Posypek v parku bonbónů (16.3. - 22.3.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Super rýchla akcia :). Hlásim hotovo. Riadok fachčí.
     
  2. burds

    burds Titán fóra

    Akce hotova.Bylo to rychlé
     
  3. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    jaskulka Já ti rozumím tak si ten řem. produkt dej přes inventář běž do inventáře jak jsou dárky tam si to přepni na spotřební zboží a dej si jaký bonus chceš.
     
  4. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Prosím aká je to saimirská opica, nemôžem ju nájsť,
     
    INČUČUNA1959, findy22 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    .macca. Moc děkuji za radu , v těch nervách mě to vůbec nedocvaklo přes inventář, hotovo již je to v pořádku ještě jednou velké díky.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Drevulka

    Saimiri opice je v sk Klietková opica a když to budeš dodávat, tak to snad uvidíš co tam je potřeba
     
  7. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Drevulka - je to klietková opica
     
  8. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Řádek na obou farmách připraven na ráno ;)
     
  9. mamanka21211

    mamanka21211 Aktivní autor

    Akcia dokončená,riadok pracuje, bola to rýchlovka.
     
  10. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, tak už mám, taky hotovo. :)
     
  11. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak akcička hotová, spokojenost. Všem, kdo akci plníte, přeji hodně úspěchů a fajn hru ;). Hezké odpoledne všem:)
     
  12. Drevulka

    Drevulka Aktivní autor

    Srdečne ďakujem za radu. Blahoželám všetkým čo už majú hotovo. Mali by pre nich urobiť expres Farmeramu, lebo takto deptajú nás čo sme pomalý a ešte ani nestihneme akciu dokončiť.
     
  13. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Aj ja mám komplet hotovo.Ešte by som mohol niečo šľachtiť ale počkám či nebude šľachtenie za 1 SK.Ak nie tak nevadí.Nejaké vyšší šľachtenci sa zadarili;);).
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Myslím,že prvý hotový/á bol/a o 15:01h,prečo ste nepočkali do 15:15h,keď som očakával prvého?? -.-;) Ja som začal až 15:40,tak ešte jeden domček dorábam,nechám im trochu času,nech si to užijú,možno budú lepšie preskoky. 8)
     
    Naposledy upraveno: 16/3/23
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Zkusím počkat jestli o víkendu nebude akce :music: Gratulace rychlíkům ;)
     
  16. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak jsem udělala jenom stonek a dekorace, ostatní odměny jsem vynechala, abych ušetřila nějaké SK, jinak akce byla fajn.
     
  17. hnojivo

    hnojivo Aktivní autor

    Zdravím všechny farmáře a farmářky :inlove:
    Tak naplnění tulidomku jsem nějak promeškal! Asi jsem se kochal v práci novými filipínkami :p , ale SK mám dost a do akce jdu.
    Přeji fajn hru všem:D.
     
  18. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezký čtvrteční večer, dneska jsem se k tomu dostala pozdě, ale u šlechtících akcí brzy není co řešit a tak i já mám už "vigvamy" postaveny, kdybych si měla něco z toho vychutnat, tak jedině tu zmrzku, ovšem bydlet bych v ní nechtěla :pxD
    [​IMG]

    Gratulka hotovsonům a ostatním ať se zadaří :)
     
  19. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Neumím počítat..... Tak ještě 19 odznaků ptáků a bude taky hotovo.... To je ten dnešní dlouhý pracovní den :p
    Rychlíkům gratulka ;)
    Hezký večer :)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Aj ked som zacala neskoro tak bolo hned hotovo ;):music: bosorka bude mat hotovo az cez vikend ale poloicku uz ma ;)
    Z minulej akcie nebol florenak ale ako nalepku som dostala carovny klobuk ;):p prave vcas za chvilu mi 2 koncia. Snad z tejto vypadne :)
    Rychlikom posielam gratulku a tym co este makaju tak nech im to pekne preskakuje ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.