Pohodové odpoledne (15.8. - 21.8.2024) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 14/8/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. marcela159

    marcela159 Pisálek fóra

    nastal problem? preskladávať nejde >:(>:(
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  2. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    marcela159 sice z tvého popisu není poznat, co máš konkrétně na mysli, ale tipuji, že by to mohlo souviset s tím, že přízi lze položit pouze na přízi stejného druhu nebo do prázdného košíku. Pokud to není v aktuální situaci možné, tak se musíš vrátit pár kroků zpět nebo minihru ukončit a začít znova jiným způsobem. V tomto případě se nejedná o chybu. Je to součást minihry.
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tiez som vcera zaregistrovala ze mam malo * na to co som odohrala, no dnes boli spet, asi si zasli na vandrovku xDxDxD Napestovane mam,zomlete tiez a som v polovicke :) musim povedat,ze zatial to ide ako po masle casovac som pouzila iba raz, lebo som zaciatok zvrzala ale nakoniec som to dala :music: dnes budem mat hotovo a zajtra sa budem venovat bosorke, Ks bolo k nej skupe :cry:bonusy nema,ale ma 1Jacka a skusim este zajtra Ks ci sa nezlutuje nad nou :) Rychlikom posielam gratulku a ostatnym drzim palce nech sa doplazia tam kde si urcili ciel :)
     
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    pěkný podvečer.
    Ale jó. O proti minulé akci, je tato "procházka" na pohodu. Docela mi to jde. Napěstováno by bylo, ale ach ta pajdátka :sleepy:. No nevadí. Dala jsem dlouhodobky a ono to napadá. Vždyť akce teprve včera začala. Jsem na 32/40.
    Hotovsonům gratuluji, ostatním přeji pohodovou a klidnou akci. ;)
     
  5. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Chjo, mám dojem, že není FAQ úplně nejlépe popsáno:
    Hraji např. 7. hru. Dodělám, přidělí mi to 20 hvězdičkových mincí, ale napíše, že nebylo hotovo včas. Tj. na herním plánu je žluté kolečko, ale šedá hvězdička. Odemkne se sice další herní pole, ale ta kočka, či co to je, se tam musí posunout RUČNĚ. Tj. pokud to člověk neudělá, spustí se mu znovu ta samá hra. Pokud ji v tu chvíli nedokončí kvůli časovému limitu, tak se nestane nic, časový limit nula, ale jde hrát dál, hra se nezavře. Hra se zavře až v okamžiku, kdy ji hráč zavře sám křížkem. V tu chvíli se objeví okno, že se získá jen částečná odměna. OK, odklikne se (předpokládám, že v tu chvíli se dostane těch 15 hvězdičkových mincí, ale vzhledem k tomu, že už se na daném herním poli získalo dvacet, tak smolík). Pokud se znovu pustí ta samá hra na stejném herním poli a dohraje se v časovém limitu, hráč dostane tu hvězdičkovou odměnu, co předtím nezískal.
    Takže sice odehráno devět sušenek, ale stále se stojí na sedmém poli, pokud hráč neposune figurku ručně. Fakt díky za zbytečně hrané dvě sušenky :-(
    (toto se mi stalo, snažím se to popsat co nejpřesněji. V tuto chvíli to rozhodně nehodlám pokusně zkoušet znova, jak to doopravdy je)

    Tipy, jak na rychlé splnění akce, tu taky nikdo nedá :)))))
     
    Naposledy upraveno: 16/8/24
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Psala jsem že přes víkend budu pěstovat a v pondělí hrát, ale vše bylo nakonec jinak :music:
    Zatím takto [​IMG] a pokud vše půjde dobře dokončím zítra :) Hlavní byl stonek, vše ostatní beru jako bonus ;)
    Žádné problémy jsem nezaznamenala, i když se mi 3x podařilo zaseknout :wuerg: Asi únava materiálu xD
    To jsem ale hned napravila :p Skládání bylo tentokráte určitě jednodušší :)
    Přeji všem krásný nadcházející víkend :inlove:
     
  7. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    a je hotovo
    upload_2024-8-16_20-42-1.png

    klidně můžeš ... kolikrát chceš, ale další odměny nedostaneš :)

    upload_2024-8-16_20-45-16.png
     
    Naposledy upraveno: 16/8/24
  8. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Nešlo se přihlásit asi dvě hodiny !:mad:
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  9. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Pohodové odpoledne bylo opravdu pohodové a já mám hotovo [​IMG]
    [​IMG]
    Gratuluji všem rychlíkům , přeji všem vespolek nejen pohodové odpoledne ,
    ale i pohodový celý víkend a úspěšné zvládnutí celé akce .
    [​IMG]
     
  10. Evelynka

    Evelynka Zelenáč fóra

    Zdravím, můžete mi prosím někdo pomoci s číslem 13? Děkuji
    Edit: už dobrý, udělala jsem si čtverečky z papíru a vyzkoušela to nanečisto.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/24
    babina51, modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Dnes mě to neukazuje odměny po splnění úkolu.
     
    Naposledy upraveno: 17/8/24
    babina51 a -Jara05- tohle ocenili.
  12. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj jana151049, a neplniš opakovaně ten samý úkol ?
     
    babina51, lacrima a bačkora85 tohle ocenili.
  13. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Neplním,figurka se přece sama posouvá.A proč mě nejdou dát koupené dekorky a stonek do stonku?Děkuji
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  14. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... pohodové ráno všem :) tak jsem to dnes ráno zfoukla rychle a byla jsem při mé roztržitosti mile překvapená, že to šlo tak dobře :D přepěstovala jsem, vajíčkový časovač nebyl potřebný a zůstalo hodně mincí, za které nemám co koupit.

    Spolu
    šel v pohodě i opeřený kocourek, ale poslední bude o padátkách a to bude asi delší pěstování, takže dekorky na baha půjdou do lišty :p držím palečky těm, co ještě bojují ;)


     
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

  16. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    jana151049: Pokud jsi nesplnila v časovém limitu a nezískala obě odměny, tak se figurka sama neposune :-( To se člověk nikde nedozví :-(
     
    babina51, modro.ocko22 a lacrima tohle ocenili.
  17. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    a ohlásí to nějakou chybu ?

    řádek budeš mít mezi nedokončenými
    upload_2024-8-17_11-4-33.png

    případně pomocí hledání

    upload_2024-8-17_11-6-51.png

    pokud nemáš a koupila jsi ... a nemáš je někde na ploše, budeš se muset obrátit na podporu.
     
  18. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Nemáte prosím někdo číslo 18? Jsem se nějak kousla a nemůžu dál o_O
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  19. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Bedlivé oko Mám tam jen "neúplné řady" a v pohodových mě to taky vrací do hry,a tam to taky nejde.Chybu to žádnou nevykazuje tak nevím.
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  20. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jana151049, podle toho co popisuješ tak řádek nemáš získán.
    musíš splnit level 32 této akce

    upload_2024-8-17_12-24-36.png
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.