Pomocník pro magický stonek / diskuze (24.9.)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem danda-vnovis, 22/9/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

  2. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Já jsem s kombajnem spokojená, a do oblíbených jsem si nedala nic. I když některé kategorie prohlížím (tu s otazníkem dole a taky s jabkama), protože tam jsou dva řádky, které si chci odkliknout sama, ale někdy prohlídnu i ostatní k odkliknutí, pak teprve sklidím kombajnem, a je to desetina času oproti ručnímu sklízení. Takže za mně spokojenost. Jen kdyby se nesekaly ty doběhlé řádky... snad to vychytají.
     
  3. Amalka1070

    Amalka1070 Expert fóra

    Tak jsem se konečně sžil s kombajnem v nebi. Posun to je veliký, celkem spokojenost. Ale drobná chybička tam je. Myslím si, že pokud si dám nějaký řádek do oblíbených, tak by ten řádek měl vypadnout z původního seskupení. Mám, tam cca 17 řádků, které si chci sklidit tzv. ručně, jelikož nedávají jen bz, bbz, kr a jiné konstanty. I po našoupnutí do oblíbených musím v jednotlivé sekci odkliknout ostatní řádky ručně, jelikož kombajn sklidí všechny najednou i ty , které jsou tzv. mimo v oblíbených. Tak to asi bylo pro mě dříve daleko lepší a už naučené prolítnout vše a odklikat to, než vyhledávat kde je řádek, který prostě nechci kombajnem sklidit.
     
    babako, pajaable a vinea05 tohle ocenili.
  4. babina51

    babina51 Veterán fóra

    Vypadává aktivace stonku a to mám 508hod. Musela jsem se odhlásit a znovu přihlásit. Nepomohlo ani F5.
     
  5. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Ahoj Amalko,

    tak to udělej naopak jako snad všichni. Co nepotřebuješ hlídat, dej do oblíbených a to co potřebuješ odkliknout v určitou dobu, hold spustíš později.

    Ahoj babina51,

    toto chování stonku je nahlášeno k opravě.
     
  6. kopretina.82

    kopretina.82 Obyvatel fóra

    kombajn nepoužívám jelikož na to že na stonek chodim jednou max 2x denne. pomocníky kupuju jen kombajn a seci stroj a prikoupeni kombajnu na stonek by se mi nevyplatilo. ale tenhle posun musim rt pochvalit. libi se mi i roztrideni do skupin kdy si ty radky co potrebuju odkliknu kdy c hci a mam je mimo. taky je super ze se u kazde skupiny ukaze kolik radku je tam nesklizeno. shrnuto za me spokojenost
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  7. Skodule

    Skodule Rádoby autor

    Chci poděkovat za kombajn na stonku, prima nápad pro "lenochy jako já" kteří, kolikrát se na oklikání stonku "vyprdli", neboť by nestihli odjet včas do práce :D
     
  8. SEDLECKO

    SEDLECKO Zelenáč fóra

    Ahoj, kombajn supr,ale prosím poradit jak tam dostanu obláčky,abych si mohla aktivovat další řadu.
    díky!:D
     
  9. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj SEDLECKO,

    neviem či som ťa správne pochopila, či máš na mysli zakúpenie nového riadku? Ak áno, tak musíš kliknúť tu kde smeruje šípka a zobrazia sa ti riadky ktoré sa dajú kúpiť.
    Dobré by bolo dávať presnejšie dotazy aby sa dalo odpovedať presne. Peknú hru

    [​IMG]
     
    mamča50 tohle ocenil(a).
  10. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    I já jsem vyzkoušela, teď, když mám trochu času, jdu pochválit.
    Vynikající , jsem spokojená.
    Sice, ani taková nynější vymoženost nezabrání mému stařeckému mozku, aby
    zapomněl sklidit než vleze sklízet na polích a dekorace (vzpomenu si kolikrát
    až je pozdě), ale i tak je sklízení nebíčka kombajnem opravdu ulehčením
    mým budoucím karpálům.
    :D
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    i mě se kombajn na stonek líbí, už mám "svůj" systém, vycházející z rad zkušenějších, vše postupové v oblíbených, sklízím jedním kliknutím kombajnem, zbylých pár řádků odklikávám ručně podle potřeby (např. zvýšené BZ ze stromů, dekorací, "kaštánky" apod.), jen nesmím zapomenout xD
    takže celkově hodnotím tuto funkci kladně, i když to rozdělení do skupin by bylo možné ještě "vyladit" o trochu lépe ;)
     
  12. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj.. já jsem s kombajne v Fnebi spokojená jen napůl.
    Protože tam nejde použít kombajn na sklízení, kterého mám ještě v zásobě hodně. Zatímco na sázení a ostatní musím aktivnout kupon.
    Když prvně najedu na obláčky, tak mi to hlásí Neaktivní... Takže - palec dolů.. :((
    Už kupovat pomocníky nebudu, ani nic jiného, když nám BP zrušil FantasyRamu a vše, co jsme v ní měli nakoupeno.. Jenom čekám, kdy zruší i Farmeramu a ZOO (kde taky jsem utratila dost za ty roky) a všechno ostatní (kde už registrovaná nejsem a ani nebudu)...
     
    pajaable a mamča50 tohle ocenili.
  13. mamča50

    mamča50 Imperátor fóra

    Připojuji se ke všem, kterým kombajn pomohl! Je to velká pomoc a souhlasím s pajaable, že někdy zapomenu nejdříve odkliknout stonek a pak začít sklízet . Ale to se jistě časem podá a RT velká pochvala, že se podařilo prosadit něco, co je velmi pro nás užitečné a nic nás to nestálo na víc!!! Krásný další podzimní týden a ať se nám daří!!!;););)
     
  14. Lubik66

    Lubik66 Pisálek fóra

    Ahoj,

    neaktualizuje se mi magický stonek:
    Po přihlášení na farmu je v magickém stonku vidět, co mohu sklidit. Sklidím. Pokud jsem na farmě přihlášen a dojde na sklízení dalšího stonku (není pod řadou stonku vidět časomíra), stonek nejde sklidit. Musí se farma aktualizovat pomocí F5. Myslím, že toto je chyba.
    Dělá to také někomu?
     
    pajaable tohle ocenil(a).
  15. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím, absence aktualizace je nahlášena realizačnímu teamu hry, snad s tím něco udělají příští týden.
    příjemnou hru danda
     
    pajaable a Iwuska tohle ocenili.
  16. farmarka_e

    farmarka_e Stálice fóra

    Tak vypadá, že chyba s neobnovováním větví byla odstraněna, takže nezbývá než chválit :) Změna stonku se fakt povedla, kombajn funguje skvěle, ale jelikož pomocníky využívám jen příležitostně, tak i pro ruční sklízení je to ohromná pomoc...
     
  17. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Hurá stonek funguje jak má i bez odhlašování. Doufám, že už napořád. Jen to nezakřiknout.:D:pxD
     
  18. babako

    babako Expert fóra

    Ahoj všichni farmáři,jen se tak ptám,po sklizení se mi neobjevuje tabulka a bonusy a připočtené body,pokud dělám chybku,vše napravím..;):inlove::inlove:
    Ale kombajn na stonek je naprosto úžasnej,když je systém,tak to v pohodě lítá..
    Děkuji..:inlove::inlove::inlove:
     
  19. mousicka

    mousicka Guest

    Ahoj babako,

    pozri sa v nastaveniach, či nemáš vypnuté tooltipy

    [​IMG]

    Peknú hru
     
    babako tohle ocenil(a).
  20. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Ahoj babako, mousicka: Dnes se mi také tabulky neukázaly, sklízím kombajnem, některé ručně, ale vždy stejně, a v nastavení jsem neměnila nic... Takže to bude asi něco mimo naše nastavení, tipuju.
     
    babako tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.