Polární párty (16.1. - 21.1.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Dávat chlévy je bl.bo.st. Zabere 4 pole a je z něj jen jedno padátko. Buď obyč.stromy na 20 a více hod.,nebo tu nejdelší rostlinu.Osobně bych volil stromy na srkátka,kornouty budou i z akční.
     
  2. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    evainfo: zatím pouze v kalendáři na leden, poprask a narozeniny teprve budou ,-)
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Díky no jasně ... to je tak, když mám otevřené všechny akce a lítám z jedné do druhé, to nechám fakt na zítra :D
     
  4. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Díky za postřeh, opraveno na správné datum a dokonce i na správný čas ;) (21.1. ve 14:00 hod) ;)
     
  5. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Nehru,nehru!Nálepka a nazdar!
     
  6. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Zabrana do svedomite pripravy na sklizen stromu jsem si po restartu postezovala na RT a chyby soubezneho spusteni nekolika akci najednou, kdyz mi nenaskocily novinky a ono nic - jen byla teprve jedna hodina xD
     
  7. .Eldorado.

    .Eldorado. Rádoby autor

    Vypadavátka sa nedajú posielať ako darčeky? Asi prvý krát :-(
     
  8. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak na začátek z louk plných stromů, 16 obrstromů, 2 Zvěřinců, 1 Výrobny a 1 Arboreta mi vyskákalo:
    292 sladkých kornoutů a především
    497 brček!
    Takže pokud to makak-magot správně spočítal, potom v oblasti brček jsem plně saturován!
    Bravo, bravo, bravo! Tak to má být, ať to správně běží!

    Všem přeji srovnatelné úspěchy s vypadávátky, zejména s těmi brčky (vždyť nám je co nevidět budou chtít zakázat)!;)
     
    Naposledy upraveno: 16/1/19
  9. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    jan.svatek - ať zakážou,když jsem byl malej tak k sáčkové limonádě se dávala brčka ze slámy.No a už se mi ukázala díra na trhu a budu tady pěstovat pšenici,oves a ječmen :) budu bohatej.
     
  10. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Jakoze brcka komplet? o_O To jsem ani necekala, takovy fofr ze stromu na 3 plochach.
     
  11. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Rozpěstovávám...brček jenom 142 a kornoutů ještě mín 110, uvidíme jak to půjde;)
     
    Honzulka05, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  12. jirinasinova198

    jirinasinova198 Pisálek fóra

    Tak to já mám brčko 64 a kornout 128 tak nevím nevím jestli to tímhle tempem stihnu xDxDxD
     
    bursuk59, Honzulka05 a maribeja tohle ocenili.
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Kornoutů mám 191 a brček 90. Druhá otočka akční už roste :)
     
  14. tepui

    tepui Mistr fóra

    Konečně zimní akce nejlepší s těch tří co běží současně.Na tu jedinou se těším a budu ji plnit.
    Zbytek mě neláká takhle pokazit vikingskou akci to je hnus velebnosti :).
     
  15. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Měla jsem všude stromy,s těch padají obě padátka a jsem spokojená tolik jsem ani nečekala.

    [​IMG]
     
  16. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Padesátý sedmý...
    :D
    Jsem málem zaspal i akci.

    Edit:
    Skaličko...
    Já už ze setrvačnosti čtu také vše.
    :inlove:
     
    Naposledy upraveno: 16/1/19
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Jonsdorf Ty pocty, ty pocty... a ja se divim, ze moje ditko ma za 4 ze zlomku! :p:D
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Jonsdorf - a dál ? Chceš varování a 5 bodíků za spamování ? Řekni si ;)

    Edit: A Testíček, myslela jsem si to. Prvního vždy necháváme, ať má radost. Můžeš nahlédnout do všech diskuzí, že tomu tak opravdu je. A kdybys ses zeptal rovnou, mohli jsme si toto ušetřit. Odpověděla bych ti stejně.
     
    Naposledy upraveno: 16/1/19
  19. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Ja to prosvihl, nez jsem vcera sepsal co jak a kde (stale trva muj pohled na novou formu FAQ stylu) tak uz jsem mel kytky na plochach... no i tak to neni ani s tim moc OK, ale zase jak budou akcni kytky hotovy, tak to zalesnim/zachlivkuju... i tak na nejdelsi kytku ani tech kornoutu nebylo tolik co bych cekal...

    Vypadavat ma 222 kornoutu/den, v tuto chvili ma byt 37 (nebo chybet 1069 ), mam 304 (chybi 802 ), mam 27% hotovo.
    Vypadavat ma 100 brcek/den, v tuto chvili ma byt 17 nebo chybet 481, mam 31 (chybi 467 ), mam 6% hotovo.
    Stav nanuku : idealne 399 kusu (2425/den ), mam 0 z 12124 (0% ).
    Zatim uplynulo 3% casu, zbyva 116 hodin.
    Nezapomenout zamestnat mlyn na 3 ruzne produkty ruzneho poctu kusu.
     
  20. _rybář_

    _rybář_ Pisálek fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Děkuji Skali
    *** odstraněna zbytečná citace OFI k akci, sloučeny příspěvky. Skali

    Jen mne mrzí u akce, že nelze posílat padátka
     
    jirinasinova198, herda21 a Jonsdorf tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.