Polární párty (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. elen45

    elen45 Expert fóra

    mě napadalo 198 kornoutů a 105 brček, pak ještě přibylo při rozpěstování, melu 1. sněhový kornout, sklizeň bude po 22 hodině
     
    bursuk59, jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    _rybář_
    Ahoj, pokud chceš napsat příspěvek, tak nejlepší a nejjednodušší je začít psát do nového - prázdného příspěvku. Pokud použiješ vpravo volbu odpovědět, nakopíruješ i příspěvek, na který odpovídáš, což není vždy úplně to nejlepší. Pokud něco pokazíš, příspěvek můžeš jednoduše smazat.
    Nepiš dva příspěvky pod sebe, hodnotí se to jako multipost.
    Mrkni na Funkce a ovládání fóra, třeba ti to trochu pomůže...
     
    jirinasinova198 a Honzulka05 tohle ocenili.
  3. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Hezký polární večer. Dnes jsem začala akci s tříhodinovým zpožděním a na úvod vypadlo 138 kornoutů a 233 slámek. Mohlo to být lepší, ale četla jsem tady, že někomu napadalo ještě méně. Tak to snad půjde.
     
  4. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    KŠ se mi vyhýbá, tak musím obětovat nějaké SH.melu už 3 sněhové kornouty a 2 mražené ovoce, pěkně jsem si to vypsala,čeho je třeba pomlít,abych zbytečně nemlela něco, co nepotřebovám,že?;)
     
  5. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Na začátek 165 sladkých kornoutů a 107 brček na akční čekám a ani SH plítvat nebudu pravděpodobně sice 867 ks je hodně,nemám ani obr stromy na SH musím to prostě sbírat v akcích
     
  6. slanec

    slanec Pisálek fóra

    Hezký večer, z 2 ploch obřích stromů a 1 plochy stájí a výroben doplněnou stromy a k tomu použito 20 Johnů Citronů pouze vypadlo 160 sladkých kornoutů a 176 brček. Z toho 7 kornoutů vypadlo z kouzelných stromů. Je to velmi podivné, že někomu vypadne přes 500 brček a přes 300 kornoutů. Je to sice hra a tehle výsledek přo srovnání s jinými hráči je silně demotivující. Ať si každý udělá svůj vlastní obrázek jak funguje tato hra.
     
  7. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Řekl bych že obr stromy jsou jako stáje,zaberou moc místa a dají jedno brčko,mě ze dvou ploch 20tihodinových stromů s pomocí 8 JC vypadlo přes 400 brček,to znamená že dal skoro každý strom jedno brčko,což je velice slušný výsledek,samo mám tu taky arboretum plus výrobnu a stáj v každé po 8 ks neonek a vytuněných výroben,což dalo taky pár kousků,ale 407 brček ze dvou ploch je super,na třetí byla juta a z té brčka nebyla,takže u mě to padá,jen tak dál;););)
     
  8. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    slanec Nevim, jak dlouho hrajes, ale nejspis dele nez ja, kdyz vlastnis obr stromy na celou plochu a presto jsi evidentne ze strategie teto hry nepochytil ani "A" ani "B", protoze jinak bys vedel, ze s tvou pripravou nemuzes cekat vetsi pocet padatek, kdyz se vyskakovani ridi pravidlem: co entita, to moznost vypadnuti predmetu. Zkus se radsi zamyslet nad tim, co delas spatne, nez nad tim, jak spatne podle tebe tato hra funguje, protoze jediny obrazek, ktery jsem si udelala z tveho komentare je ten, ze jsi uplne mimo misu! :p
     
  9. slanec

    slanec Pisálek fóra

    Matlafous 123, hru hraju skutečně dlouho, ale nikoho se nesnažím urážet a neříkám o něm, že je mimo mísu. Místo těchto vtipních narážek, bych radši dostal od tebe dobrou radu, co dělám špatně :p
     
    avotram tohle ocenil(a).
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    slanec - myslím, že to sirchose i matlafous vysvětlili dobře. Co strom (pole, chlív...), to šance na jedno vypadávátko.
    Řekněme, že na plochu dáš cca 200 stromů, tudíž máš šanci (teoreticky) na 200 padátek. Kdežto obřích stromů, chlívků či výroben na plochu umístíš cca 40 (plus-mínus vidle) a tak máš šanci na 40 padátek. A to už je na třech plochách obrovský rozdíl - to je těch 550 padátek oproti tvým 176.
    (výjimkou jsou velkoskladiště - tam můžeš dostat z každého umístěného chlívku, výrobny či stromu padátko, přitom zaberere jen 2x2)
    :)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    slanec, já jsem to pobrala tak, že jsi měl 3 plochy obsazené něčím, co zabírá rozlohu 4 políček tzn. kolem 16O včetně okrajů na možnost vypadnutí něčeho užitečného. A v tom Ti ani JC nepomůžou. Z jednoho stromu nebo chlívku nemůžeš dostat víc. Kdyby jsi dal místo 4O obr stromů například 2OO obyčejných javorů jsi na tom s JC o poznání lépe .Možná už jsi mohl mít vystaráno.:)

    edit: moje odpověď je už bezpředmětnáxD
     
    Naposledy upraveno: 16/1/19
  12. mamba54

    mamba54 Stará škola

    Tak už mám splněno několik úkolů, chtěla jsem nejdřív získat dekorku z 10, protože dává bednu navíc, ale jak je v popisu akce, že se na ní dostaneme ze 7, tak to nejde :sleepy:, chtělo by to asi upravit v popise akce, aby to nemátlo další hráče -.-
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mamba54 - nechám to prověřit. Díky ;)
     
  14. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Hezké ránko, tak i já neodolala a začala mlít a dodávat, podle tabulky mám splněno 1,2,3,4,7 a mám rozdělanou 5-ku a 8-ku;)
     
  15. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Mně se nelíbí, že nemůžu dělat "cochcárnu"... že se mi úkoly odemykají postupně.

    Nu, tak až dozraje Liliochvostec, asi se vrhnu na rozpěstování... a buď kus dám nebo nedám. Ale akci se mi asi celou nepodaří "dojet", protože reálná rodina chce také svoje -.-

    EDIT po shlédnutí stavu vypadávátek:
    momentálně mám 355 kornoutů a
    167 brček
    Bez cílené přípravy
    (a je potřeba, jak už tu někdo spočítal: 11351 květin,461 brček,1029 kornout)
     
  16. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Napěstovaná akční a všude zasazené 20ti hodinové stromy, zítra ráno by mělo být hotovo :p
     
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Se včerejším 100% bonusem to jde velmi rychle![​IMG] :) Pravda,padla i trocha zelených kapek,bo sem musel vyzkoušet vyšlechtěnou chryzantému a škoda nevyužít bonusu.:)
     
  18. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    díky za upozornění. Postup otvírání dalších polí je upraven. Počet potřebných věcí se pro zisk stonku a dekorek do něj nemění.
    [​IMG]
     
  19. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, tak koukám, snížili nám 1 vývar, co se to zase děje?,mlet nejde a na další akci musíme asi čekat až tahle skončí, to je určitě zase něco naschvál, abychom ty sekyrky neměly tak lehce hotové, ale takto je to otravné.
     
  20. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Amen!
    [​IMG]
    Vidle jsem zapichla vedle dveri, holinky kopla pod kamna, nohy na stul, kafe do ruky a do zitrejsich 18:00 hod. nehnu ani brvou! ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.