milacikov neukazuju BZ. Na ihrisko idu ulozit len dekoracie s % BZ.
     
    Naposledy upraveno: 22/10/19
  15. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Ať počítám, jak počítám... 1 + 50% z 1 = 1,5
    Tak tedy - nabrusme nože, bude "děsivá zabijačka"! xD

    Poznámka: Pokud by to mělo dávat 1 zvíře navíc, jde potom o +100% ...
    Přišel mi k svátku spočítat vše Olda ...
    ....a nezlobte se, já matiku mám rád.
     
  16. kralslnko

    kralslnko Rádoby autor

    este raz a pomaly: dve odmeny - zviera a xx% BZ na par hodin - to mi pripada celkom normalne :) ale mozno sa mylim :) -ja uz som raz taky - clovek omylny :)
     
    Trepifajksl a alderonka tohle ocenili.
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    A přinesl ti žlutý tulipán?
    :D
    Jednu přednost ty dekorace mají, že nejsou 2x2 a jednou za 168 hod.
    O tom dalším se necháme překvapit, počkáme a uvidíme.
    :D
     
    matlafous123, Jonsdorf a Trepifajksl tohle ocenili.
  18. elen45

    elen45 Expert fóra

    já myslím, že po začátku akce se vše ukáže (jako vždy), akce dělám všechny a odměny moc neřeším - mě nevadí ani bedny, spíš mi vadí, že když je víc akcí, tak nemůžu využít víc zlatých políček (děsivka - kytici na zkrácení času, nová akce - bílá nevinnost a k tomu nějaké bonusy, aby to trochu přibývalo - chtělo by to alespoň 4 zlaté
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Správně, nechám se překvapit i já, který odměny neřeším, ale jestli na mě ze stodoly vykoukne jedno oko ovce a ještě napůl živé to už se fakt naštvu ,-))) po měsíci mám těch děsivých potvor plné zuby a ještě tohle ,-)). Ať už je konec října a děsivka zase za měsíc nebo klidně na jaře ,-).
     
  20. Miloslav11

    Miloslav11 Perspektivní autor

    Přátelé, kamarádi:D. Opět to vypadá na lacinou a pohodovou super zábavu:eek:o_O:wuerg::p, proto du na houby...;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.