Podzimní festival (13.11. - 18.11.2019) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    -migos- Kamarade, kdybych sazky vyhravala tak snadno, jak s tebou pri TOPce, tak nemam od vcerejska oholenou hlavu xD (az seberu odvahu, kopnu vam fotku matlafousove bez vlasu do deniku, at se pobavite) :D
    Vzhledem k tomu, ze bych potrebovala trochu pohnout s dopestovanim zlute ruze, tak jako prvni darek volim zdroj zivota a dekuju, zbytek pres holuba, at tu neprudime ;)
     
  2. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Také bych chtěl Všem, co se zúčastnili TOPky pogratulovat :)

    Všem fajn hru pezt
     
  3. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    satelit, ako Ťa poznám:music:, bude to to Tvoj prvý riadok, čo Ti bude chýbať? viem, že si "nebeský" zberateľ..;)
    ja nemám zďaleka všetky [​IMG]
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    DANKA722 - Kdepak,už mě chybí dva,mám je v podpisu - oba z Topky.Bohužel na tyto nikdy nedosáhnu a ani nebudou ve výprodeji. :sleepy:

    [​IMG]
     
  5. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Dodala jsem 701 mega a skoncila na 701. miste. Tak mne to rozesmalo aspon malinko. Vsem kdo se udrzeli a umístili tam, kde chteli, gratulka. A tem, kdo dopadli jak ja, tak gratuluju taky. Na pristi rok se pripravim jeste lip. Loni jsem horko tezko davala tusim 170 mega ( nemuzu najit statistiky z lonska), rozhodne vim, ze jsem skoncila okolo 1900. mista. Mam ted na PH o mnoho vic, tak snad to pristi rok uz vyjde, musim jeste pozmenit taktiku. Anebo se na to vykvaknu. To je taky dobra strategie.
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když jsem vhodila do sudu akční přebytky a ono toho bylo za osmdesát mega, měla jsem chvíli cukání přihodit, abych se do té tabulky někde na konci umístila, ale Hanácké Hamón mi to kategoricky zakázal. Nemínil se rozloučit s nasyslenými zásobami. Já ho nechápu, jako, k čemu ta kvanta opatruje, když úkoly v družstvu neplní? Budu si s tím svým druhým já muset vážně promluvit.

    Moc gratuluji všem, co do té blázniviny naskočili a jeli jak fretky. Máte můj neskonalý obdiv. :inlove:
     
  7. lott_lott

    lott_lott Stará škola

    Y_n_O

    Mně to právě nedalo a začala jsem přihazovat, brzo mě to ale přešlo :wuerg:;)
     
  8. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Myslím si, že kdybych nebyla škrt a zásoby uvolnila, nemusela bych to vzdát. Ale když já jsem ta Váha, tak jsem si netroufla...
     
  9. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ajojte :)
    Tiež gratulujem všetkým, ktorí sa zúčastnili, podarilo sa im udržať sa a ostatným prajem, aby to aj im o rok vyšlo.
    anickamalirka, leňošila chvíľku, ja celé dva roky a to, čo som tam nahádzala boli pozostatky z roku 2016...snáď mi to nevrátia s tým, že je to dávno po záruke ;o))
    Do TOPky som šla s tým, že viac ako 500 mega určite nedám. Nakoniec som dala a strašne to bolelo ;o))
    Idem sa pomalinky hojiť a plniť stodolu. Snáď to bude budúci rok lepšie.... pre všetkých ;o)
    Gordonček som dúfala, že ma dobehneš, čo to???
    Majte sa krásne, prajem vám všetko dobré :)
     
  10. doben

    doben Ikona fóra

    Tak to máme konečně za sebou. Mým cílem bylo dostat se mezi nejlepší stovku a to se mi povedlo, takže jsem maximálně spokojený. Původně jsem tipoval, že by na TOP 500 měla miliarda stačit. Ovšem když to teď vidím, tak jsem rád, že jsem se nakonec v pátek rozhodl naklikat ještě miliardu protihodnoty, abych si to pojistil.
    Všem, kteří se umístili v topce gratuluji a obzvlášť těm z TOP 500, protože tam to svištělo dolů velmi rychle. :)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No pro mě za mě, ale veni vidi vici to nebylo, a ani jsem o to nestála. Pokud a že se příští topka ponese tomto duchu tak by to asi chtělo jiný přístup. Hezky nás rozdělit do skupin.První kaštanová, druhá neonová, třetí snílci a čtvrtá, kde si to ty dvě první rozdají mezi sebou.;)
     
    Naposledy upraveno: 18/11/19
  12. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    satelit, nabudúce sa musíš viac hrať, to nie je len chodiť do roboty, na pivo a za babami;)
     
  13. larelay

    larelay Analytik fóra

    GordonSargent: no jo, ale co snílci z kaštanové? V neonové jich moc nebude, tam jsou racionálně a pragmaticky uvažující lidé :)
     
  14. zahradnice4

    zahradnice4 Baron fóra

    Ahojky TOPkaři a ostatní zúčastnění,všem vám gratuluju - byla to dobrá podívaná!
     
  15. Beznoska

    Beznoska Velmistr fóra

    Matlafous123 že ty jsi se vsadila že porazíme Bulhary, jo,jo míč je kulatej :)
     
  16. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Lareay no příště si půjdeme sednout do hlediště :)
     
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Letos jsem to nestíhala vůbec sledovat, takže teprve zjišťuju, kolik známých i méně známých bojovníků z našich řad se umístilo v TOPce. Veliká gratulka všem, co to ustáli. A těm, co se neumístili, přeju více štěstí příště. Vypilujte strategii, nasyslujte zásoby do stodoly a třeba se to podaří, i když je to čím dál náročnější ;)
     
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Výsledky Tipovací soutěže najdete ZDE(klik).

    Mimochodem letos bylo na 1000. místo v topce potřeba o 102 272 729 protihodnoty více než minulý rok.
    Mezi letošním a loňským 500. místem je dokonce rozdíl 573 109 141.
    A mezi 1. místy z loňska a letoška je rozdíl 23 829 671 418.
     
  19. jamibe1

    jamibe1 Obyvatel fóra

    Zdravím vespolek;) velká gratulace všem, kteří se umístili:inlove: Já to chtěla sledovat na tabletu, ale nedalo se přihlásit, tak jsem si to přečetla aspoň teď tady. Naházela jsem jen akční a umletý blivajz a odolala jsem přihazovat dál. Jsem na sebe zatraceně pyšná, že jsem to vydržela xDxDxD
    Edit: Tak z tajemek z beden vypadla Wolemie, takže jsem spokojená i bez Topky ;)
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  20. .Večernice.

    .Večernice. Obyvatel fóra

    Všem toppkařům patří velká gratulacea také velký obdiv. Já nikdy nemám sílu se zbavit všech svých zásob, tak jsem házela jen akční a sledovala co se děje
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.