Problém s hrou

Diskuze na fóru 'Technické a platební dotazy' zahájená uživatelem mamka1111, 29/4/26 v(e) 5:27 PM.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. mamka1111

    mamka1111 Aktivní autor

    pezt mužů poprosit o radu čím to může být.
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mamka1111

    Předně jsem příspěvek přesunul sem aby jsme měli prostor.

    Chtělo by to uvést specifikace počítače na kterém to nejde.
    Operační systém, procesor, paměť RAM, grafickou kartu, pokud je i druhá tak obě a prohlížeč nebo klient ?
     
  3. mamka1111

    mamka1111 Aktivní autor

    Ahoj. RAM 4,00 GB , procesor Intel R Core TM 2 QuadCPU Q830 @2.59GHz, grafika 64MG, 64bitový procesor pro platformu X64, prohlížeč Edge, ale nefunguje mi to na žádném.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    mamka1111

    No co na to říci, budeš se muset poohlédnout po něčem co novou verzi zvládne, procesor z roku 2007 už není v této době možné používat pro hraní hry.
    S tím už nemůžeš nic udělat.
     
  5. mamka1111

    mamka1111 Aktivní autor

    Děkuji za pomoc, jikdyž mě vůbec nepotěšila. Přeji hezký večer.
     
    pezt tohle ocenil(a).
  6. helca16113

    helca16113 Aktivní autor

    Ahoj i já se nemůžu dostat do Farmy ,stále se jen načítá a točí kolečko uz 2 den. Pouze se muzu přihlásit to je jediný,ale hrát nemohu.