Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Přesně stejně jsem si to naplánoval i já. První sklizeň ve 14.00 hod. v domnění, že bude po údržbě.
    A ono nebude, údržba teprve začne. Fakt se s RT nenudím. Není nad pravdivost OFI oznámení.
     
    Janké861 a babioli tohle ocenili.
  2. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Přišla jsem po 11 hod. od zubaře a farmy zatím fungují.
    Mám přesazeno a jsem v očekávání věcí příštích :)
    Hezkou hru a pevné nervy všem.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  3. tomokoco

    tomokoco Velmistr fóra

    Líbí se mi to, jen bych uvítal možnost sklidit vše kromě oblíbených, abych nemusel proklikávat sady s bonusy a aktivovat zvlášť řádky, jejichž procentové bonusy nikdy nevyužívám. Ale i tak to bude rychlejší než předtím, takže hodnotím kladně.
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
    kometak96 a evainfo tohle ocenili.
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tak to někdo vykoumejte jak je to nejlepší a hoď te to sem!xD Nějak mně to dneska nemyslí!o_O
     
  5. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Počkal jsem s hodnocením až uvidím po zavedení skutečnost. Dále asi zůstanu u projíždění celého stonku ,-) Méně je někdy více. Ono by stačilo, kdyby tam dali třeba 3 skupiny, který si navolím já jak potřebuji ( udělal bych si ranní sklizeň, večerní sklizeň + něco) a né že bude 6 automatických a jen jedna oblíbená skupina. Ještě se na to později podívám, ale já měl jinou představu ,-)
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  6. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    - chyba cekani nez se zamky odblokuji nemam otestovane
    - opacna logika ze musim dat do oblibenych vsechny nezajimavy, abych je sklidil extra a ne ty zajimavy
    - vsude je mapa nahore, kombajn ma dost mista vpravo
    - neni to kombajn, je to bourac, ach jo, ten mi zrovna dnes rano dobehnul :-(
     
    evainfo a AgathaCh tohle ocenili.
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm, tak je to asi jasný!Do oblíbených si dám všechny který budu sklízet ručně!Kategorie jsou bohužel krapet nedořešené,hlavně ty rostlinné!:sleepy:
     
    kometak96 tohle ocenil(a).
  8. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.Tak sklizen stonek kombajnem,paráda.Třídění dobré.Hlavně, že se teď dozvím na co který řádek je,páč jsem si to nepamatovala.Postupové jsou jasné,ty se sklízejí pokaždé.Předmětové taky.
    Ostatní sklidit před sklízením farmy a zvířátkové a květinové si dát pozor jaké jsou akce a popř.je sklidit ručně.Asi by bylo dobré dát si je do oblíbených,aby se nezapomínalo.A pokud se nechystá akce dá se prostě sklidit vše a je to raz dva.

    No zas to není tak hrozné v praxi.Návod jsem moc nepobírala,přišlo mi to složité.Takže dobrý,já jsem spokojená.Určitě se najdou nějaké mouchy,a teď mě jedna napadla,možná že se budu opakovat.Asi by stačilo,když si dám řádek mezi oblíbené,tak se vymaže ze seznamu kategorií.
    Např.Mezi oblíbené si dám řádek na více bz pro děsivé rostliny.Přesunul by se tak a nebyl by vidět v kategorii Rostlinné a tudíž by se nemohl sklidit kombajnem s ostatními,ale sklidila bych ho ručně jak potřebuju.
     
    kometak96 a evainfo tohle ocenili.
  9. máťochov

    máťochov Stará škola

    Zdravím, já jsem spokojen. Přijdu, jednou kliknu a je to. Kategorie zatím neřeším. Díky za kombajn:).
     
  10. ojfp.

    ojfp. Pilný autor

    Tak tohle je to nejlepší za poslední dobu!!! Určitě to každého napadlo, že by to chtělo kombajn na stonek - a je to tady. Funguje super!!!
    Gratulace, to se opravdu povedlo!
     
    mendalam2 a evainfo tohle ocenili.
  11. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Nevím zda jsem něco zvrzala já,nebo je chyba jinde...dala jsem do oblíbených stonky na šlechtění a děsivku,ale po kliknutí na kombajn se tyto stejně sklidili automaticky.....nebo musím navolit ještě něco,aby se automaticky nezklidili?I po označení mě to vzalo celý nebe sakum prásko_Ono pro jistotu jdu ještě studovat návod:)
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  12. mirbel4646

    mirbel4646 Zelenáč fóra

    Mám ten samý dotaz,jako SelkaJaruš70,také mně kombajn vzal vše i když jsem měla nějaké stonky v oblíbených.Díky za odpověd.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  13. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Tak jsem z toho úplně blbá.
    Vůbec se v tom nevyznám a v hlavě mám pustoprázdno.
    Prosím prosím, pište a raďte.
    Díky.
     
    Janké861 a evainfo tohle ocenili.
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já bych to viděl tak, že do oblíbených dám všechny co nemusím hlídat kdy je potřeba je aktivovat a zbytek budu proklikávat po kategoriích;)
     
  15. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Takže ty na kterých mi nezáleží budou v oblíbených a ty co si chci odklikat ručně ,tak ty ne? No hezký
     
    Janké861 a evainfo tohle ocenili.
  16. axamík

    axamík Perspektivní autor

    Tak zatím budu dál klikat růčo.
    Vůbec nejsem nadšená ani radostí bez sebe, že máme kombajn na stonek.
     
    burds, Janké861 a evainfo tohle ocenili.
  17. mirbel4646

    mirbel4646 Zelenáč fóra

    Ještě bych měla dotaz: na informační tabuli jsou u větvě dvě šipky,kterýma bych mohla přesunout řádek,bud nahoru,nebo dolu,myslím tím přesunout pořadí. Já jsem chtěla posunout šedý řádek dolů ale,u žádné větve,žádné šipčičky nemám,tak ,jak se to dá přesunout.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  18. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ach jo, trikrat to tu pisu, ze to maji naopak a tak znova : OBLIBENE dat ty, ktere se maji sklizet kombajnem, ty ktere chci delat jednotlive rucne nechat ve VSECH, akorat je dat na zacatek... je to pochopitelny, i kdyz nesmyslny?
     
  19. Casey27

    Casey27 Polobůh fóra

    Má to malou chybičku ,-) Ikdyž je dáš do oblíbených, tak ti stále zůstanou i v těch původních kategoriích... takže si nepomůžeš. Asi opravdu jediné řešení jak píše pezt. Dát do oblíbených vše co máš " v paži".... klik a pak dohledat to co si hlídáš. Otázkou je, zda to není ještě horší než to vzít rovnou celý ručně :-D

    EDIT: přesně jak píše Tassadar11.... asi nej varianta. Jen ještě doplním, že ve "všech" nejdou přesunout, takže v každé kategorii přesunout na první místa a pak projet kategorie.
     
    Naposledy upraveno: 24/9/15
  20. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Z mého hlediska je potřebné hlídat si jen rostlinné a zvířecí.Tam jsou bonusy na děsivku,SH a šlechtění.Pokud tedy sklidíš po kategoriích na tyhle si dát pozor a zbytek prostě odkliknout kombajnem než začnu sklízet farmu.Zas těch řádků tam není tolik.Taky jde o to,že i tyhle řádky mají bonusy s BZ a BBz a když není akce není potřeba je hlídat a klidně je sklidit taky.
    Takové akce jako den stromů či chlévů jsou málokdy a to se dá pak lehce ohlídat.
    mirbel4646-já tam šipky mám a jdou mi posouvat i ty šedé řádky.
     
    Lyzarka a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.