Podzimní festival (16.11. - 22.11.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Gratulka - velká- všem, kdož se dokázali vklínit mezi Maďary, Němce a Poláky. Takže mimo českým a slovenským hráčům i těm pár zástupcům ostatních států světa.:);)
    A osobně už si ťukám na hlavu při pohledu na ta první místa. Můj skrblík prostě nedovolí, vyplenit farmu do nuly. Prostě ne...
     
  2. eifel31

    eifel31 Zelenáč fóra

    Ahojky farmáři a farmářky. Poprvé jsem se umístil v TOP 3000 na krásném 2 932 místě. Vydržel jsem do půlnoci a pokud bych nepřihazoval tak to nemám. Prostě jsem si to hlídal. Už jsem začal pěstovat na příští rok.
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Hezké dopolko, tak závěr byl fakt HUSTÝÝÝ :D Všem zúčastněným veliká gratulace a velký obdiv našim statečným holkám na bedně - GordonSargent, michnaj, DANKA722 :D
    Komu se letos nepovedlo dosáhnout vytouženého cíle, přeji hodně štěstí v příští TOPce;)

    Peto121
    Díky moc za odkaz na krásnou tabulku, jsou šikovní ti vaši sousedé, mají u každého uvedenou i zemi, je vidět, že TOPka je pro ně TOPka :D
     
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Aj ja sa pripajam a gratulujem vsetkym zucastnenym a hlavne dievcatam :inlove: Ja som sa nezucastnila,nebol cas a ani nalada :(
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Velvyslanec fóra

    Ahoj. Celkem spokojenost 1.103 místo. Účastnila jsem se poprvé a stodolu se mi vyplenit nechtělo. Hlavní komoditu kterou jsem měla připravenou byla Pohanka a plody Neesie. Vše jsem doplnila pár kousky produktů z Baha a novou zvěří s vysokou protihodnotou z farmy.
    Možná, kdybych vyplenila celou farmu mohlo to být i do TOP 1000. Ale i tak dobrý ;)
    Gratulace všem kdo se účastnili :)

    P.S. Na příště budu už mít Laskavec :music:
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Když jsem procházel bezedným skladištěm, překvapilo mě, kolik tun balastu s minimální protihodnotou v něm mám. Ale když jsem rychle potřeboval vyvrhnout pár milionů, člověk by se uklikal. Budu muset změnit strategii - ne mít od všeho desetitisíce kusů, které při akcích stejně nejsou vůbec k ničemu potřeba, ale od všeho minimum a pak pár vysokobézetkových komodit hrnout kombajnem celý rok. Jenom se netěším na ty statisíce laskavce a vřesovištních ovcí :wuerg::cry:.
     
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, velká gratulace vám všem, kdo jste se zúčastnili Topky a umístili jste se ;).
    To já jsem letos byla ještě škrt a uvidím příští rok to asi také rozjedu a nahážu to tam;).
     
  8. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Já jsem zklamaná a naštvaná. Díky tomu hloupému konci jsem skončila na 526. místě. Gratuluji teda všem, kdo věřili RT a sypali zásoby, i když to nic nepřičítalo. Já si myslela, že se to ukončilo a že už to nemá smysl.
    TOP v letošním roce ukázala, že jestli chce někdo uspět příští rok, bude se muset celý rok strategicky věnovat přípravě. A já jsem teď tak znechucená, že mám pocit, že do další TOP nepůjdu, ale znám se, mám celý rok, aby mě to naštvání přeslo.
     
  9. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, všem zúčastněným hráčům chci poděkovat za výbornou reprezentaci naší komunity. Jste skvělí 8)
    Ti kdo se neúčastnili určitě drželi pěsti, aby se to našim TOPkařům povedlo.
    Ke konci to bylo hodně vyrovnané a ani se mi nechtělo věřit kolik je potřeba protihodnoty na TOP500.
    Ještě jednou velké Díky.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  10. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hlavně, že RT považuje průběh TOPky po 22. hodině za normální a téměř všichni jsou spokojení.
    Zřejmě není v pořádku vydat oznámení, že akce je prodloužená do půlnoci a pak ji prodlouženému
    času nepřizpůsobit, utnout ve 22 hod. a ani se neomluvit.
    Způsob volby dodávek do TOPky v tabulce, která hráče neustále hází na její první stránku se zvířaty
    atd. je opravdu "skvělý". To musela vymyslet moc chytrá hlavička.
    :(
     
  11. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Gratuluju všem, kdož se účastnili, těm, kdož se i umístili a vydrželi házet do sudu do konce. Já prostě nemohu sedět několik hodin v kuse a klikat a klikat a klikat. Takže na příští rok je jasno - na baha brachychiton a manta a na farmě voskovník a ta top ovce. A ostatní komodity holt mají smůlu:) A stejně to člověk musí vypěstovat na krmivo a ještě umlít. Laskavec ještě nemám vytuněný - pořád chybí láska k SH. Snad se to podaří do příštího roku.;)
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak to já jsem asi ***** jak jsem tu psala včera dodávala jsem jenom laskovec udělala jsem to tak v loni i letos, dělám to tak, že celý rok nevyužívám okamžitou sklizeň laskovce, jedině když potřebuji padátka, ale celý rok šetřím PL a SH no a při dožinkách protočím asi 1000 PL měla jsem s poho pole 274 a použila jsem 80-90000 sh a potom jenom klikám a klikám je fakt, že u toho strávím celý den, ale co už je to jenom jednou za rok, byl to masakr vloni jsem se umístila kolem 250 místa, letos 374 a to jsem tam dala jednou tolik, příští rok to bude ještě horší. Všem co se umístili gratuluji a kterým to nevyšlo nezoufejte. Toto mě ještě zbylo.

    [​IMG]
     
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj všem Topkařům co se umístili gratuluji. Ti co se v Topce neudrželi - nevěšte hlavu a příští rok to zkusíte znovu.

    Děkuji za reprezentaci CZ/SK komunity :inlove:

    Přeji hezký den
     
  14. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Také gratuluji všem vepředu, hlavně těm, co se umístili v první 500ce! Chtěla jsem se vejít do tisícovky, ale odměny nebyly až tak žhavé a rozdílné, aby mě to donutilo nacpat do bezedného sudu víc......osobně bych uvítala (a jistě i další hráči), kdyby byl ještě jeden mezník na 2000 - určitě by to bylo napínavější a víc motivující....
     
  15. VeraDekeresova

    VeraDekeresova Pisálek fóra

    Ahojte. Gratulujem všetkým, ktorým sa podarilo umiestniť na festivale.Hlavne mojim susedom DANKA722, PITRÝSEK47, JÁNLALÍK. Ja som sa zasekla, keď sa prestalo pričítavať, bála som sa vysypať z celej farmy. Inak by som zvládla do 500. Ale svet sa nerúti, Stačí aj 634 miesto. A ako naschvál včera od 7 večer stále u nás vypadával internet. takže hop, hop ďalej, navliecť galoše do budúcej bitvy.
     
  16. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Pěkný večer všem. Přidávám se s velkou gratulací všem, kdo se umístili v TOP500 - GordonSargent, michnaj, DANKA722, dinoalesi, .macca., kralz, Casey27, kaolín11 (fandila jsem, aby to letos vyšlo) a dalším.
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Je mi líto, že jsem nenasyslila těch pár milionů navíc, abych se udržela v tisícovce. Budu víc makat :)
    Nicméně - zastoupení Československa ve všech místech až po to poslední třítisícé je skvělé a tím pádem je mi celkem šumák, že dostanu menší odměnu.
    A hlavně gratuluji našim reprezentantům v první pětistovce. Porazili jste i týmové hráče, kteří nepředpokládali, že někdo z takových nicmoc zemí se mezi ně "profarmaří" :inlove:
     
  18. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    I já se připojuji s gratulací všem, kteří se zúčastnili TOPky! :D
     
  19. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Všichni, kdo se zúčastnil TOPky....gratuluji, byli jste fakt dobří. ;):D
     
  20. kocieva

    kocieva Expert fóra

    Pěkný večer všem. Dnes pokračuji v gratulacích - velká gratulace všem farmářům, kteří se umístili v TOP1000 a TOP3000. I já jsem se zapojila se svou "chudou" farmou, ale je to tím, že se snažím vypěstovat a vychovat všechno sama, nic nenakupuji (kromě semenářství), a tak jsem se umístila na chvostu (2.770. místo).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.