Plážový klub Divoké banány (14.3. - 19.3.2024)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/3/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    dělá mi problém vybírání lednic :( bohužel na to nejsou žádné čáry / máry :( takže se to musí přetrpět :)

    upload_2024-3-15_20-22-54.png
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já mám o dvě flašky a jednu plechovku víc, ale furt je to málo :)
     
  3. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  4. Perla1982

    Perla1982 Pisálek fóra

    Dobry den nevite kde najdu ty limonady abych se posunula dal ve hre
    dekuji
     
    Helena1313 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Perla1982: Limonády získáš z lednice v jednotlivých patrech. Musíš se k nim proťapkat a otvírat.
    Mám 5ks od každé limo.
     
  6. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Jakožto limonádník mám zatím démonickou sestavu 6 - 6 - 6 :D. Musím říct, že mě nejvíc baví SH lednice. Zatím 90 ks zelených kapek "jen tak mimochodem" není k zahození. Nouzí netrpím [​IMG] , ale můžu-li syslit, syslím xD:p. Jen houšť a větší kapky!
     
  7. 14087

    14087 Hrabě fóra

    [​IMG]

    Jde to pomalu, ale času [​IMG] dost :) no stress
     
  8. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Taky mám po 6 kusech od každého. Jenže až o 24 h později než hráč nade mnou.
    A to sklízím vždy, když mám možnost.
    Musím proto pochválit snížení požadavků, bez toho by bylo zdárné ukončení hry nereálné.
     
  9. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    JandaPanda klíííííííd,
    jsi na tom lépe než já :)

    upload_2024-3-16_10-42-14.png

    to bude v pohodě. to dáme
     
  10. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    To jo, času je dost, ale já se snažím dojet do konce co nejrychleji kvůli lednicím s párty lístky a SK. Každým pozdním sběrem limonád si snižuju počet sběrů těch posledních dvou položkových lednic. Ono jich i tak nebude moc, a tak se snažím vyždímat co se dá.

    Před chvílí jsem využila BB a hlavně slevu na SK v tulidomku a mám připravené všechny odznaky. A ještě jsem dala navíc tulit pár nemrtvých ovcí ať se posunu blíž k neonové stáji. Jinak na lednice taky občas zapomínám, zrovna dnes ráno jsem si říkala - musím je vybrat za 10 minut - ve čtvrt. A sebrala jsem je čtvrt, ale až o hodinu později, protože jsem se jaksi zapomněla. :)
     
  11. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    jj, vybírání je nejnáročnější částí úkolu :)
     
  12. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    JandaPanda - přesně, vybírání je nejnáročnější. Původně jsem myslela že jsou ty limči v lednici jen proto aby byly osvěžující a cool, ale předvídaví tvůrci je tam dali proto, aby se při těch dlouhých prostojích prostě nezkazily. :D
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Zatím takto
    vím že bych zapomněla tak po dlouhé době budík,snad vše stihnem.Hodně našponované
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Už nemůžu šlechtit, nejsou parfémy a bez nich to trvá nekonečně dlouho, naivně jsem si myslela, že čas krátí i deluxy, těch mám dost.:wuerg::p
     
    lacrima, -Jara05- a modro.ocko22 tohle ocenili.
  15. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    dasa1143
    Jak nejsou parfémy o_O Ve Farmářském domě ve Farmářských potřebách - příslušenství si jich můžeš koupit kolik chceš :music:

    Jinak takto [​IMG]
    Dnes ještě jednou vyberu lednice a zítra to dorazím :)
     
    Naposledy upraveno: 16/3/24
  16. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj dasa1143,
    parfémy můžeš i nakoupit :)

    Parfém:
    zkracuje aktuální čas chovu na polovinu. Je možné ho aktivovat kdykoli v průběhu chovu. Je produktem Vonícího stromu nebo lze zakoupit ve Farmářském obchodě a také na Tržišti.

    Případně lze zkrátit dobu šlechtění marmeládou nebo řádky - více info zde
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Díky za rady.8) Runu mám odemknutou, stonek sklízím jak si vzpomenu a všechno na jeden klik, už jsem za parfémy utratila 180 000 a víc už nechci.:p
     
  18. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    škoda toho šlechtění - mohl být požadován nějaký vyšší šlechtěnec - na mě moc jednoduché, ale je dobře, že bylo vzpomenuto i na starší zvířátka
     
  19. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    tak úspěšně lednice vybraná :)

    upload_2024-3-16_18-41-48.png

    Oranžový bylo moc teplý tak jsem to hodil na BAR :)

    upload_2024-3-16_18-43-23.png
     
  20. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    K vzhledem k tomu , že Plážový klub Divoké banány má otevřeno non-stop , tak i já jsem zvolila k akci
    přístup v rytmu diska : :music:

    "Nonstop, já chci žít nostop
    a s tím co přijde,
    Mám chuť se rvát."


    Takže co ? S tím , co přišlo jsem se porvala .
    Ano, padla poslední minuta , otvírám lednice , vybráno, doplněno , oba stonečky vyzvednuty,
    zaplněny dekorkami a tedy konec, hotovo , finito , šlus .
    ... mizím z plážového lehátka a jdu do peřin.;)

    Dobrou noc strýčku Fido ... dobrou noc milí farmáři a farmářky :)

     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.