Podzimní festival (6.1.2022 - 12.1.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evinana

    evinana Znalec fóra

    a já to vzdávám, každou aktualizací padám o 15 míst:(nemá cenu pokračovat a ještě si to u toho počítat. Škoda, narvala jsem toho dost.Ale co, vše se napěstí a nachová
     
  2. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Tak smůla. Těch zbytečnejch zásob, co jsem tam naházela! Že já se neudržela. Musela bych stodolu vymést do posledního drobku a myslím, že ani tak by to nestačilo. Poučení pro příště :(
     
  3. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    No - je to šupec... Čeká nás posledních 20 minut.
    Zatím 4.000.000.004 a 199. místo...

    10 minut do konce a 228. místo... Snad to vyjde.

    22:00 a konec!!!
    [​IMG]
    Ani jsem netušil, že se tak krásně trefím...
     
    Naposledy upraveno: 12/1/22
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jene, už jen čtvrt hodky a můžeš jít spát 8)
     
  5. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak Maďaři to asi zas nedají frajer tam skočil se 150 miliardy :D
     
  6. barca279

    barca279 Vážený autor

    tak madari hlavy v smutku
     
  7. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Tak rozdíl loňského a letošního 3000. místa je cca 65 milionů protihodnoty navíc :cry:. Budu se muset letos pěkně smýkat, jestli chci jít příště do top1000. A já chcu :D8).
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zmetek. Já bysem to tam nedala, aj kdybysem měla.
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vždycky se najde nějaký provokatér ;), ale pořád je to super.
    Červení s azbukou se taky šikovali.
     
  10. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Tak nakonec 1039 jdu se vybrecet do kouta :cry:gratulka vsem v top 500a1000
     
  11. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Třeba je to mezi Huny maskovaná k.tynka. Všichni jí tu vždycky láli, tak letos zůstala v závětří druhé desítky a nacpala tam záškodníka :D. Ale podle erbu je to spíš zástupce velkého bratra na východě.
     
  12. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Uff, splnila jsem si svou dávnou metu, když jsem sledovala své první dožínky v roce 2012 ;)
    obdivovala jsem jak někdo může mít toliko proviantu.

    Kouzlo, kdy farmáři podporovali své hrdiny v topce, bylo nezapomenutelné.
    A tehdy jsem si řekla, že jednou budu mít minimálně od vše stájí 3x růžové upnutí
    a umístím se v topce do stého místa....

    Po deseti letech mám splněno :D
    Juch a teď abych si hledala nový cíl :D
    co třeba sfouknout všechny úkoly v družstvu?
    Vtip to nedám ani omylem :D :D :D
    [​IMG]
    Děkuji!​
     
  13. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Sousedko, gratuluji! Co třeba příště počechrat Maďary :inlove:xDxDxD? Už jenom pár nul navíc a máš to tam ;).
     
  14. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Nakonec jsem se v TOP 1000 udržela. Na běžnou zásobu farmy jsem sahat nechtěla (jsem hamoun), tak jsem si připravovala několik položek, které jsem cíleně rozmnožovala. Oproti loňsku bylo potřeba na stejné umístění téměř dvakrát tolik, zásoby nestačily a tak jsem nasadila plán B. Obětovala jsem cca 400 PL, ale kolo se mnou nekamarádí, tak z toho bylo jen 4x 100% a 5x +1. Přidala jsem ještě 100% na rostliny do zlata a točila jsem laskavec na pohopolích - 103ks z pole. Postupně jsem dodávala, ale stejně jsem klesala. Nejhorší bylo posledních 20 min, kdy mi zmizela informace o tom, kolik přihazuji. Tak jsem pro jistotu ještě 50.000 laskavce přihodila a vyšlo to.
    Ńaštěstí mi bonusy na 100% vydrží až do zítřejšího večera, tak budu mít výhodu na začátek další akce.
    .
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Sousede, tak teď jsem si prskla kafe na monitor :D :D :D
    Díky, do další dekády to snad dám :D :D :D :inlove:

    S celou farmou, stodolou, pozemkem, hypotékou a přihodím i modré z nebe :D
     
  16. raddre

    raddre Baron fóra

    tak já to nakonec prošvihla, zasekla jsem se u knížky a když jsem jukla na monitor byla 1012 a 22min. po uzavření, to jsem měla nachystáno 50tis. laskavce pro případ nouze, tak aspoň splním jeden z úkolu v družstvu,
    anickamalirka moc gratuluji ke krásnému umístění
     
  17. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Byl to letos fičák. Minulou TOpku jsem jela poprvé a skončila v TOP 3000 páč jsem nebyla připravená, jela jsem ji z náhlého popudu.
    Tentokrát jsem ji dělat nechtěla, leč vnoučata mě nutila a přemlouvala. Měla jsem zuby na TOP 500 a delší dobu to vypadalo nadějně, v poledne mi klesla čelist. Tak mám jen příčku 667, nedá se nic dělat, ale TOP 1000 také není k zahození.
    Náladu mi spravil další florenovník z piccolo zázračné bedny.
    Všem umístěným posílám velkou gratulaci. Eva
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Všem co se umístili v TOPce velice gratuluji ;)

    Fajn hru pezt
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak já to prospala a jsem pod 500 xD xD přišla jsem o haluz :p
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky všem velká gratulka a komu to letos nevyšlo, tak držím pěsti, ať to vyjde příště ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.