Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    svecoles je najlepší, rus a maďarov sa nebojí, gratulujem všetkým, čo bojovali, na rok si to dáme znova:inlove:;)
     
  2. larelay

    larelay Analytik fóra

    Také gratuluji všem, co se zúčastnili, protože to je přece to cennější, než vyhrát (prý).
    Byl to letos mazec, to jsem nečekala. Osobně jsem ráda, že plním akce poslední den, takže klasicky bez přípravy, ale naštěstí ještě mám Postřikovací umění a laskavec s kaštanovým řádkem, ten jsem včera naštěstí ještě pro jistotu otočila, jinak to jelo strašně rychle dolů a asi bych se neumístila, kde jsem chtěla. Třeba příteli to nevyšlo, a ten se na rozdíl ode mne aspoň trochu připravoval, že si mlel krmivo, já ani to ne :(
    Uf. No, nevím, s těmi Maďary. Možná by to bylo pikantnější, kdyby se mezi ně vklínil Slovák, historicky to spolu asi máte všelijaké. Ale mohli zůstat spolu. Tak kdoví, co si připraví na příště, že je to baví...
    Užijte odměn a hlavně života, v plném zdraví :)
    A komu to nevyšlo, je to škoda, otráví to, ale za pár dní o tom nebudete vědět, jsou to přece ty omalovánky... určitě má každý v životě něco, na čem záleží mnohem víc :)
     
  3. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Všem co se umístili v TOP moc gratuluji a komu to nevyšlo nevadí příště to vyjde určitě
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Tak jsem zůstala tam, kde jsem chtěla: 2985 a výpliv 2987, loni podobné dodané množství stačilo na 1760.
    Všem, kteří ustáli umístění pod 500 a 1000 - veliká gratulace - jste úžasní, ale jsem lakomá Barka a ten adrenalin při konci akce - to by asi mé srdce nevydrželo a přeci jenom bych tady chtěla s vámi ještě chvíli být.

    Krásný den a pěknou hru!
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som nemal v pláne vybieliť stodolu.Keď som videl ako padám tak som sa s tým zmieril a skončil som na 1756 mieste.Nechcel som s tej 3000-ky vypadnúť keď som už do toho išiel.A to čo som do suda nasypal pred koncom úplne stačilo.Gratulujem všetkým čo sa udržali.O rok to skúsime zas a znova;);).
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jara - adrenalin to tedy opravdu byl, i když jsem měla své jisté :D, tak jsem jela až do konce na vedl. farmách a evok15 mám pod 500, tak docela úspěch
    Gratulka těm prvním z Česka a Slovenska, jste úřasní :inlove:xD a jdu se ještě podívat na výsledky, chci vědět, jak dopadli Maďaři, nestudovala jsem je
     
    Naposledy upraveno: 13/1/22
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    svecoles jim to tam kazí jinak je tam HUNGARY :D :D
    [​IMG]
     
  8. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Ahoj všem
    Tak jsem si to taky zkusila. Chtěla jsem být v TOP 3000, což se nakonec povedlo. I když to byl fičák, umístění 2832 mne uspokojilo.
    Jde přeci o hru. Všem TOPkařům gratulace a úplně všem hezkou hru.
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím sousedko,tak jsme skončily těsně vedle sebe.Nejvíc jsem tam sypala stromy a šlechtěnce,nějaké plodiny jsem i dokupovala.Jinak gratulka všem,co se zúčastnili.;)
     
  10. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja som dodával iba akciové predmety, niečo cez 90.000.000, takže budúci rok to nebude lepšie. Nahádzať tam zásoby bez istoty umiestnenia je pre mňa zatiaľ zbytočné, keďže je predo mnou ešte veľa úloh v Družstve. Možno o 5-10 rokov to skúsim :).
    TOPkárom závidím, čo to trepem :D, GRATULUJEM ;).
     
  11. matýsek1991

    matýsek1991 Rádoby autor

    Dobrý den, můžete mi někdo sdělit jestli je uveřejněn seznam hráčů z dožínek? Nebo kde ho najdu?
     
  12. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    matýsek1991 v časomiere nájdeš zoznam hráčov z dožiniek.
     
  13. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Veliká gratulace všem co se účastnili:):)
     
  14. martinek37

    martinek37 Perspektivní autor

    Gratulace všem zúčastněným. Neskutečná jízda včera. Rus to tam Maďarům pěkně rozboural, navíc pár minut před koncem.
    Jinak já to cca v půl devátý vzdal, takže něco nakonec zůstalo jako základ na příště. Nakonec jsem za tu tisícovku rád. Přeji také všem pěkný nový farmářský rok. :)
     
  15. dorotea14

    dorotea14 Rádoby autor

    P+kně prosím, poradí mi někdo kde se dá nahlédnout do výsledků Podzimního festivalou krásy, zaspala jsem a před dokončením jsem nestila zjistit, kde jsem vlastně skončila, děkuji za radu
     
    davidson00, modro.ocko22 a DANKA722 tohle ocenili.
  16. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    dorotea14, v časomiere, ešte 151 hodín to tam bude;)
    [​IMG]
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    taky jsem nevěděla kde hledat.A moje umístění?Jsem spokojená a to jsem neměla dost nachystáno;)Kdyby bylo umístění do 2000 tak to by bylo fajn.Leč rok je dlouhá doba a zapomínám syslit:D
     
  18. evinana

    evinana Znalec fóra

    mám prosbu na modíky zda je nějaká pomoc. Moje sousedka se nemůže přihlásit na farmu z důvodu zablokování farmy administrátorem. Evidentně to souvisí s kontrolou účtů této akce. Tvrdí, že se žádného podvodu nedopustila, žádný podpůrný program nebo tak něco aby mohla ovlivnit soutěž čemuž i věřím. Sousedky jsme léta tady na farmě a vím že by nepodváděla. Jedině jí jiná sousedka s kterou mají stejný trh pomáhala tím, že jí prodávala levně zboží. Ale takto si lidé zde pomáhaly přece i předešlé roky, to přece nemůže být bráno jako důvod k blokaci. Jde prosím nějak ověřit zda nedošlo k pochybení. Jedná se hráčku tetka00.

    P.S. píši to sem protože se to týká této akce, jestli to patří jinam tak se omlouvám

    edit-pezt: děkuji...ale jak, prý nemá nikde tlačítko na podporu ani na fórum. Volala mi to na telefon a to mě napadlo hned ta podpora, ale prý to tam není.

    edit2- pezt tak teď už prý přihlásit jde, asi už je to OK. Zřejmě dělají dvoje kontroly nebo co. Tak ať maká tetka jedna, stodolu má prázdnou jako já xD
     
    Naposledy upraveno: 13/1/22
    modro.ocko22 a -Jara05- tohle ocenili.
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evinana

    Tvá sousedka se bude muset obrátit na herní podporu, tady to nevyřešíme.

    Fajn hru pezt
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jediné co mně mrzí, že jsem včera ztratila nervy a naházela tam spoustu věcí, co jsem neměla v plánu. Stodola tedy vymetená, a pětistovku jsem neudržela, i když moc nechybělo (nakonec jsem na 569. místě). Co se dá dělat. Do příští topky půjdu s laskavcem, tentokrát jsem skončila těsně před ním a tak jsem většinu hodnoty stejně nahnala pohankou (a z Baha santalovníkem a jukou). Na tuto topku jsem se začala připravovat odhadem až v říjnu, měla jsem první půlrok loni k farmě mírný odpor a plnila jsem jen akce a jinak mně to moc nebralo. Tak uvidíme, jestli mi nadšení vydrží nebo mne to zase přejde. A poučení do příští topky - zásoby házet až ke konci, kdy se reálně prokáže, jestli na to mám. Ale udržet se bude extrémně těžký :)
     
    Naposledy upraveno: 13/1/22
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.