Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, ve FAQ je napsáno, že celá skořice padá na Farmě i na Baha, malá políčka nebo stromy a dlouhou. Přesvědčit se, že akce běží a sklidit.
     
  2. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK


    Ahoj, došlo ke změně oproti testovací verzi. Ve FAQ jsem opravil. Diamantový slot nebude potřeba. Děkuji za upozornění. 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  3. goro19

    goro19 Pilný autor

    Doufal jsem, že podmínky pro TOPku se konečně změní, ale zase marně. Zapojil bych se do ní, jenže to by byl nerovný souboj s těmi,
    co si za pomoci Postřikovacích umění naklikají neomezené množství zvířat s největší protihodnotou. Nenasbíral jsem potřebný počet
    dekorek a z posledních 16 Piccolo beden mi minulý týden nevypadla ani jedna. Budiž mi útěchou, že odměny v TOPce jsou čím dál
    mizernější.
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Uvidím, jak na tom budu s časem, zatím nevím, jestli mi platí rozpis směn pro příští týden, to se dozvím až po zítřejší slezině našich papalášů xD Ale pokud se mi povede naklikat akci, do TOP nasypu celou farmu, stejně jako minule. Aspoň pak zas budu mít co dělat, abych si naplnila stodolu na nějaký osobní limity ;)
    Našim spolufarmářům přeju, aby se jim dařilo, protože je neuvěřitelně příjemné, když taková mrňavá česko-slovenská komunita obsadí přední příčky a v celé třítisícovce má velmi slušné zastoupení :inlove:
    EDIT: akorát strašně lituju toho, že se nemůžou účastnit modíci. Byli by na špici. Namátkou superšéf s dobrou taktikou pezt, myslitel Dob, trpaslíkovej systematickej Lister, Skali, co se ničeho nebojí a jde do všeho o krok napřed... :)
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
  5. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Akce se zúčastním v základní části. Pak se posadím na lavičku a budu fandit českým a slovenským účastníkům TOPky. 8)
     
  6. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Určitě se zapojím, ale asi až s odstupem, až uvidím kolik bilionů protihodnoty letos bude potřeba na nějaké umístění. Ale můžu naprosto zodpovědně prohlásit, že kompenzační balíček mi tentokrát udělal mnohem větši radost než všechny odměny v TOPce...:inlove:
     
  7. dannger11

    dannger11 Expert fóra

    Tak už se zase nemůžu dostat na akční plochu,vůbec nikam :-(
     
  8. babi49

    babi49 Pilný autor

    Ten samý problém
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  9. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    mě to najede ale pak se to jakoby sekne, nejdou mi vzít bonusy, sklidit, nic
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
    Trepifajksl a maribeja tohle ocenili.
  10. ro_ca

    ro_ca Pisálek fóra

    ... sotva to začalo a už se mi to šprajclo. F5 nepomáhá. :eek:
     
    Zoufálkov tohle ocenil(a).
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj se spuštěním akcí došlo ke zpomalení hry RT na tom již pracují. Prosíme o trpělivost

    Přeji hezký den
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě se tedy nejde přihlásit vůbec.. chtěla jsem zasít a jít si zdřímnout páč musím nečekaně na noční, ale nejde mi ani usnout ani přihlásit :D je to prekérka :p:cry: Abych ten balíček kompenzační našla haha a aby šel aktivovat :p
     
    Naposledy upraveno: 16/11/23
    maribeja a moncicak7070 tohle ocenili.
  13. kytička62

    kytička62 Aktivní autor

    kdyby jen ke zpomalení hry, ale hra nejde načíst vůbec stojím na 45%
     
    maribeja a ro_ca tohle ocenili.
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Mno, dle očekávání. Odklikla jsem i kompenzační balíček a nic. Sklidila jsem jen na zkoušku pár políček a ńic z nich nevypadlo. Takže opět počkáme, však ono to bude "již brzy.."...(vím, trochu jsem si rýpla, ale nedalo mi to-prostě nechápu, proč spouští xy akcí najednou, tohle je výsledek)
     
  15. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    To je přece jasné, když se na to vrhne tolik hráčů xD ale jsem to tušila, protože jsem se rozhodla do toho jít dneska, nachystané bonusy a tak podobně :p :p

     
  16. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    já jsem vzal kompenzační balíček a s dalším čekám až to dají do stavu hratelnosti
     
  17. masožrout

    masožrout Zelenáč fóra

    stejný problém,také se opět nedá načíst na farmu>:(:mad:
     
    Kudrnová tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj masožrout, ano o situaci se ví. Mrkni >>ZDE<<


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    maribeja a moncicak7070 tohle ocenili.
  19. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    hm člověk příjde z rachoty a ani nemůže relaxovat u farmyxDxDxD takže vajgla cafffe a uvidíme
     
  20. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    porad dokola packalovexD
     
    maribeja a evainfo tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.