Povídačky z komiksového obchodu (9.5. - 15.5.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bez čuněte nesplníme, to je jasný. Když stáj a výrobna, tak by jim mohli taky namalovat nějakou mističku na vodu a krmení. Takhle abych jen najížděl myší nebo čučel do mlýna. Upgrade jen 2 kusy, to je málo. Obchod je chudý.
    Kdo počítá, tak pěknou zábavu a mobil sebou.:D
    Já to nejsem, jen odhaduji a ke konci dodávek něco propočtu ;). Zatím 2 dodávky do úkolu. U něčeho mohla být protihodnota větší. Srdce je prakticky nepoužitelné, když je na krmení.
     
    Naposledy upraveno: 11/5/24
  2. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Nepočítám,v noci spím a kam se dostanu je mi jedno,akci dělám jako každou ale u téhle jestli nedokončím se rozčilovat nemíním,asi si to zadali umělé inteligenci;)aby nás trochu potrápili:)
     
    Naposledy upraveno: 11/5/24
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Hezký víkend všem.. :)
    Já nekupuju nikdy koše, myslím si že všechny akce jsou přizpůsobené k tomu aby bez košů byly splnitelné a to už je
    pak na nás jestli se tomu budeme věnovat na HPP nebo DPP :D
    U mě zatím takto a myslím si že každý den by se dalo postoupit.. aspoň k řádku :)
    Ať se vám všem daří a podaří buď do konečného cíle a nebo aspoň ten řádek ;)
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 11/5/24
  4. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    [​IMG]

    Však ono to nějak půjde ;).
    Přeji všem hezký víkend ;)
     
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    3,5 dodávky, půjde, jen nevím co tam sypete, mám málo :D. Nestačilo by super praseti jedno srdce, hned dvě? Fakt přestřelili nebo nemysleli.
     
  6. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Tak za celou dobu co existuje FARMERAMA a to hraji skoro od začátku, tak jsem tak pitomou a překombinovanou akci neviděla. Zmatek na polích- stáje, stromy, krmivo a k tomu navíc bonusy a minihra u které jsem vůbec nepřišla na princip na kterém funguje.....modré knížky, pak tam jsou zelené, červené a ještě červ !!!
    Vždy, když hra vypadala sebesložitěji, tak jsem to pochopila, ale prostě toto nedávám. No tak snad někdy příště....
     
  7. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mariana29011979 - ahoj, začni si tou částí knihovny, kde máš zaplnit jen jeden foch. Koukni na rozmístění mezer mezi knihami a pak tam přetáhni zleva knihy, které by tam mohly pásnout. Pokud je to v pořádku, vložené knihy zezelenají :
    knihovnička minihra.png knihovnička správné umístění.png

    A tak pokračuješ v dalších sloupcích - když to nesedí, tak to vyměň za jiný dílek, dokud to nebude správně...dokud jsou tam červené knížky, tak je to špatně.
    Červ (knihomol) ti udělá mezeru (můžeš tím odstranit červenou knížku)
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak já zatím jenom pěstuji, ještě nic nedodávám to bych vtom měla pěkný guláš, veškeré srdce dávám super vepřovi ještě chvíli mám jich 9 dnes budou ještě 2 až jich budu mít dostatek, tak už budu střádat srdce ať jich mám dostatek na doplňování. Tady u té akce se musí hodně počítat, napřed jsem si spočítala kolik budu potřebovat protihodnoty do každého úkolu a dala jsem si dohromady co bych tam mohla dát, ono bude stačit po stonek ty poslední 3 odměny nejsou zajímavé. Mě tato akce baví je to něco jiného ne jenom pěstovačla, akorát to počítaní, abych tam nedala moc.
     
  9. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak mám také 6 miniher hotových, dneska jsem vyndala výrobny na supervepře doted byly v liště,spočítala jsem že se jich potřebuje 13,1 kusů abych dostala stonek ještě bude to ostatní co se pěstuje takže na stonek určitě dojdu a potom co je dál už nemusím
     
  10. KulíšekBrouček

    KulíšekBrouček Perspektivní autor

    Kde ten obchod prosím vlastně najdu??
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    KulíšekBrouček - ahoj, obchod najdeš zde

    komiks obchod 01.png
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  12. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Díky za ty knížky....ty barvy mě mátly....ale ještě bonusy....no prostě mi to nějak vše nesedí, asi už mám věk....
     
    babina51 a Prepperka tohle ocenili.
  13. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Ahoj, když bych v prvním úkolu dodala figurku vepře, přijdu o přebytek protihodnoty nebo se načte do druhé dodávky?
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Zatím:
    [​IMG]
    Po velice dlouhé době i s denními košíky.
    Zatím jsem dodal jen menší přebytky rostlin,abych dostal 5 kousků od systému.:)
    Naivně jsem si myslel,že v komiksovém obchodu pořídíme další stromy a výrobny navíc.Vůbec mně nenapadlo,že to jsou upgrady!:wuerg:
    To je tedy fakt vypečená akce!o_O Nechám mince napříště,třeba to bude lepší.
    Nechápu,proč se přebytečná protihodnota nepřevádí do dalšího stupně?!? Kdysi dávno v pravěku to bejvalo normální! To jsou asi ta různá vylepšení hry o které tak hráčí stáli!:cry:
    Aktuálně na place:
    [​IMG] :wuerg:
    To nemá chybu.Vtom tkví asi ta střední obtížnost!xD
    Marně přemejšlím,jestli tady byla kdy horší akce.(Krom sběru velikonočních vajec!)o_O
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mariana29011979 - než spustíš minihru, zaklikneš si jeden z těch tří bonusů, o který máš prioritně zájem. Dva jsou na pixelové stromy, třetí je pro stáj Herní automat.
    Vždy jedna základní odměna a jedna bonusová. Pokud stihneš hru v časovém limitu dostaneš obě odměny.

    bonusy.png

    Bonusy na pixelové stromy - ať už na navýšení sklizně nebo na snížení doby růstu - aktivuješ před sklizní pixelových stromů.
    Bonus pro stáj Herní automat - Automatový booster rychlosti - aktivuješ před nakrmením stáje.
    Bonusy aktivuješ tady z levé lišty

    aktivace bonusů.png
     
  16. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    [​IMG] Tak já jsem v obchodě vybrala a přičetl se mi jen herní automat,má celkem 2 a ten Pixelový se asi nenačet,mám 3 stromy už od včerejška,tak nevím,má to tak být? Poradíte mi někdo prosím,děkuji. Jinak knihy skládat mi docela jdou,jsem už na 4 pozici a čekám na 5 na ten strom
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  17. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj marketko47
    Podle všech indicií se jedná o upgrade Herního automatu a upgrade Pixelového stromu. Pokud jsi se tedy snažila umístit Pixelový strom I, potom mohlo dojít ke zdokonalení jednoho z tvých Pixelových stromů, a proto nedošlo k navýšení počtu Pixelových stromů na ploše a v liště vidíš jen Herní automat I (ten jsi se zřejmě ještě na plochu umístit nesnažila)...
    Rada - podívej se na dobu růstu svých tří Pixelových stromů - pokud jeden z nich bude mít kratší dobu do sklizně, jsi na správné stopě...
     
  18. charlie.b46

    charlie.b46 Pilný autor

    • Necituj zbytečně příspěvek na který odpovídáš - viz pravidla fóra. Zbytečnou citaci jsem odstranil Bedlivé OKO
    *** odstraněna zbytečná citace ***
    Aj mňa to trochu potrápilo, kým mi došlo, že sú to upgrady stromu a automatu, skracujú dobu sklizne
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/24
    babina51, lacrima a marketka47 tohle ocenili.
  19. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Aha,jeden je o2hod míň a u Herního automatu také. Takže těch Pixel stromů mají být 3 a Herní automaty 4 a 3 Komixové stromy a 2 Rajské stromy? Tak by to mělo být? Jsem z toho na palici a nějak to hraju a uvidím,děkuji moc za rady
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Nenačte, propadne.
    marketka47: je to tak, s upgrady rozdílné časy, potom je problém s bonusem, když je jen na hodinu.