Pomocníci pro hraní miniher (4.4.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 1/4/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Vážení farmáři a farmářky,

    na vědomost se dává, že se Borsty s Hamounem Lasičkou rozhodli rozšířit nabídku svých služeb. Nově vám výměnou za hvězdičky a zlaté banány pomohou s hraním miniher!

    [​IMG]

    Zavedení do hry:
    4.4.2024 ve 14:00 hod.

    Užijte si spousty ušetřeného času!

    [​IMG]
     
  2. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Wohooo, tak jestli to dobře chápu, vyplatí se napěstovat a poté jednorázově odehrát??
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, jsem zvědavá a určitě při akci vyzkouším ;) a uvidíme, co praxe předvede :). Hvězdiček a zlatých banánů je dostatek, akorát mi leží ladem, tak je aspoň utratím, pokud to bude s Borstym a Lasičkou stát za to :D;). A třeba zrovna budou u Ingrid s házením šikovnější než já ;)
     
  4. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Oficiální oznámení o novince zrovinka na apríla? Hmmm. xD8) Dnes ničemu nevěřím. xD
     
  5. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, zrovna jsem chtěla napsat, zda to není apríl. Nemám štěstí ani na KŠ.
     
  6. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný velikonoční aprílový den všem. Těm pomocníkům nevěřím, to je apríl! Jako jednou na apríla bylo to šlechtění rostlin na Baha.
     
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Taky se mi to zdá divný, ale jestli je to apríl, tak teda mají popis pěkně propracovaný a dlouhý. Klobouk dolů. A jestli je to pravda, tak je to divný, ta hra má přece smysl právě v akcích a hraní miniher. Ale sázím spíš na apríla, RT nás rád tahá za nos a už sbírá nové hlášky pro postavičky, aby měl příští apríl dát co do tooltipů. xD
     
  8. Janet180

    Janet180 Pisálek fóra

    Tak to je parádička, hvězdiček i zlatých banánů mám fakt hodně, takže tohle při nejbližší příležitosti ráda vyzkouším :)
     
  9. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Jako fórek dobrý ;) Přece hraju abych si zahrála a né aby to nakonec odehrál někdo jiný :p
     
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Asi Apríl,že?xDxDxD
     
  11. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    ..výborný nápad, hviezdičiek na chvíľu mám [​IMG] aj banány sú pripravené8), len, čo potom, kto to uživíxD;)
     
  12. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    To jsou vtípky o_OxD
     
  13. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Krásný vtípek pro dnešek, stejně bych nevyužila, protože ani jednoho nemám nazbyt a navíc, minihry mě většinou baví :D
     
  14. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Toto oznámení má dost aprílový nádech. Že by Borsty s Hamounem, kteří jsou zvyklí víc škodit než pomáhat?
    Ale představa, že bych si v minihrách mohl vybrat a hrál bych jenom ty, co mě baví a ty, co mě nebaví přenechal
    jim, je docela dobrá.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Hlavně by to pomohlo, když je člověk v časovém presu, zapnu Borstyho a mohu jít třeba nakoupit. Ale víc sázím na apríla.
     
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] mne tu niekoľko dní behá Skali po farme, inde sa tvári, že štrikuje, i keď tam vidím háčkované:inlove:xD
     
  17. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tak poctivě sbírám bedýnky :)

    upload_2024-4-1_17-14-8.png
     
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Už mi tam chýba len tento:
    [​IMG]