Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Kombajn Ti zasadí pouze tolik polí,kolik se na plochu vejde. A na speciální plochu se jich vejde méně. Zbytek doplníš 1x2 a 1x1. Pokud už máš vyzvednutý balíček, tak osadit plochu 1x1. Bez balíčku je jedno, jaké pole na ploše máš.:)
     
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

  3. dementos.dementni

    dementos.dementni Aktivní autor

    problém je v tom že tam má být 128 polí 1x1 dle FAQ, mě se jich podařilo položit pouhých 107.
    Ať dělál co dělám víc jich nepoložím.
     
    modro.ocko22, Trepifajksl a blocek tohle ocenili.
  4. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, došlo k prodloužení akcí a dostupnosti kompenzačního balíčku. Info naleznete v akčním vláknu a v oficiálních oznámeních >>ZDE<< a >>ZDE<<.
    V případě další kompenzace kvůli dnešní nedostupnosti hry Vás budeme informovat.
    Děkujeme za pochopení



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  5. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Do akce jsem se pustila, ale jestli půjdu do TOPky nevím :sleepy:. Tak velké zásoby nemám a odměny nic moc na to, abych zruinovala celou farmu. Možná budu "syslit" až do důchodu, kdy se budu moci farmě plně věnovat xD. Pokud do té doby farma vydrží, i když tak daleko to nemám a ten čas nějak rychle letí :cry:.
    Všem co se zúčastní budu držet pěsti (hlavně svým skvělým sousedům) :inlove: a těm co jsem nepoděkovala za gratulku k mému postupu se tímto omlouvám a děkuji tady a teď :inlove:
     
  6. -LABAKAN-

    -LABAKAN- Zelenáč fóra

    taky mám jen 107 políček místo 128 někde se stala chyba
     
  7. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, na akční plochu je možné umístit 128 polí 1x1, ale ve hře je chyba, která nesprávně ukazuju počet možných polí při použití kombajnu. Mělo by být dnes opraveno.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  8. anickavit

    anickavit Zelenáč fóra

    Pole na akcni plose uz je opravene tak fajn hru.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. stěby

    stěby Hvězda fóra

    První 4 košíkáři už si honěj triko v TOPce. Letos to asi bude slušný fičák :D.
     
  10. hansicek

    hansicek Expert fóra

    tento rok som zvazoval ucast v topke, vyhradil som si na to veci v protihodbote 15 000 000 000BZ, ktore mi v stodole nijako chybat nebudu, ale ked som videl tie odmeny, tak na 99% do toho nejdem, jedine že by to stacilo na na top500 kde je stonka a floreny o com vsak silne pochybujem. Kľudne k odmenam mohli prihodiť po 10 pikolo bedien, pri tom co z nich poslednou dobou pada, by ich to moc nestalo ale vyzeralo by to opticky oveľa lepšie
     
  11. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Tak koukám že v TOPce už nejde jen o miliardy, ale máme tam první bilion (snad jsem se v těch nulách neztratila..) a to teprve začala. Abych udržela alespoň důstojný krok, musela bych tam narvat celou farmu i s počítačem, notebookem a co já vím co ještě. Takže budu sledovat, v klidu si pěstovat, a uvidíme co se z toho vyvrbí....
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jj, bilionář na prvním fleku. To už jinde jsme, to je jiná vesnice...

    Něco tam naházím, abych dostal bedýnky, ale hrotit to nebudu. By mě zajímalo, kolik miliard BZ bude stačit na 3000. místo, když to nahoře na kopci hned první den takhle lítá :music::wuerg:.

    A Čehúni zatím nic. Asi syslí :D:inlove:.
     
  13. hansicek

    hansicek Expert fóra

    kupit akcnu za slachtence sa oplatí vzhladom na zisk protihodnoty pre plnenie nadstavbovej casti akcie. Výmenný kurz protihodnoty dodanych slachtencov k protihodnote kupenej akcnej je veeeeelmi výhodny. 1ks akcnej=5000 protihodnota a napr. 1 kacer=1000protihodnota, pricom 1kacer=3 akcne
     
  14. Erča101

    Erča101 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky všem, do TOPky sámo jdu a to letos již po desáté :D
    Svůj cíl být nej nej jsem si splnila v roce 2015, kdy jsem byla na 17.místě :inlove:

    A od té doby se už jenom vždy hlavně zúčastním, jak říkám od začátku - jenom jako prestižní záležitost, protože odměnami se nikdy nepředali.xD
    Všem, co půjdou do topky, držím pěstičky a užijte si to :)
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Základní část hotová :)
    [​IMG]

    TOPky se jen tak omylem účastním, jde mi hlavně o získání nějakých těch bedýnek ;) Nic jiného v tom nehledejte :music:
     
  16. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kutilka70
    Ano, ano - již tě tam vidíme. První 3 vlaštovky z Česka...:)
    upload_2023-11-17_14-25-56.png
    Tak ať se daří!!!
     
  17. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    U mě je to stejné, umelu latté a uvidíme co z toho bude. Určitě se nevydám, já lakomá Barka, ze zásob - to stačilo loni. Přeji všem hodně radosti ze hry.
    U nás už poletuje sníh a to mně opravdu nedělá žádnou radost, ale snad je ta pravá zima ještě daleko.
     
  18. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Kytka2001
    Nemám v plánu se zúčastnit. Určitě se tady najdou větší borci ;)
    Ale kvůli získání bedýnek tam určitě ještě něco přihodím :music:
     
  19. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Tak napěstované skoro je, ale skořice nějak nejde, musela jsem na baha zrušit chlívečky a dát dlouhodobku :p

     
    moncicak7070, kutilka70 a bačkora85 tohle ocenili.
  20. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Již loni sem to odfláknul,a teď když vidím,jak se to vyvíjí,tak snad ani do toho nepudu.:wuerg:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.