Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Souhlas, neukazuje, už druhý den. Další důvod proč neklikám, max. jednou za den se něčeho zbavím.
    Z fóra se mi před chvílí stala černá obrazovka, F5 a už jsem tady.
    dencice: Máš to přímo vpravo při dodání do TOP, stonek si musíš zasloužit. Pochybuji, že na něj dosáhneš.
    Tak a mám to, trpím samomluvou, dobře mi tak.
     
    Naposledy upraveno: 20/11/23
  2. law222

    law222 Rádoby autor

    Ahojky všem:)
    Chci se zeptat,co musím aktivovat kromě kaštanového řádku,aby jsem měl okamžitou sklizen vyšlechtěné rostliny.Díky
     
  3. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj law222
    Zpravidla je třeba dát do zlatého slotu Bílou nevinnost a Vánočku (řemeslné produkty), to by mělo stačit (pokud tedy máš aktivovanou runu na Stromě moudrosti, která ti zvýhodňuje použití SH z koeficientu 0,5 na 0,4).

    Samozřejmou podmínkou je mít patřičně vyšlechtěnou rostlinu - např. laskavec s Láskou k SH sníží čas s SH o 25%)...
    Vše o šlechtění rostlin nalezneš zde.
     
    zejdy66, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, už mám v pravé ruce křeč, jak furt klikám na jednotlivé dodávky do TOPky. To je děsběs, kdyby se alespoň dalo označit víc druhů a pak odkliknout. Takhle položku po položce, vypisovat množství... Už z toho blbnu víc, než su blbá v běžném režimu... :)
     
  5. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    ve výsledkově listině už 2 rok postrádám farmu JZD Šestajovice
     
    -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    mija.kecka, to bude tím, že kuželka s farmou seknul...
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  7. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Náhodou, včera v TOPce byl. Až jsem se lekl.
    A tenis se taky hraje dál.
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Včera jsem seznam neklikala, klikala jsem zásoby xD I teď klikám, ale marně, padám a padám na žebříčku. Snad se v té tisícovce udržím, až dnes doklikám zbytky ze stodoly, už budu jen sledovat vývoj, nemám kde brát ;)
     
  9. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    Škoda že nie je niekde v stodole spočítaná protihodnota všetkého čo tam je :D to by ma zaujímalo ale počítať ručne to určite nebudem :eek:,
    a to rozdelenie desivých vecí by mohli už nechať nastálo :D
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Jsem se nakonec rozhodla TOPky účastnit ;)
    Uvidíme na jakém místě skončím a jestli to bude stačit alespoň na TOP 3000:music:
     
  11. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Ahoj farmári, tak som sa tiež rozhodol zabojovať o riadok v TOPke. Tento rok sa zúčastním v TOPke po prvý krát vôbec.
    Uvidím či mi to bude stačiť.
    Držím palec aj všetkým ostatným.
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    anakonda24: Hodně zdaru, ať to vyjde do 500. Už jsi v seznamu?, asi jsem přehlídl.
    Kdyby to chtělo ze zásob naskákat samo, to bych byl rád, klikání mě nebaví.
     
    bačkora85 a kutilka70 tohle ocenili.
  13. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jsem zvědavá, jestli to udržím. Ještě můžu něco nasypat, ale nechce se mi to přehánět :). Zítra to bude jízda.
     
  14. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Pitrýsek47 aktuálne som na 70 mieste, ale to ešte pôjde veľmi dolúúúúúúúúúúúúúúúúúú
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    anakonda24, bude.Tedy pokud se nemýlímxD Vedeme mě k tomu jednoduchá úvaha. Již minulé ročníky jsme měli manty, vážky dokonce vylepšené a laskavec. Přitom do TOP 5OO stačilo necelých 6 miliard. Letos přibyla sice obludná zvířata na farmě, ale je tam jedno ale... mít dostatek dekorací a krmiva. Protočené PL jsou jen o náhodě. A mlýn za rok i když tomu všechno podřídíš je stejně schopen namít jen určité množství. Možná že fungují dotační farmy jako blahé paměti u javorové šťávy, ale při pohledu na trh se mně to nezdá. Ale to se dozvíme zítra ;)
     
    Naposledy upraveno: 21/11/23
  16. miska006

    miska006 Pilný autor

    Dáš 79 ks rohatá ovca na jednu plochu,zapneš tie 4ks postrikovacie...Do slotov pridáš 100% pre zvery,odklikáš všetky trhače trávy(dekorka) ,pretočíš nejakých 300-500 ks PL (CTRL+Esc) a si niekde za 1ks krmiva na 30-50 zvierat za jednu ovcu na ploche...
    79 ks oviec na ploche * napr.30 ks/1 ks krmiva=2,370 ks roh.oviec za 5 sekund...
    Máš povedzme 7,900 krmiva pre roh.ovcu=237,000 ks *23,904=5,665,248,000
    Kolko ti to trvá? 5 sekúnd *1,000 odkliknutí,cca hodinku a pol,nech"nežeriem"...2 hodiny..
    A osobne si myslím,že hráči majú určite viac než 30k krmiva pre rohaté ovce...a cez navýšenia sa dostanú určite vyššie ako na 30 ks zvery za 1 ks krmiva...
    Aj keby to nerobili na jeden krát ale priebežne počas roka by postupne navyšovali počty rohatých oviec pri zapnutých postrikovacích..+trhačov trávy,dostanú sa niekde k 50 miliardám a viac len za rohaté ovce..A kde máš manty,vážky,tur domáci...Kde máš miliony ks láskavca cez gaštanový riadok...
    Len to proste chce prípravu...a trochu šťastia na tie postrikovacie...cez piccola debny...
    A to ja bohužial nemám...
    Takže sumár...Po x-rokoch kde som každý rok bol TOP500 sa tento rok bohužial do tej 500 nedostanem..Mohol som cez gašt.riadok napestovať cca 3-4 miliony láskavca,ale to už proste nestačí...Zvery a hlavne postrikovacie...jasne dotlačia hráčov do 500...Samotný láskavec už nestačí...
    A tie sekunárne farmy,resp.pod jedným menom hráči ktorí budú v Top-ke kde budú iba za menom iné číslo ale defacto to hraje jeden hráč,max.jedna rodina,resp.nejaký domov dôchodcov v Nemecku..Čo už,nikto nás nenúti hrať farmu,pokial máme pocit že tu vládne nejaká doskriminácia hráčov ktorí sa snažia hrať poctivo...skončiť môžme kedykolvek...
    Nielen hra má ďaleko od rovnakých a spravodlivých možností pre všetkých...Pozrite akým smerom sa uberá svet...
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Zdravím všechny účastníky zájezdu. :)
    Od včerejšího poledne jsem spadla víc jak o stovku míst. Momentálně jsem na místě 909. Tu tisícovku asi nedám, měla jsem být pilnější xD
    Co už, posvícení není každý den. Probrala jsem farmu k životu vždycky, i teď se na tom už pilně pracuje. Holt jsem jako nováček, jen s výhodou zásob stájí, výroben a stromů v liště. Akorát ty rostlinky teda musím na pěstování kupovat, no. Ale téměř třičtvrtě miliardy na krejcarovém kontě mi umožní farmu obnovit. Zdroje už do TOPky vrážet nebudu, co bude, to bude. Když se udržím v tisícovce, budu ráda, ani jsem nepředpokládala, že ten můj záhumenek takovou hodnotu vydá. Když se propadnu níž, věšet se nebudu. 8)
    Držím pěsti našim i kolegům ze Slovenska. Natřete to těm ostatním :inlove::inlove::inlove:
     
    Naposledy upraveno: 21/11/23
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Začíná nám krapet přituhovat.Momentálně na 500 místo je potřeba skoro 7,5 miliardy protihodnoty!Dohodil sem na 15,6 a budu vyčkávat!
    Jinak už sem to psal na jiném místě,že to celý potentovali!Laskavec je dávno za zenitem.Je to skoro,jako bych chtěl jít v dnešní době do TOP s kdysi velmi populární javorovou šťávou!:cry:
    Jestli už není konečně na čase, celou tuhle taškařici zrušit!:p
     
  19. milteska

    milteska Expert fóra

    a já si asi nechám ty akční předměty proplatit,odměny jsou slabé-za hodně vloženýho vypadne bedýnka skoro s ničím. Ušetřím si letos nervy,vloni mě to během poslední hodiny vykoplo mimo 3000,takže snažení přišlo nazmar
     
    Trepifajksl a kutilka70 tohle ocenili.
  20. 1.xena.

    1.xena. Zelenáč fóra

    Od včera večera se mi do topky nezapočítávají žádné věci, co tam dávám, ale přitom ubývají. Prosím o pomoc, žádná pravidla jsem neporušila a nechci zbytečně vypadnout z top 3000.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.