Plnění punčoch (14.12. - 19.12.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 13/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak konečně jsme se dočkali - svou neocenitelnou úlohu pro pěstování akční plodiny budou moci plnit i Křišťálové vodopády!
    Jaká to výhoda pro ty (včetně mě), kteří mají aktivovanou celou plochu...

    Jen budu muset dumat, co vykutat, neb mé Křišťálové vodopády slouží primárně jako subdodavatel Baha zvěře, Baha produktů a Baha plodů...

    Stromy asi zůstanou, ale zvířátka zřejmě pošlu na dovolenou. Kam? Asi na sever, aby si užila taky něco jiného než tropy či subtropy.
    Snad mi tam neumrznou.;)

    Edit: Jestli tomu dobře rozumím, pak tentokrát nemusíme plýtvat SH, protože místo rozpěstování tulipánů s mašlí nám velice dobře poslouží úkol Čarovná zima. [palec nahoru]
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  2. zlobrr

    zlobrr Zelenáč fóra

    jéééje....to jsem ale, fakt jsem v rychlosti přečetla jen polovinu a nedošlo mi to, že se od úkolu č. 4 jedná až o vánoční akci.......dííííky za upozornění a odpověď.....


    Edit vnovis: upravila sem ti citaci tak, aby tvůj příspěvek byl viditelný. Prima hru danda-vnovis
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/12/17
  3. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak to je super... se mi líbí... :) Další stonek na rama mince, teď jsem je vybrala na SK....
    A na Štedrý den úkol úkol v družstvu splním, odměnou jsou stromečky, které nemám.... Hezký dárek :D aspoň pro mne. Tož aby ještě přistál sokol a nechybí mi nic .....:inlove:
     
  4. eli2006

    eli2006 Vážený autor

    Jesti jsem četla dobře tak splním přídavný úkol 1-3 a nemusím rozpěstovávat.Pěstuje se i na BAHA,ale mělo by to stačit.
     
  5. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Ja som si poctivo všetko preštudoval a do akcie idem a do tej novej úlohy som si napísal rozpis čo do nej nahádžem.Stromčeky čo sú v odmenách tie nemám a SK je dobré tiež.Farmu búrať nebudem 400 políčok mi hravo bude stačiť,len aby dobre padali padátka;);).
     
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den :) jsem to přečetla dvakrát a není to tak složité, no tulipánů a krabic je docela dost ale vánoční akce bude velkým pomocníkem když mám na to jen 4 dny a volný víkend to opět dožene :p Vynechám lesní mýtinu a vodopády, stoneček určitě beru i když má zas delší čas a opět náhodných 1 - 50 mincí ... už někdo získal těch 50? Na trhu jsem se poprala o posledních pár medvídků, ostatní věci na dodání jsou .. tak jo .. jdu do toho :D
     
  7. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím všechny,
    • za celou akci lze vyrobit jen 12 dárků ( proto pečlivě vybírejte)
    • řetězová květina bude k dispozici s akcí Štědrý den - s akcí Plnění punčoch můžete z pomocného úkolu dokončit stupně 1-3
    • produkty do pomocného úkolu jdou dodávat pouze z farmy ( veškeré dodávky do pomocného úkolu jsou z farmy)
     
  8. Baroland

    Baroland Ikona fóra

    Přidávám se k pajdovi,vybírejte OPRAVDU velmi pečlivě !! Taky by jste místo 5ks SH,mohli dostat 5ks ZH a to by byla katastrofa.:wuerg:
     
  9. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, mě spíš mate, že si ty dárky vybereme při další akci, co pak s nimi nebo k čemu budou sloužit, navíc teď sopti píše vybírejte pečlivě, tak teď vážně nevím jestli mám vybírat podle odměn (párty lístky) nebo mít raději všecny možné :), chtělo by to nějakou nápovědu :)
     
  10. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Naštěstí tomu vůbec nerozumím a proto mě celá akce nechává naprosto klidným a nechám ji plavat. O to víc se těším, jak si počtu
    tady na foru všechny ty legrační a veselé příspěvky, hlavně od jedinců, kteří se kdysi cítili jakoby "v koutě" .... Teď se můžou vytáhnout
    a popustit uzdu své vtipnosti .... už konec diskuze toho šplhání na horu byl přímo k popukání .... :p
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    No vzhledem k tomu že je to hra hlavně pro děti, tak složitost akcí tříbí jejich mysl a důvtip:p:p;);)
     
  12. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tato akce mne zaujala,takže jasně že budu plnit. Jen po tom plnění do sudu, budu fakt pečlivě vybírat, co ještě mohu z rostlin postrádat. Mám dojem, že zase padnou šípek s bérem.chjó.
    Stonek až tak špatný není a třeba se jednou podaří dostat i bednu s 50 mincemi.
    Vodopády zůstanou se stromy a na mýtině a v pralese trochu vyklučím chlévy, aby tulipány byly co nejdříve. V pátek jdu do práce, takže ráno dám bér a cukrmeloun,aspoň budou padadla.
    Tak hodně zdaru při akci a těm, co se neúčastní, sladké válení;)
    Před chvílí jsem koštoval vlastnoručně upečené cukroví, dobrý. Ale jedno vím určitě - už kolegyním na snadnou přípravu čehokoli neskočím,drndám jedněm:) Ale kuličky budou, neboť jak říkal Ozzák - Rychlá Univerzální Medicína to jistí... Na množství nehleďte, snad jen na to, aby zbylo i do toho cukroví, chi.
    BB - je to dost vtipné?
     
  13. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné odpoledne všem, akce se mi líbí a určitě ji budu plnit. Rama mince se vždy hodí a mám z nich radost i pokud si je vytočím na kole štěstí. Rostlinek i padátek je třeba hodně, ale dá se pěstovat všude, tak to je výhoda. Pokud se akční bude podle potřeby střídat s dlouhodobou rostlinkou, měly by být i padátka. Takže co si přát? Ať to hezky roste a dobře padá.
     
  14. Jonsdorf

    Jonsdorf Ikona fóra


    Tato akce mě připomíná něco jako zasněžený neposypaný chodník.
    Taky musíte dávat pozor kam šlápnete,než ho domovní správa či soused v důchodu stáhne.
    Důchodců zde máme dost (jak jim závidím!)
    Domovní správu vlastně také.
    Ale co naplat každý si musí svůj sníh odházet sám...

    "Hamlet"
    Chlebíčky jsou obloženy, káva už je namleta, kdosi zvoní, čtyři ženy vedou pana Hamleta.
    Prý se jenom chvilku zdrží...
    Už rok s námi žije tu, skoro nejí, neboť drží bezlepkovou dietu...

    :D:D:D

     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  15. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    bbowling - že ty ses stal moderátorem;) a chceš mít co nejméně práce, že jo? Ještě párkrát připomínka o úrovni diskuzí a nebude co hlídat. Na otázky typu "kde je čtvrtá místnost, jak získám dynamit" apod. bude stačit jedna stránka, protože na ní bude jedna odpověď a ptající se hráči nebudou muset listovat. No, možná ano, o jednu stránku výše na návod k akci. Jinak pusto, prázdno...

    K akci - pojedu na všech plochách, ať je co nejdříve hotovo. Přes den 3x akční, na noc karafiát. Fakt se na ni těším, protože jsem se teď pár dní nudila, hamounit do stodoly mě nebaví. A už předem se omlouvám každému, koho se slovo "hamounit" dotkne. Jo, i já jsem občas hamoun :) (Momentálně hamouním BZ.)
     
    Naposledy upraveno: 13/12/17
  16. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Akcia vyzerá dobre, chválim možnosť pestovať na všetkých plochách. :) Takže idem do toho, už teraz mám farmu pripravenú na prvý zber, čiže karafiáty a cukrové melóny kde sa dá. Stonek síce mohol byť aj lepší, ale aspoň je to druhý zdroj debien s mincami do zbierky. :)

    Bedne si už nejakú dobu šetrím v lište, tak na vianoce budem otvárať.. :p
     
  17. bionta

    bionta Perspektivní autor

    hlavně jsem nikde nenašla do "pomocného úkolu"-ČAROVNÁ ZIMA kde seberu : řetězová květ
    taky nemohu nikde žádnou řetězovou květinu najít
     
  18. iDavis

    iDavis Baron fóra

    @bionta viď. príspevok od Sopti. ;)
     
  19. stennli

    stennli Zelenáč fóra

    nevim jak ostatní ale ja zatim akci na farmě nemám
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  20. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    stennli to bude tím, že začíná zítra ;)
    Bionta - řetězový květ bude až ve vánoční akci, pomocný úkol je na dvě akce současně až do 29.12 :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.