Povídačky z komiksového obchodu (9.5. - 15.5.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/5/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,co je zakroužkovaný tak stací na ten stonek nebo ty počty su jiné,,děkuji

    [​IMG]
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Jestli dáváš pryč pixelové stromy, není to škoda? Strom ti ze dvou políček dá v horším případě 6 pixelových plodů co 10 hodin, což je 402 protihodnoty. Když na těch dvou políčkách budeš stejnou dobu pěstovat, sklidíš 5 rostlin, což je 140 protihodnoty. Za mě čím víc, tím líp.
    ------------------

    fany2020 - nemůžu nikde najít že by měly panďákovy mince vypadávat při hraní minihry. Jsou pevně dané jako 11. odměna, ale jinde je ve FAQ nevidím.
    ------------------

    -Scharulka- jsou to jen upgrady, musíš je dát na ty základní, jen zkracují jejich čas.
     
  3. -Scharulka-

    -Scharulka- Stálice fóra

    ach táááák, děkuji ;)
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Scharulka- Zakoupené automaty jsou upgrady na stávající automaty. Tedy zakoupené automaty lze položit na základní a pak dojde ke zkrácení času

    Přeji hezký den
     
    lacrima, babina51 a moncicak7070 tohle ocenili.
  5. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Nevím jestli mi něco neuniká (což se u téhle zmatené akce stane raz dva), ale když sklidím komiksový strom, mám nový čas dozrání 7:10. Ve FAQ je ale uvedeno 10 hodin. Nevím o žádném použitém zkracovadle. Jak by to bylo možné?
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Prepperka - nejspíš na strom působí runa. Je to divný, ale asi to tak bude. Jiné vysvětlení nemáme.

    Přeji hezký den
     
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Farmářka_X - děkuji za odpověď :) škoda že nefunguje ještě pár dalších urychlovadel a zvyšovačů, to by se to na akční ploše hrálo 8)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Prepperka, nevím, co na něj působí, ale tento dotaz, čas dozrání je již v příspěvku 71 a 72.
    Mám bednu.
     
  9. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Já bych řekla, že na něj působí runa na stromě moudrosti v řádkách není nic na zkracovaní stromů.
     
    lacrima a babina51 tohle ocenili.
  10. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký večer všem ;) ten stoneček taky dám, ještě mi chybí 27560 :p dál už jsou dodávky mnohem menší, ale nevadí když bych to neudělala celé :p držím všem palečky ;)


    [​IMG]
     
  11. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Myslím, že se nedohápu ani pro stonek, ale je mi to jedno -.-. I kdyby mi po brblání většiny hráčstva v rámci případného kompenzačního bonusového kódu nadělil systém třeba pětici supersviní, nijak by mě to neobměkčilo v hodnocení této supervypečené akce :wuerg:. Tohle se moc nepovedlo.
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak ten vopruz mám za sebou :p

    Screenshot_1.png
     
  13. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Čus, pezte. Spíš někdy? :music:xD;)
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  15. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Tak já taky mám hotovo, ale ujišťuji, že report si budou muset vypípat.

    upload_2024-5-13_18-28-24.png

    Přeji hezký den
     
  16. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Tak v češtině by bylo víc krásných až nápaditých pojmenování, v angličtině to bude monotónní sbírka čtyřpísmenných slovíček s "f" na začátku, ne? ;):pxD
     
  17. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    stěby - myslím, že na pochopení situace to bude stačit xD
     
  18. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pokud propočty výjdou, tak by s odřenýma ušima mohl stonek ve středu ráno vyjít. Často zde bývá zmiňováno, že akce na speciální ploše jsou spravedlivé, žádná vypomáhátka. Ovšem pro ty, co mají možnost farmařit po celý den. Pro ty co ráno poklidí a večer sklidí jsou i ty bonusy na speciální ploše celkem k ničemu. Ovšem, můžeme farmařit po nocích.xD
    Pokaždé píšu, že hlavní odměnou je stonek a všechno co je nad ním je jen bonus, takže nezamrzí. Tato akce se zařadí do zlatého fondu zpackaných akcí, hned vedle kulatých klíčů a skládanek. Prosím do reportu napsat, ve dne hráči pracují, v nocí spí a ve volném čase farmaří.Děkuji.;)
     
  19. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Petzte a Farmářko - gratulka k završení akcičky! Já si večer dodělám 8 úkol a pak holt si budu muset držet palce.
    Stěby a |Farmářko - potěšili jste mne! (Jsemť škodolibý)
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Já zatím hotovo po úkol č.6. Snažím se držet nervy na uzdě a držet se plánu. Nejdříve napěstovat ;)
    Ještě 4xsupervepř (tj 8x srdce) a 4x srdce na dodávku do úkolu a pak začnu dodávat. Středa ráno to jistí :p
    Stonek bude určitě a ostatní je ve hvězdách :)