Podzimní festival (13.11. - 18.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Beznoska Ze vyhraju sazku o min. PH do TOP3000 s -migosem- jsem nebyla az tak presvedcena resp. neodhaduje se to uplne snadno, takze jistota nula nula zadna, ale o tom, ze je "mic kulaty" jsem byla presvedcena na 99% a dopadlo to tak, jak to dopadlo (foto z dnesniho rana plesknu do debaty o vsem moznem, at nestrasim tady) xD
     
    -Zdenka tohle ocenil(a).
  2. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj,chtěla jsem se taky jednou zapojit a zjistit jaké to je.Neměla jsem velké zásoby,vlastně to bylo jaksedáříci bez velké přípravy,nemrzí mě co jsem tam vše naházela,jen jsem byla překvapená co na mě vykouklo ze zlatých a stříbrných beden."Taková slabota" :sleepy:Demotivující,za mě už nikdy více.Jednou stačilo!
     
  3. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Kdybych víckrát pozorně četla jak tipovat vítěze ,nevyplodila bych takové číslo.Blbě jsem to pochopila.Jinak jsem ráda že jsem se zúčastnila ,příště to bude třeba lepší.Nešlo mi o odměny,prostě jen se zapojit a zůstat v TOP 3000
     
    -Zdenka a Bokonon tohle ocenili.
  4. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Tak jsem tu TOPku letos zkusil a s odřenýma ušima skončil na 2970. místě.
    Souhlasím s modro.očkem22, že výnosy z beden zaváněly zoufalstvím.
    Nevím jak je to s odměnami - stále v inventáři nevidím upgrade zeleninového stánku.
     
    evainfo, -Zdenka a zejdy66 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bokonon - ahoj, zeptám se, kdy se budou připisovat odměny ;)
    Nejdříve musí proběhnout manuální kontrola účtů kvůli používání botů.
     
    -Zdenka a zejdy66 tohle ocenili.
  6. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahoj, už nevím přesně který rok to bylo, ale po kontrole účtů se pořadí dost hodně změnilo xD
     
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    To jsem zvědavá, jak se zachová naše profláknutá oblíbekyně, co letos skončila jako třetí.....:p
     
    evainfo, kaolín11 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    obě stáje byly odměnou v akci Život rangera ;)
     
  9. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    walik68 - tak to si můžeme potřást tlapkami, já balím na stěhování a vyklízím krámy xD, hra mě taky uklidňuje a slouží jako záminka pro přestávku xD

    a taky pořád nakukuju jak dopadne nakonec žebříček topkařů :p
     
    matlafous123 tohle ocenil(a).
  10. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no já mám smůlu s topkou jsem 1091 to už se nezmění ale oki stěhování z domu 180čtver.metrů do bytu 50 č.m fuj
     
  11. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    xD dle mého očekávání jsem prošla kontrolou a právě mi byly připsány odměny za TOPku (ani to tak dlouho netrvalo)
     
    dasa1143, modro.ocko22 a matlafous123 tohle ocenili.
  12. larelay

    larelay Analytik fóra

    Právě jdu také psát a poděkovat! Tak to bych si mohla za ty floreny koupit aspoň nějakou sazeničku, než našetřím na velkovýrobnu, tak to stejně vždycky rozfofruji. Děkuji!

    EDIT: škoda -Zdenka, že to nevyšlo :( Ale myslím ani vloni tam snad velké změny při té kontrole nebyly... pro někoho tedy bohužel :( Příště!
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Up na zeleninovy stanek umistim za 5 min., az sklidim zaklad. Z beden s farmarskymi zasobami vypadlo 15 SK + 4 MJS a z bedny se zlatymi zviraty
    [​IMG]
    ... to tedy nevim, co s ni budu delat! V bedne mam jeste jednu, tak to abych si tak postavila ruzovou vyrobnu vajec, ne? xD
     
    evainfo, MatysekKamilek a Apachie1 tohle ocenili.
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    matlafous123 - to už bych si radši postavila neonku ;)
     
  15. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    hotovo, ďakujem, teším sa na zázraky z výhonku:p;)
     
  16. satelit

    satelit Hvězda fóra

    DANKA722 -Gratuluju,tak tento řádek mě chybí.:sleepy: Budu se na něj chodit dívat k tobě.xD
    Potom dej vědět co vyprodukoval jestli to stojí za to.
     
    evainfo a DANKA722 tohle ocenili.
  17. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Skali Ja ji chtela za cerstva hodit do polivky, ale tam ji nechtej a o 100 mega pochybuju, ze by se nekdo nechal oskubat a vidis to,... ze jde nacpat do teple boudy me vubec nenapadlo... diky za nakopnuti ;)
     
    evainfo, DANKA722 a Skali tohle ocenili.
  18. raddre

    raddre Vévoda fóra

    přistáli mi odměny z Topky a v bedně byla dolarová kachna a já tím pádem splnila první šlechtící zvíře(kromě kukaček), mám neskuečnou radost, musím jen poděkovat v té druhá mě rozesmála 50 hnoje a 4 parfémy
     
  19. mafiosomalo

    mafiosomalo Zelenáč fóra

    tak jsem zklamaná - než získám 3000 listů tak budu muset chodit k sousedům je krást. Z prvního stromu mám 1 list a strom se ztratil. No nevím, nevím ....
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    mafiosomalo - ahoj, tři tisíce listů opravdu potřebovat nebudeš. Nejspíš jsi to pomotala s protihodnotou - každý list má nějakou protihodnotu a tu dodáváš.

    listí ph.png

    Takže na potřebné 3000 protihodnoty ti stačí necelé 4 červené listy, nebo pět těch zlatých a k tomu jeden zelený atd...

    Edit: Strom po sklizni zmizí, to je v pořádku - je na jedno použití. Musíš si zasadit další.
    PS: a tady jsi ve špatné diskuzi, ta je k TOPce ;) Ta správná je TADY (klik)
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.