Platba mobilem (m-platba) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem pezt, 6/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj helca16113, mrkni na příspěvky nad tvým ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  2. Blade79

    Blade79 Zelenáč fóra

    Dobrý den,také nemůžu koupit přes sms mám paušál. Chtějí po mě klíčové slovo které neznám
     
  3. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Blade79, platba mobilem (Handy) není momentálně aktivní. Na zprovoznění se pracuje. Doporučujeme použít jiný způsob platby např. Paysafecard.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  4. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    :wuerg: a este vzdy sa neda , trosku dlho na tom pracuju
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj alexandrakerulova00

    A jakou platební oblast v současnosti využíváš ?
    Pokud vím tato změna se týkala cz lokace, v sk funguje nadále platba pomocí SMS. Nebo je snad něco jinak ?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. rentata11

    rentata11 Pisálek fóra

    ahojte, je mi jasné ,že môj príspevok asi nepatrí do tohto vlákna ,napriek tomu to tu dám, ale dnes sa mi zmenila platobná mena z euro na czk. Len by ma zaujímalo koho to bol skvelý nápad, pretože ak si niečo kupujem platím kartou a teraz ,keď mám zmenenú menu tak predpokladám ,že budem platiť konvert a to ozaj nemám záujem. je možnosť vrátiť menu na euro?
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj rentata11

    Změna platební oblasti se mohla provést použitím platební metody dané země, tedy ČR.
    Jediný kdo to může změnit je herní podpora. Jak kontaktovat herní podporu
    Při vyplňování formuláře nezadávej problém s platbou, ale zvol obecné dotazy a poté popiš svůj problém.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  8. rentata11

    rentata11 Pisálek fóra

    Ďakujem
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    rentata11, já bych to neřešila, stále píšete, že to máte dražší než v Čechách :music: a teď máš možnost si to levnější koupit, myslím, že ani poplatky za platbu nebudou tak vysoké, já bych to fakt zkusila, třeba na tom vyděláš