Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Já jsem o tom psala už včera. Také sklidím a když chci sklidit další várku třeba za hodinu tak se musím znovu přihlásit. Všichni jásají a o tomto problému nikdo nic. Nikomu to nedělá nebo je chyba na mém PC?????? Vyjádří se už někdo k tomuto problému nebo bude ticho po pěšině?????>:(>:(>:(>:(>:(>:(
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  2. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Tassadar11, babina51: Mně tohle už dělalo před zavedením kombajnu cca u 6 větví, takže žádná novinka ,-) Dřív to hodilo po dozrání nesmyslný číslo a tak to zůstalo (větev se neaktualizovala).... musel jsem obnovit a čekat než se vše znovu načte. Evidentně s tím nic neudělali.

    EDIT Medvánek: To mně právě nepomohlo, mohl jsem klikat na co jsem chtěl a odejít ze stonku jinam atd..... stejně nic, stále nesmyslný číslo a řádek zamčenej. Pomohlo jen obnovení. Jednalo se ale o cca 6 větví.
     
    Naposledy upraveno: 25/9/15
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    Jenže dřív stačilo na řádek s tím nesmyslným časem kliknout a on se odemkl, ale teď je třeba obnovovat - znovu načítat, což může zabrat i více času než ruční sklizeň :p
     
  4. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Tass: ti nadšení mají zřejmě na mysli situaci, kdy ráno jdou na farmu a poklidí vše kombajnem včetně nebe... a to funguje opravdu dobře.
    Já bych navíc pochválila i to, že nebe je při ruční sklizni svižnější, rychle se přenačítají stránky a rychle se aktivuje větev, tedy alespoň v porovnání s předchozím stavem, kdy jsem některé větve sklízela opakovaně, než se to chytlo...
    Co naopak musím vytknout a myslím, že to je obrovská chyba a doufám, že to někdo kompetentní potvrdí a začne se to řešit, to je právě mnohokrát zmiňovaný problém s "oživením" větve... bez aktualizace se zkrátka větve neobnoví. Dřív se to stávalo, pak to nějak opravili a objevoval se ten nesmyslný čas a po chvíli se to obnovilo samo bez aktualizace... Tak budeme doufat, že se to opraví
     
    tydýtková tohle ocenil(a).
  5. AgathaCh

    AgathaCh Veterán fóra

    Ahoj všichni
    děkujeme za nahlášení chyby, v tuto chvíli se prověřuje a řeší se, co s tím dál. Zatím bohužel nemáme jiné řešení než obnovit hru.
    Díky za trpělivost
     
  6. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Takže plus za možnost setřídit stonek, ale obrovské minus za to, že je nutnost znovu přihlášení pokud jsem byl na stonku a mezi tím dozrál řádek. Pokud to pro kombajn funguje tak co s tím RT zamýšlí. Chtějí nás donutit kupovat kombajn nebo nám chtějí otravovat hru. Do doby než bude Korálový ostrov tak ode mne korunu neuvidí - to raději s farmou seknu
     
    malanek70 tohle ocenil(a).
  7. EliM77

    EliM77 Magnát fóra

    Já mám vyzkoušené, že i když řádek dozraje a je stále zašedlý (zamknutý), tak přes to, když klikneš na kombajn, tak se ten řádek sklidí, ručně nevím, páč jsem to zkoušela jen v kategorii oblíbené, kde ručně nesklízím. Tedy čas od času otevřu nebe, kliknu na kombajn a i když mi nesvítí červené čísílko, tak se řádek s právě dozrálým bonusem sklidí, je to vopruz, ale jde to, předpokládám, že to doladí :)
     
    evainfo a duna.duna1 tohle ocenili.
  8. Lomnička

    Lomnička Rádoby autor

    Tak jsem, jako správný zmatkář, někde klikla při prohlížení kategorií, a koupila jsem si za těžce našetřené floreny řadu, kterou jsem si zatím koupit nechtěla. :( Jedná se o řádek za 18 florenů, tam úplně vzadu, který tam byl s těmi všemi, které jsme si mohli už od začátku koupit.
    Prosím vás, mohl by mi někdo ze zkušených farmářů polopaticky vysvětlit, na které to nové tlačítko v levé liště si mám v nebi dát příště pozor? Abych nekupovala to, co nechci? :))) Fakt na to nemůžu přijít. Jen jsem si vlevo prohlížela kategorie. Pak jsem ručně odklikala všechny své řádky, kombajn jsem aktivovaný neměla.. Řádky, který jsem zatím neměla koupené, jsem přeskočila, jako vždy. Proč bych na ně klikala, když jsou šedé, že? Díky za jakoukoli radu.
     
  9. herecka56

    herecka56 Pisálek fóra

    Oceňujem jednoduchý prehľad dozretia stonku a jeho možného zberu, ale nutnosť znovu prihlásenia sa do hry pri zbere dozretých stonkou, veru neviem či je to chyba alebo len nepovšimnutý problém.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  10. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    K ty chybe odemykani - drive stacilo cekat, vsechny radky se obnovili naraz - bylo to videt kdyz na jedny strance jich bylo vic... zadny klikani jsem delat nemusel... ted ale nestaci aktualizovat hru (F5), ale odhlasit a prihlasit... aktualizaci prohlizece (zavinuty kolecko u linku hry) nedelam, protoze to odesila obcas znova ty samy data, kdo vi co by s tim server udelal...
    Roztrideno mam, v oblibenych vse co chci sklidit, v kategoriich u tech co nemam v oblibenych jsem je doufam vsechny posunul dopredu = hned na ocich... jasne ze ty co chci ovladat samostatne...
     
  11. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, všechny vaše negativní i pozitivní připomínky odešly včera ve zpětné vazbě zpět na realizační team hry, zejména problém, který jste tu důkladně popsali ohledně načtení dokončených řádků - byl na prvním místě, aby s tím něco udělali směrem pro hráče. Navíc tento problém řeší více herních lokací, nejen my, předpokládám tedy, že proběhne oprava.

    danda
     
  12. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    ahojte
    preklikávala som magickú stonku a čo sa mi stalo:cry::cry::cry:

    rozšírený rad zázračných výhonkov 4..čislo.68
    rozširený rad záz 5...69
    rozširený rad zaz 6...70
    .................................................7....71
    .................................................8....72
    .................................................9.....73
    .................................................10....74
    .................................................11....75
    .................................................12.....76
    mala som 64 florenov a ostalo mi 7 florenov..zrejme som niečo aktivovala a neviem čo teraz....
    :cry::cry:
    ako mám naplnit stonku ?
    neviem čo mám robit:cry:
    nemala som to v umysle:cry:
    kto mi poradí:eek:
    dakujem za odpoved:(neviem sa z toho akože vysomáriť :oops:
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nějak nechápu co je tak složitýho vrátit mně 100 FL za znovuzakoupenej řádek, oficiálně je to v chybách nahlášeno již od včerejška! Jen doufám ,že to bude vyřešeno dříve než skončí výprodej řádků! Rád bych si totiž zakoupil jinej řádek a právě těch 100 FL mně nějak chybí!o_O
     
  14. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Lomnička a kristinabesinova, je mi ľúto, ak ste si zakúpili riadok, ktorý ste nemali v pláne. Lepšiu radu ako si nabudúce dať viac pozor a radšej odklikávať pomalšie asi nemám. Predsa len pri tých rozšírených riadkoch za FL sa pri kliknutí objaví upozornenie, či si to chceme skutočne zakúpiť:
    [​IMG]
    Ak po tomto upozornení kliknete na fajku, tak ste odsúhlasili nákup. Odrátajú sa florény a riadok je váš.
    Peknú hru prajem
     
  15. snek41

    snek41 Zelenáč fóra

    Tak to ja si rano aktivovala kombajn na 12 hodin a stonek se mi nesklizi - musim rucne.Na podporu psat nebudu,to je bezpredmetne.Nez bych dostala odpověď,tak mam hotovo a jdu od PC radeji pracovat ven.
     
  16. mirae

    mirae Perspektivní autor

    Stonek prozatím klikám ručně, ale jsem ráda a děkuji, že je možnost kombajnu, skvělá věc. A hrozně se mi líbí taková pro někoho asi drobnost, ale mi to šetří oči při vyhlížení pidizámečků - teď vlevo vidím okamžitě na začátku řádků zelené kolco, na které je potřeba kliknout pro aktivaci řádku (zatímco šedivých a modrých si nevšímám). Báječný nápad, moc chválím!
     
    maja.rada, spuntka a sopti tohle ocenili.
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem moc spokojená :) pravidelně ráno sklízím 24 hodinovky a menší a večer dvanáctky. Dělala jsem to tak i ručně a jdu hned sklízet :p ... o svátcích budu mít čas a si ho uspořádám, jak zde radilo hodně hráčů. Je dát do oblíbených a podle hodin ... no důležité stonky nechat v první řadě a neklikat. Velký palec nahoru :inlove:
     
    mirae, spuntka a sopti tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Velká pochvala RT! Problém vyřešen a 100 FL vráceno!:)
    Zatím se mně kombajn na stonek líbí.Vše nepotřebné v oblíbených a ostatní jsem si seřadil v kategoriích dle potřeby.Tj chlévy, výrobny pěkně k sobě, řádky na dekorace k sobě,stromové řádky také. Nepotřebné až nakonec.:)
     
  19. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    snek41 -pokud jsem správně četla v popisu, sklízení stonku se aktivuje automaticky jen když máš aktivovanou sadu komplet pomocníků, a taky se dá samostatně koupit. Jen při kombajnu se ti nespustí.
     
    sopti tohle ocenil(a).
  20. ladybird38

    ladybird38 Expert fóra

    jupí - to ušetří spoustu času :)
     
    mirae, Elissa20 a sopti tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.