Podivuhodné stromy Farma, Baha a Měsíční svět / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem BlackDragon, 21/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    děkuji moc už jsem ho našla ,mám nějaký slepý oči asi moc děkuji a omlouvám se ..
     
  2. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    babicka38 - nic se neděje, hlavně, že je už vše v pořádku :)
     
    moncicak7070, -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  3. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    nekupuji,odtajnila jsem 10taj.sazeniček na baha ze soutěže a všechno šlo do lišty.Nemám už 2 stromy na plnění úkolů v družstvu a už jsou tam další.
    Z 18-ti taj.stromů z Noci deskových her všechno lišta - ani jedna novinka!
     
    Naposledy upraveno: 26/11/23
    babička-květa, kytka50 a Richards76 tohle ocenili.
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Na mě se tentokrát usmálo štěstí. Z balíčku na baha mám čtyři novinky.
    Na farmě je balíček zatím v liště, čeká na uvolnění místa.
     
  5. kytka50

    kytka50 Expert fóra

    Já to mám obráceně nežli ašada01.Balíček na Fa "jen "4 Hrušně + slíbený 1Cedr ostatní do bedny,na Baha Topol ze 6ti zakoupených TS a balíček čeká na odtajnění. No uvím co mě překvapí.jak říkám.....hyn sa hukáže
     
  6. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Odtajnila jsem i balíček z farmy - 2x cedr, 4x dub pýřitý a 1x planá hrušeň.
    Navíc několik franklinií, které potřebuji na protihodnotu.
    Takže tentokrát spokojenost (i když javory byly v hojném zastoupení).
     
    -Jara05- a bačkora85 tohle ocenili.
  7. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Zdá se, že oznámené prodloužení akce i s Expresem se opět nekoná.

    Ahoj farmáři a farmářky

    Akce je prodloužena do 28.11.2023 do 22:00 hod.
     
    Naposledy upraveno: 28/11/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. petinka

    petinka Pisálek fóra

    Zdravím, dnešní akce začala dříve než 14:00? Bojím se koupit za floreny, aby nebyla nějaká chybka :)
     
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    petinka akce začala správně v 10:00. V oficiálním oznámení byl překlep, který je již opraven. Sazeničky si tedy již můžeš bez obav zakoupit. Děkujeme za upozornění. ;)
     
  10. jaskulka58

    jaskulka58 Pisálek fóra

    Dobr den pořád nějaké akce na baha ale levely zustávají pořád na 800 už to ani nebaví sklízet kdy bude náprava
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    jaskulka58 - zdravím, náprava bude, až se RT rozhodne přidat další levely ;)
    Jinak body se ti stále přičítají (stačí sledovat měrku u levelu). Ale pokud tě nebaví sklízet, není nic jednoduššího, než ostrovy ignorovat. Je to na tobě. Pokud plníš třeba sezóny, tak do nich někde plody, rostliny, zvířata či produkty z Baha produkovat musíš, leda bys kupovala všechno na trhu....
    Mrkni do bahatopky na některé hráče - jedou jak motorové myši - TOP 10 BAHAMARAMA
    Hezké odpoledne
     
  12. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Pro změnu javor cukrový XXL a bramborový strom XL.Že jsem zase po dlouhé době nalítla!
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jana151049, neustále si jen stěžuješ, zkus jinou hru, Ježíšek neposlal? Tak se prostě a jednoduše přihlas jinam...
     
  14. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Píšu jen skutečnost a nech mě laskavě na pokoji,nejsem sama,kdo si stěžuje.Já taky nekomentuju ty tvoje romány tady,jasný?Určitě si při své chytrosti spočítáš kolik mě je a podle toho se chovej.To je moje poslední vyjádření na foru,budete si muset najít jiný terč vy,co se do mě trefujete kvůli názorům.
     
    Naposledy upraveno: 13/1/24
    modro.ocko22 a polacka tohle ocenili.
  15. goro19

    goro19 Aktivní autor

    Jano, to máš asi tak, kdybys v každém příspěvku napsala jakou jsi měla, máš a budeš mít směnu, jaká byla brigáda, čím tě naštval šéf
    a jak doplácíš na mladé, kteří nechtějí nic dělat, zřejmě by to bylo v pořádku. Vypadala bys jako jediná pracující na celém světě. Ale stěžovat si, když je na co? xD Bohužel, s těmi, kteří musí pořád někoho okřikovat, usměrňovat a vychovávat, asi nic neuděláš. Můžeš je ignorovat.
    Protože mám cukr. javorů, štětinatých borovic a jiných skvostů víc než dost, přestal jsem tajemno kupovat. Už dlouho nekupuji ani to se zvířaty. To abych se nemusel rozčilovat. Strategie, v níž RT hráče ke kupování nemotivuje, ale odrazuje tím, co za své floreny dostanou, se doufám otočí proti němu a tak ho možná přinutí ke změně.
     
  16. mituli

    mituli Polobůh fóra

    goro-super napsané,ted jsem cosi zakoupila za ušetřenou měnu a nic ,tak co, at si to nechaj,já bez toho můžu žít ale oni bez nás né(bohužel se tak nechovaj-tak nic nedostanou)
     
  17. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Krásnou neděli všem :) po dlouhé době jsem koupila po 10ti sazeničkách na farmu i baha a to jen pro odměny v družstvu. Nedočkavě jsem je odtajnila a první dvě jsou ptačí zoby :D na baha ještě přikoupila 5 kusů a jeden chlebovník je taky na ploše :p

    Je to fakt náhoda, už jsem nekoupila několik měsíců ... kdyby nic nebylo, asi si taky postěžuji ;)
     
    Naposledy upraveno: 14/1/24
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, koupil jsem jako většinou po 70 kusech od každého podivuhodna. Výsledek mohl být lepší, ale beru to tak že někdy se daří a někdy ne. ;)

    Jednohubka #10



    Hezkou hru ...
     
  19. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak jsem si opět zakoupila balíček sazenic. Z 31 sazeniček byl jeden platan. Ať se na mně nikdo nezlobí, ale řekla bych, že toto hraniční s podvodem z lidí vylákat peníze. Bohužel to není poprvé.