Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak hotovo nakonec jsem to stihla
     
  2. sergejko

    sergejko Perspektivní autor

    Akcia hotová len Stonku2 Nebudem mat :oops::cry: nakolko my bude chýbať Bublinkový Nápoj 2ks škoda že sa nedá kúpit lebo 5h je dlhá doba nie každý je na Farmičke stale nakolko aj do prace treba chodit:p
     
  3. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zatím navíc
    kdybych chodila do zaměstnání tak bych tuto hru nemohla hrát,jsem už nějaký ten pátek v důchodu tím pádem mohu vstávat i v noci,nevadí mi to.A když něco chci tak se snažím získat co nejvíc,faktem je že si akce vybírám a nedělám každou,hraju pro potěšení.:D
     
  4. Mkuře

    Mkuře Vážený autor

    Šance na dokončení žádná, už teď vím, že mi bude chybět 1 limonáda a 1 citronáda. Njn Začala jsem pozdě a navíc chodím do práce to se nedá stihnout.
     
  5. farmicka.86

    farmicka.86 Pisálek fóra

    Naivně jsem doufala v limonády v koších, takže akci taky nedokončím :cry:

    Jak tu psali jiní, chodím do práce a většinou nestíhám ani číst návod, natož potom

    pravidelně vybírat lednice, obvykle na konci něco koupím...
     
    Naposledy upraveno: 19/3/24
  6. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Prosím o předání žádosti realizačnímu týmu hry, jestli by nebylo možné akci o 24 hodin prodloužit. Skončila by tak stejně jako druhá akce, která začala ve stejný den i čas jako tato. Více hráčů by tímto mělo možnost akci dokončit.
    Děkuji.
     
  7. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj činčilka12
    Zeptal jsem se kolegů a zjistil, že akce prodloužena nebude, protože kdo věděl, že nebude mít čas na vyzvedávání limonád, začal šlechtit včas, kdo se spolehl na víkend (a na souběžnou slevovou akci), musel počítat s tím, že bude muset dobře plánovat otevírání lednic...
     
  8. zdarsky79

    zdarsky79 Vycházející hvězda fóra

    Stihl jsem s odřenýma ušima,ale dnes v noci sem musel sklidit jinak jsem měl smolíka. Moje pracovní doba je vražedná :(
    Ale to mám pro podruhé,raději vyrazím na ryby a z lednice si vytáhnu tak max.pivo s tlačenkou.:p
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ale to bylo známo před zahájením akce, že v koších obsah lednic nebude :)
     
  10. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    To mě mrzí. Doufám tedy, že už takováhle akce znovu nebude. Ne všichni hráči jsou v důchodu a můžou u farmy sedět celý den. Já už poslední dobou ani nemám čas na to číst fórum, co se týče akcí, chytám se za až běhu. To, že je tahle akce kratší, než ta Jáma Ivová mi došlo včera. Vím, že to není vaše chyba, ani chyba orgánizátorů hry. Ale dřív mě farma držela při životě, když toho stresu bylo dlouhodobě tolik, že už toho na mě bylo moc. A poslední dobou jsem ve stresu i na farmě :( Ale to je asi jenom můj pocit
     
  11. Štika

    Štika Mistr fóra

    Hotovo ;) ale byla to honička,teď jsem spustila stonky. Příště by to chtělo přidat aspoň 12 hod.
    Tak to je akce u které si podruhé dobře propočítám co stihnu a co nee.
     
  12. tolca

    tolca Pisálek fóra

    tak mě bude chybět JEDNA limonáda - o tři hodiny :cry: V týdnu jsem neměla tolik času
     
  13. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Tak poslední sklizeň hotova. Sklízela jsem i limonády, stav zůstatku 12-7-7. Tajně doufám, že RT nám nakonec limošky vymění za něco atraktivního, třeba za bedny Piccolo. Uvidíme.
     
  14. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    tak jsem taky hotová, ale kdybych nemarodila, tak akci nestíhám, takže chápu všechny, kteří chodí do práce a nemohou sklízet, že to nestihnou, škoda, že nejde přebytek posílat, ráda bych komukoliv pomohla;)
     
  15. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj polacka,
    nedělej si marné naděje. To co za limonády dostaneš je přesně popsané ve FAQ :) Pro jistotu přikládám obrázek z FAQ aby bylo naprosto jasno :)

    upload_2024-3-19_19-53-36.png
     
  16. dvoraksar

    dvoraksar Zelenáč fóra

    koukám, že nejsem sama ,kdo nestíhá ,asi je fakt lepší se soutěží nezůčastnit, taky mi bude chybět 12 minut na poslední limonády.... nedá se nic dělat, asi bude
    čas s touto hrou přestat....jde to vše moc na hranu a na to opravdu pracující člověk nemá čas a možná ani chuť....nějak mě to přestává bavit ... nic nestíhám pěstovat rostliny, vyrábět ve výrobnách, o zvířatech ani nemluvě.... no uvidíme třeba je čas říct pápá
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Mno, ubrali z potřebného počtu dodávek dost.
    Pět hodin je hodně, ale stihnout se to dalo. Dělám na směny, jenže nikdy nevím, kterou mi písknou. Klasickou třísměnovou? Nebo volno a pak dvanáctku? Nebo mi z odpolední udělají poloviční ranní a zbytek odpolední? xD
    Neřeším. Když jsem doma, v poklidu vstávám v předepsaný čas, když je to hoďku nebo dvě před nástupem do procesu, už nejdu do hajan, abysem nezaspala. Pustím seriál, přečtu kousek knížky... A pět hodin na vyspání stačí...
    Stejně je mi líto těch, co si to správně nespočítali nebo musí spát déle.
    A nejvíc líto je mi to, že RT tuto náročnější akci zkrátil o den oproti té druhé, kde se dalo výsledek urychlit...
     
  18. DandyV

    DandyV Rádoby autor

    Dobrý večer, mě taky chybí 1 x limonády, to mě mrzí, no, mohli by to prodloužit, alespoň do rána, nic by se nestalo, a to je tolik lidiček, co nestihli, ale sem nenapsali, zkuste ještě přehodnotit, děkuji.
     
  19. goro19

    goro19 Pilný autor

    Nu, realizační týme, nepotěšil jsi nestíhající hráče, ani oni tě zřejmě nepotěší.
     
  20. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte,
    vaše názory na akci jsme samozřejmě reportovali "vejš" (ostatně jako vždy).
    Tak snad bude další akce přívětivější i k těm lidičkám, co dělají třeba dvanáctky a nemají přístup k PC ;)

    DandyV - zdravím, dle obdržených informací akce prodloužena nebude.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Já jsem dosbírala potřebné limo včera večer. Je jasné, že u takovéto akce se musí co nejdříve odemknout ledničky, aby se daly sbírat limošky. Vyčkávat se šlechtěním až do víkendu na slevovou akci bylo v tomto případě špatně, bo ten skluz se už nedá dohnat....

    Tak ať se příště daří lépe
    Dobrou noc
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.