Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezké ránko všem :) nechtělo se mi ponocovat, tak ještě jednou nakouknu do ledniček a taky hotovo, ale odměny sbírám dál :p


    [​IMG]
     
  2. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.
    Tak i já se připojuji k hotovsonům. ;), a nadále jsem sběratelkou odměn :).
    Přeji krásné, chladné ráno a slunečný den. :)

    P.S. Pro zasmání:
    Jdu si jen tak pro radost zatočit s KŠ....což je v pořádku.
    zelený lupen ... padly krejcary.
    modrý lupen, chtěla jsem si počet lupenů zaokrouhlit na celé číslo... jedno zatočení a ejhle, 100%/24 hod. Kdyby to takto bylo vždycky, to by byla paráda, to by se dělala akcička :)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/24
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Gratulace těm co mají hotovo.
    upload_2024-3-17_7-59-25.png
    já jelikož se flákám tak hotovo bude až příští týden :)
     
    Naposledy upraveno: 17/3/24
  4. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja na tom niesom lepsie mam 9 zelenych a 9 cervenych. No ja som sa neflakala,venovala som sa manzelovi a pri tom som zabudla na malinovky. 4 dni mal vysoke horucky antibiotika nezaberali a tak vcera sme nakoniec isli na pohotovost kde sme stravili 3h. :wuerg: Domov som sa vratila sama :( Teraz mu idem zaniest dake veci :)
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj sovicka64,
    držím moc palce ať se manžel co nejdříve uzdraví a brzy se vrátí domů.
     
  6. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    ještě 2,5 hodiny a budou poslední 12 limče jojo kdyby to bylo pívo tak mám hotovo už včera na limo jaksi zapomínámxD
     
  7. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    no ani nevím jestli stihnu dosbírat vše co potřebuji časově mi to nevycházi
     
  8. kocieva

    kocieva Mistr fóra

    Pěknou neděli všem. Musím poděkovat RT za tyto dvě současné akce, pohodové, skvělé odměny, pikolky, hodnotné dekorky, stonky, získala jsem pátou lori a prvního čipmanka, strom na mléko a vajíčka a nejvíce mě potěšil papouščí strom - můj první!! (v té době, co byl k mání jsem ještě nefarmařila), a spousta SH, ZSH a další nezbytnosti. Přeji nám všem mnoho dalších podobných akcí.
     
  9. burds

    burds Titán fóra

    Od rána všechny 3 stonky hotové. Ještě navíc jsem získala 1 loriho.Pro mne dobrá akce.
     
  10. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]

    Ahoj, tak také komplet hotovo a doťapáno pro řádky na stonku ;). Teď už jen sbírat odměny z ledniček :).
    Všem hotovým gratulka a ti, co akci ještě plní přeji ať se daří :).
    Hezkou neděli všem :);)
     
  11. sarka17

    sarka17 Pisálek fóra

    Ahoj také hlásím hotovo.Dám kafčo a hurá ven na prochajdu,všem přeji hezký den.
     
  12. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hotovo, dodáno, nové stonky na haluzi. Teď už budu jenom sosat z ledniček :D.
     
  13. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Tak jsem vybrala poslední limonády a teď už jen vybírat chlaďáky s odměnami.
     
  14. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Gratuluji všem rychlíkům
    a kdo jdete do Plážového klubu vybírat chladící boxy a chtěli by jste si na chvíli odpočinout , tak
    to lehátko , s červeným ručníkem , je moje a můžete si ho půjčit .
    Tedy přesněji to lehátko , ne ten ručník :D Já se vrátím až tak za 3 hodiny ... přece tam to superko, zelené
    kapky , vrtulky a ponožky nenechám ;)
    Přeji všem vespolek pěkné, sluníčkové odpoledne .
     
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Krásnou neděli všem :) Hlásím hotovo ;)
    [​IMG]

    Vybírat lednice budu, přeci to tam nenechám :music:
     
  16. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Jeden sběr jsem taky zařízla shopováním :D ale nevadí :D to se stíhá :D no stress hlavně hah :D
    [​IMG]
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Stonky připraveny na ráno a už budu jen vybírat ;)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo, stejně jako evoku57, stonky nachystány na ráno. Už jen pravidelně vybírat. Hezký večer.
     
  20. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Tak já čekám na sběr posledních potřebných do rána. Gratulka všem, kdož nelenili a v noci či brzo ráno vstávali(brr)!:p
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.