Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Občas tam něco hodím, přibude bedýnka a pořád jsem v TOPce ;)
    Mám nastřádané nějaké plody z Baha, tak uvidíme jestli je tam nakonec nehodím všechny. Že bych se letos zúčastnila :music:
     
  2. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Rád bych se udržel v tisícovce, ale potřeba budou tak 2 miliardy protihodnoty -.-. Mám, ale (zatím) nedám :p.
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som skromna,zaklad mam a to mi staci ;) bosorka sa tiez blizi k zakladu :music:
    Vsetkym co sa pustili do plenenia stodoly drzim palce :) Ja by som ju vyplenila asi celu a aj tak by bolo malo :cry:
     
  4. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj Y_n_O,
    mysliš jako vysypat celou stodolu ? :)
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ano, myslím jako vysypat celou stodolu, z komodit, co jdou dodávat. Já už to klikám půl dne a furt to nemám dodané. 8)
     
  6. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Něco jsem nasypal, ale nebaví mě odklikávat, např.mléko (kravské), chci dát další mléko (kozí) a šup jsem na první stránce zvířat. Zásoby mám, ale tohle nedám. Jedině si za rok nastřádat 1-3 komodity ve velkém množství a nasypat je najednou.
     
  7. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    [​IMG]
     
    fany2020 tohle ocenil(a).
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Zkusím to napsat do podnětů na vylepšení na další rok :)
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Bedlivé_oko: Díky, je to otrava, není problém dodat třeba nářadí, tisíce lapačů pírek, košíků atd., na nic nejsou ( pro mě), vyskakují z beden, ale pořád překlikávat, to je něco. Kdyby aspoň jedna stránka zůstala "stát", ta, z které chci dodat.
     
  10. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akci mám hotovou,ale do Topky nejdu.Jen jsem tam dala akční co mi zbyly.
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pitrýsek47
    Řekl bych,že náprava bude sjednána ""již brzy" , tedy nikdy!:cry:xD
    Jelikož farma je krapet s formy,tak sem raději už něco přihodil.Taky bych už nemusel přihodit nic!o_O
    [​IMG]
     
  12. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    kaolín11: Ale snaha je, co na to RT je jiná :D, budeme se těšit.
    Super, to dáš. Já na to nemám nervy ;).
     
  13. drah_omir

    drah_omir Rádoby autor

    kaolín11
    Jelikož farma je krapet s formy,tak sem raději už něco přihodil.Taky bych už nemusel přihodit nic!o_O
    [​IMG][/QUOTE]

    No ja stále váham či začať plieniť stodolu alebo nie :D, myslíš že to bude stačiť na top 500, lebo jediná skutočná odmena je riadok, odmeny pod 500 ma nelákajú takých bední mám v lište neúrekom :D:D a nechcem vymeniť pol stodoly za účasť v top 3000 :D:D
     
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jak sem psal,mám nachystáno 20 miliard jen ve zvěři,nějakej ten laskavec se také najde.
    Hodně bude záležet na tom,kolik hráčů má k dispozici okamžitou sklizeň zvěře.
    Určitě i hodně hráčů to tam bude mrskat až poslední den.Minule sem takhle projel TOP 500 !:cry: Byl sem zrovna na dovolený a už sem se k tomu nedostal.
     
  15. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kaolín, nemyslím si,i když se můžu mýlit. Je to moje teprve 4 topka a šla jsem do toho až s vědomím,že mám co přihazovat. Ale pokaždé to bylo, že jsem musela přihodit stejnou protihodnotu jako počátečný vklad.Karty jsou rozdány a hlídá se pořadí.Trochu nám to letos stěžují maďaři, po zkušenostech z minula se tváří neviditelně, ale je jich v první stovce už 4O. Takže všichni.Pokud si někdo nechává rychlochov nebo sklizeň až na poslední chvíli, tomu moc nevěřím,přesuny byly jen o desítky míst.Ale jak jsem napsala, můžu se mýlit:)
     
  16. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Tak jsem včera ještě raději přihodila, snad to bude stačit, nechci dávat víc. Myslím, že to ještě bude hodně zajímavé, jak píše Gordonka tak maďarů je tam hafo a řekla bych, že se tam formují i němci a může to s pořadím ještě pěkně zamávat, taky spoustu hráčů vyčkává a háže to až ke konci. Stoneček je pěknej, to je velké lákadlo, taky ho nutně potřebujuxD. Tak držím palce všem kdo bojují ať se udrží:inlove:
     
  17. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Neukazuje se mi v TOPce, kolik jsem přihodila. Včera to šlo a dneska musím čekat, kolik mi to přičte po aktualizaci. Je to jen problém u mě, nebo je to u všech? Děkuji za odpovědi.
    A mám opět problém s přihlášením do fóra. Několikrát mě to vyhodí, než se mi podařilo se sem dostat... To je dneska den...
     
  18. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Včera jsem nebyla na příjmu a dnes mohu jen konstatovat Ach, jak hluboko jsem klesla.
    Počkám ještě do středy ráno, jestli budu mít šanci na udržení v TOP 500, abych si zbytečně neyčerpala všechny zásoby.
    Mám také problémy s přihazováním, není odezva, seká se to.
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    findy22 - ahoj,
    přihozená protihodnota se nezobrazí, pokud se hráč odhlásí a znova přihlásí před provedením aktualizace topky.
    Ale vše je započítáno.
     
    kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
  20. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Ahoj Skali,
    protihodnota se sice po aktualizaci přičte, ale při příhozu se nezobrazuje. Zkusila jsem i jiný prohlížeč.
    I tak děkuji za odpověď a přeji hezký den.
     
    Skali tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.