Pohodové odpoledne (15.8. - 21.8.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Hodně moc děkuji za pomoc , asi určitě bych to zvládla ,ale měla jsem velkou obavu ,že to bude čím dál složitější . DÍKY !!!
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte :)
    Řádek do stonku jsem získala někdy kolem páté ráno včera. Pak už jsem nehrála, šla jsem znovu spát, protože nástup do procesu na odpoledne.
    Paradoxně jsem nestíhala odměny u některých nižších úkolů (asi spánkový deficit, ono skoro dva dny vstávat kvůli bonusu po čtyřech hodinách není žádný med xD).
    Ale už mám hotovo, dohrála jsem do konce, k ostatním odměnám jsem si pochytala pajdátka s okamžitým šafránem, vrátila jsem se k nim, takže komplet hotovo. Teď jdu dostudovat FAQ, jestli mám pomlít skoro čtyři tisíce zbylých kytek na vstupenky do minihry nebo to nechat tak. A taky se mrknu, jakou hodnotu má hvězdičková mince, zbylo mi jich 137.
     
  3. burds

    burds Titán fóra

    Stonek už pracuje.Myslela jsem že to nestihnu,začala sem o jeden apůl dne později
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Měla bych hotovo už včera, kdybych si při sklizních na telefonu všimla, že mi došla MJS :cry:.
    Ale klubíčka roztříděna, odměny vybrány všechny, i ty nepotřebné, a mince stále přebývají. Zajímalo by mě, kdo ty počty nastavuje, někdy je naopak odměn spousta a mince chybí.
    Skládání bylo naprosto v pohodě, o dost jednodušší než makronky.
    .
     
  5. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Na to, abych každé ráno sklízel farmu téměř hodinu, nemám ani čas a ani trpělivost.
    Jak například má hráč udělat minihru v časovém limitu, když se ukládání klubíček seká, jsem
    dosud nepochopil. Nekonečné načítání každé jednotlivé plochy, načítání všeho na ploše- secí tabulky,
    nákup vody, načítání kombajnu atd. atd. Dokonce i při odchodu z plochy se počítají procenta.
    O tržišti a kole štěstí škoda mluvit. Do pohody to má hodně daleko. A to mi ještě před nedávnem farma
    fungovala normálně.
    Důležité bylo přesvědčit hráče, že když jim farma nefunguje jak má, je to jejich vina.
    Rázem je po problému a nikdo nic nemusí řešit. Že někomu farma jde a jinému
    zas nejde, nikoho nezajímá.
    Nepochopil jsem strategii RT, proč láká nehrající hráče různými dárky zpátky,
    když hra je v poslední době jeden velký opruz.
    Takto to dál určitě nepůjde.
    :(
     
  6. sweet-ve

    sweet-ve Zelenáč fóra

    ahojky.nema prosim nekdo postup c.8? nejak mi to nejde..ty kroky nak nejdou a nevim proc.
     
    INČUČUNA1959 a babina51 tohle ocenili.
  7. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    sweet-ve
    Začni zelenými a ono to půjde :)
     
  8. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj sweet-ve
    Jsi si jist, že žádáš návod na správný postup č.8? Přijde i, že snad nic jednoduššího být skoro nemůže...



    Tak tedy číslo 11:
     
  9. sweet-ve

    sweet-ve Zelenáč fóra

    • Citování vlastního příspěvku navíc ještě přímo pod svým příspěvkem je považováno za SPAM - Kytka2001
    dekuju ti. tak je to c.11. nak mi to blbne. dokonce na zacatku hry mi sebrali 2 susenky aniz bych zacla hrat. tak sem byla nastvana.
     
    INČUČUNA1959, babina51 a burds tohle ocenili.
  10. dudlíček11

    dudlíček11 Pisálek fóra

    Už len posledné štyri.. no škoda, že v obchode sa už za hviezdičkové mince nedá nič kúpiť :(. Trošku to nedomysleli, viac mincí ako odmien :(
     
  11. sweet-ve

    sweet-ve Zelenáč fóra

    • Citování vlastního příspěvku navíc ještě přímo pod svým příspěvkem je považováno za SPAM - Kytka2001
    Kytka2001
    dekuju.povedlo se
     
    lacrima a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  12. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Hotovo ! Tak jak jsem tuto hru neměla ráda , tak toto mě celke bavilo !:D
     
  13. Eliter

    Eliter Vycházející hvězda fóra

    Je to hrozný. Poslední hru jsem v limitu stihla, ukazovalo to ještě haldu času, ale prej ne, ok, asi nezbývá než se s tím smířit. Všechno trvá, nenačte se. Dávno to není radost. Hodně velký zklamání.
    Ani tahle diskuse se nechtěla načíst, ani úplně první stránka fóra, jako kam Farmerama jde?... Kdysi na starým noťasu to fungovalo. Děsně zajímavý.



    ne
     
    INČUČUNA1959 a smoulinek123 tohle ocenili.
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Mikeš, napsala jsem ti holuba, ale neexistuješ.
     
    Mikeš a -Jara05- tohle ocenili.
  15. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Taktéž dokončeno. Kolo tentokrát nepomohlo, navíc léto, sluníčko, dlouhé dny,... už jsem se bála že to tentokrát jen s vodou ani nedotáhnu. Ale nakonec jo i přes ten lajdácký přístup a ignoraci kola.

    Hry se mi tedy nezdály moc lehké, některé jsem musela prodlužovat kočkou a asi 3 jsem musela opakovat celé když jsem se dostala do matové situace. Makronky a dortíky mi šly mnohem líp, bavlnky pro mne byly nějaké míň přehledné. Možná to horko, asi to chtělo více ledu do pití. Ale hra mě bavila a mám radost že mám doma i tu pikolku.

    A kolo štěstí si ze mne vystřelilo, když mi dnes ráno, hned po dokončení akce, nadělilo +100%. To mě docela pobavilo, protože ve staré akci mi to už nepomůže a do nové bonus vyprší. Ale samozřejmě ho využiju na oživení stodoly, takže lepší aspoň takový bonus než žádný.

    Jo a hvězdičkové mince navíc jsou super, jednak je to lepší varianta než když mám stále co kupovat ale není za co, a jednak dostanu při výměně pěkný balík BZ i KR. Takže za mne spokojenost.
     
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hezké poledne a dobrou chuť, pokud obědváte. Mám komplet hotovo. Musím ocenit, že tentokrát byla akce jednoduchá - za to má RT velké plus a palec nahoru. Čas na minihru s řádkem do stonku byl úsměvný a já jej velmi oceňuji. Přiznám se, že např. makronky bych bez nápovědy nedala. Ty mi přišly místy opravdu těžké. Klubka byla jednoduchá a pohodová. Samozřejmě vnímání obtížnosti je individuální. Každopádně takto si představuji ideální akci - v pohodě a bez stresu.
    Jela jsem MJS a voda. KŠ mi bonus nedalo. Bonus jsem měla 24 hodin ze svých zásob. Kytek mám dostatek - počítala jsem, že budu muset opakovat.
    S akcí jsem spokojená. Micka je moc krásná. Hezký den všem.
     
  17. besineček

    besineček Pisálek fóra

    Tak akcička úspěšně dokončena až po pikolku, úplně na pohodu ;) a ..... dívám se, když tak dopěstovávám mrkev, pšenici, seno a salátek, že z dlouhodobek na začátku mi vypadlo 5 "vajíčkových časovačů" a za celou dobu akční a ze stromů 18 kočičáků ..... teď za poslední 3 hodiny základního obilíčka a zeleninky už 12 xD .
    Uffff, ještě že jsem zvládala dokončit minihry i bez nich :p.
     
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahoj, stonka hotová, aj keď všetky už nestihnem.
    Ďakujem za dobré duše, ktoré poradili s 32 a 33:inlove:
     
  19. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Taky chválím, příze byly obrovské, dobře vidět, barevné odlišení proti makronkám lepší. Čas příznívý, skládání na procvičení zápěstí, jednoduché. Pohodová akce v pohodovém odpoledni.
     
  20. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Jj. Také chválím grafiku. Velké a přehledné :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.